uz
Feedback
Нотатки Хтивої Пари ❤️‍🔥 #УкрТґ🇺🇦

Нотатки Хтивої Пари ❤️‍🔥 #УкрТґ🇺🇦

Kanalga Telegram’da o‘tish

🔞 Немогогамна пара 🔥 Історії з нашого життя 💡 Поради новачкам Хочеш долучитись до чату? Напиши сюди: 💌 @couple_htyvi

Ko'proq ko'rsatish
2 670
Obunachilar
-424 soatlar
-107 kunlar
-3730 kunlar
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+41
0 kanalda
May '26
+40
0 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+82
0 kanalda
Get PRO
Mart '26
+49
0 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+34
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+52
1 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+58
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+62
0 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+48
0 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+54
0 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+57
0 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+60
1 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+88
0 kanalda
Get PRO
May '25
+99
0 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+198
0 kanalda
Get PRO
Mart '25
+145
1 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+314
1 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+76
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+140
1 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+316
1 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+199
0 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+158
0 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+203
8 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+138
2 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+248
1 kanalda
Get PRO
May '24
+71
1 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+46
0 kanalda
Get PRO
Mart '24
+86
0 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+85
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '24
+74
1 kanalda
Get PRO
Dekabr '23
+97
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '23
+89
2 kanalda
Get PRO
Oktabr '23
+106
1 kanalda
Get PRO
Sentabr '23
+100
0 kanalda
Get PRO
Avgust '23
+74
0 kanalda
Get PRO
Iyul '23
+161
0 kanalda
Get PRO
Iyun '23
+180
0 kanalda
Get PRO
May '23
+109
0 kanalda
Get PRO
Aprel '23
+97
0 kanalda
Get PRO
Mart '23
+95
0 kanalda
Get PRO
Fevral '23
+127
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '23
+724
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '22
+632
0 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
24 Iyun+2
23 Iyun0
22 Iyun+2
21 Iyun+2
20 Iyun+2
19 Iyun+1
18 Iyun+2
17 Iyun0
16 Iyun+2
15 Iyun+2
14 Iyun+1
13 Iyun+4
12 Iyun+1
11 Iyun0
10 Iyun+3
09 Iyun+1
08 Iyun+4
07 Iyun+5
06 Iyun0
05 Iyun+1
04 Iyun+1
03 Iyun+1
02 Iyun+1
01 Iyun+3
Kanal postlari
Доброго вечора! Вітання з гарячого Сумського напрямку. 👋🇺🇦 ​Війна, як завжди, вносить свої корективи, тому підлаштуватися під обставини чи щось детально спланувати зараз надзвичайно важко. ​У нас є дві важливі новини щодо наших авто: 1️⃣ Поки тривав збір, нашого бойового коника вже встигли відремонтувати! 2️⃣ Колеса на «Єльку» (L200) ми врешті-решт купили самостійно. ​Проте зараз постала інша, дуже гостра потреба — захист машин. Ворог нещадно б'є по нашій логістиці. ФПВ-дрони та «ждуни» полюють буквально на кожній дорозі, і, на жаль, більшість втрат серед військових стається саме під час логістичних виїздів. ​Щоб хоч якось захистити життя хлопців та техніку від уламків, ми вирішили пообшивати машини зсередини антипрокольним матеріалом («взуттєвим кевларом»). На зібрані кошти плануємо замовити 25 погонних метрів такої тканини. Якщо після цього залишаться кошти — також замовимо нову гуму на «Ниву». ​Звітуємо по збору на цей момент: Завдяки вам уже зібрано 51 849,96 грн! Замовлення матеріалу плануємо робити вже наприкінці цього тижня. Якщо ви маєте можливість підтримати нас, закинути гривню на захист авто або зробити репост — будемо безмежно вдячні! Кожна гривня — це безпека на дорозі під обстрілами. ​Посилання на банку Monobank: 🔗 https://send.monobank.ua/jar/9dnhHhHDCS ​💳 Номер картки: 4874100038260884 ​Всім безмежно дякуємо за підтримку! Разом до перемоги! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🫡🫡🫡

2
І от як зрозуміти, коли ми фліртуємо, а коли по-дружньому кличемо... 🥲 Чесно, ми і самі не розуміємо) Бувало по-різному 😁
І от як зрозуміти, коли ми фліртуємо, а коли по-дружньому кличемо... 🥲 Чесно, ми і самі не розуміємо) Бувало по-різному 😁
989
3
Дякуємо 🫶
Дякуємо 🫶
2 046
4
БОНУС. Щоб ви розуміли, що все серйозно. 😌🫶
БОНУС. Щоб ви розуміли, що все серйозно. 😌🫶
1 777
5
Ми не так часто про щось просимо. Особливо про щось суспільне. Ви імовірно бачили, що іде голосування. Так от. Проголосуйте,
Ми не так часто про щось просимо. Особливо про щось суспільне. Ви імовірно бачили, що іде голосування. Так от. Проголосуйте, будь ласка 🫰🫶 Фото для привернення уваги 😌❤️
1 661
6
Вибори РГК НАБУ стартували! За результатами рейтингового онлайн-голосування з-поміж 44 кандидатів буде обрано 15 членів Ради
Вибори РГК НАБУ стартували! За результатами рейтингового онлайн-голосування з-поміж 44 кандидатів буде обрано 15 членів Ради громадського контролю НАБУ строком на два роки. Голосування триватиме тільки сьогодні, 10 червня, протягом 12 годин – з 9:00 до 21:00. 🔻 Ми підтримуємо коаліцію кандидатів ДемСокири, «Незалежної антикорупційної комісії» (НАКО) та Громадського руху «Люди з картонками», яких вважаємо достойними представляти українське суспільство, контролювати діяльність НАБУ і робити його ефективнішим та прозорішим. ✔️Просимо приділити 5 хвилин вашого часу та проголосувати за список кандидатів, яким довіряємо: 1 АКСЬОНОВ Михайло Юрійович – ГО «Антикорупційна Сокира» 2 БЄГЛЄЦОВА Юлія Дмитрівна – ГО «Незалежна антикорупційна комісія» (НАКО) 3 БІЛИЙ Михайло Віталійович – ГО «Антикорупційна Сокира» 6 ВАХНЕНКО Дмитро Віталійович – ГО «Інститут рівних прав» 7 ГАВРИЛЮК Юлія Володимирівна – ГО «Українське правниче товариство» 14 КАЛЬНИЦЬКА Юлія Ігорівна – ГО «Українське правниче товариство» 23 МИКИТЮК Антон Сергійович – ГО «Центр суспільного контролю» 26 МОСКВІТІН Ігор Олегович – ГО «Українське правниче товариство» 30 ПІВНЕНКО Володимир Юрійович – ГО «Д7 Фаундейшн» 32 ПРУДКОВСЬКИХ Віктор Вячеславович – ГО «Антикорупційна Сокира» 37 ТРЕГУБ Олена Миколаївна – ГО «Незалежна антикорупційна комісія» (НАКО) 40 ЧИЖМАРЬ Василь Юрійович – ГО «Центр суспільного контролю» 42 ШАРГОРОДСЬКИЙ Володимир Сергійович – ГО «Інститут рівних прав» 43 ШВЕЦЬ Антон Андрійович – ГО «Центр суспільного контролю» 44 ШТАНКОВ Микита Володимирович – ГО «Д7 Фаундейшн» Це – команда фахівців з IT, економіки, менеджменту, аналізу даних та ШІ, права, комунікацій, фінансової безпеки, антикорупційної політики, реформування сектору безпеки й оборони та міжнародної співпраці. Просимо підтримати їх! 📌 Як проголосувати – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ: Крок 1: Перейдіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/ Крок 2: У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами. Крок 3: Натискайте кнопку «Розпочати голосування». Крок 4: Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA» Крок 5: Оберіть зручний спосіб авторизації. Крок 6: При використанні BankID, оберіть зі списку банк. Крок 7: Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити». Крок 8: Оберіть 15 кандидатів та натисніть кнопку «Проголосувати». Нагадуємо номери кандидатів, яких просимо підтримати: 1, 2, 3, 6, 7, 14, 23, 26, 30, 32, 37, 40, 42, 43, 44 Крок 9: Готово! Ви – молодці. Зверніть увагу – на вибір дається 15 хвилин. Якщо вам здається, що під час війни боротьба з корупцією – не на часі, то вам здається. На часі, і ви можете до неї долучитися безпосередньо. Голосуйте! І попросіть зробити це друзів, колег, близьких та знайомих. Ставте «+» у коментарях, якщо вже проголосували.
1 204
7
Геть погано із фінансовою грамотністю у відомих людей(
Геть погано із фінансовою грамотністю у відомих людей(
1 147
8
Ми випустили ще один фільм. На перший погляд, він нічого спільного із немоногаімєю не має. Але це тільки на перший погляд. У скількох чоловіків і жінок активувалися тривожні патерни на зустрічах без явної причини. Скільки людей не могли поговорити про стосунки, або ж про ту саму немоногамію, через те, що вони не звикли до глибоких розмов? Немоногамія вимагає (буквально вимагає) надійного стилю прив'язаності у людини. І нехай цей фільм стане приводом розвиватись в цю сторону. https://youtu.be/Jukx_1hcQdA
1 419
9
Тредс. Приклад того, як НЕ треба знайомитися. Ніби вони не із людьми знайомляться, а ідуть на злучку... Хоча може ми випали і+5
Тредс. Приклад того, як НЕ треба знайомитися. Ніби вони не із людьми знайомляться, а ідуть на злучку... Хоча може ми випали із життя, і такі оголошення - це ок. Вам як? Коментарі до речі там прекрасні)) https://www.threads.com/@type_ssome/post/DZSA2rVjecV
1 865
10
Тредс. Приклад того, як НЕ треба писати оголошення. Ніби вони не з людьми знайомляться, в на злучку ідуть. Хоча... Може це і+2
Тредс. Приклад того, як НЕ треба писати оголошення. Ніби вони не з людьми знайомляться, в на злучку ідуть. Хоча... Може це і є мета. Коментарі також прекрасні. https://www.threads.com/@type_ssome/post/DZSA2rVjecV
1
11
Просимо підтримати збір захисників Сумського напрямку. А саме на ремонт двигуна бойового коника. Набір ключів . 4 внедорожні+2
Просимо підтримати збір захисників Сумського напрямку. А саме на ремонт двигуна бойового коника. Набір ключів . 4 внедорожні гуми на Ельку і якщо вистачить на маленьку екофло. Завчасно дякуємо кожному хто не залишає нас один на один із ворогом. Віримо в ЗСУ і наближаємо перемогу разом. Слава Україні!!! Слава її не зламаному народу. Разом вистоїмо. 🫡🫡🫡🇺🇦🇺🇦🇺🇦 На допомогу фронту 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/9dnhHhHDCS 💳Номер картки банки 4874 1000 3826 0884
1 760
12
Железняк пише, що буде ще одна спроба. Цього разу ніби як більше нардепів погоджується. Віримо?
1 861
13
Поки депутати відмовляються декриміналізувати прон, українка на стрімі примусила росіянина одягнути клітку на член і написати
Поки депутати відмовляються декриміналізувати прон, українка на стрімі примусила росіянина одягнути клітку на член і написати «Слава Україні» 😏 Не треба недооцінювати «прон фронт»
1 842
14
Що б ви хотіли, щоб було в кінкі-дейтінг сайті, щоб ви ним користувалися? 😏
1 840
15
Ось це фото треба було поставити на обкладинку посту. Лєнінській район, блять)))
Ось це фото треба було поставити на обкладинку посту. Лєнінській район, блять)))
2 385
16
Ану розкажіть будь ласка, що це за прікол, може у когось таке було. Пише якась пара. Кажуть з Києва, але зараз в нашому місті
Ану розкажіть будь ласка, що це за прікол, може у когось таке було. Пише якась пара. Кажуть з Києва, але зараз в нашому місті. По-перше пишуть російською. Ну але то таке. Згадали, що коли ми востаннє були в Києві, то по розмовам людей дійсно багато хто ще говорить нею. Ок, припустимо. Обмінюємося звичайними фото. Домовляємося на каву. Запитуємо, де вони орієнтовно, може там десь є кафе. Пише: В Лєнінском районє Це шо блять таке? Пранк? Скам? Питань більше, ніж відповідей))
2 207
17
До речі, там була ще одна норма.
До речі, там була ще одна норма.
1 851
18
Йобані дегенерати
Йобані дегенерати
1 772
19
Вагон поїзду 081 "Сакура" 😍 Тепер не треба із собою світло возити 😆
Вагон поїзду 081 "Сакура" 😍 Тепер не треба із собою світло возити 😆
2 427
20
Користуючись службовим становищем, лагідне нагадування 🙏 Якщо не знаєте, що подивитися разом в суботу ввечері, і хочете цікаво провести час, то от 😌 https://youtu.be/5Ryi8m496c8
3 159