uz
Feedback
𝗞𝗢𝗕𝟭𝗧𝗔🇺🇦

𝗞𝗢𝗕𝟭𝗧𝗔🇺🇦

Kanalga Telegram’da o‘tish

📝 ЧАТ: https://t.me/+_V8plg2NgVlkOTdi ⚠️ ІНФА ДЛЯ ТЕБЕ: https://t.me/kob1taINFO

Ko'proq ko'rsatish
2 138
Obunachilar
-424 soatlar
-117 kunlar
-5130 kunlar
Postlar arxiv
👍Командою тащим битву пп, накиньте нашому бобаксу пж, він афк зараз треба йому хелпанути❤️ BOBAKS id: 5777489935
+1
👍Командою тащим битву пп, накиньте нашому бобаксу пж, він афк зараз треба йому хелпанути❤️ BOBAKS id: 5777489935

Repost from MONTE GANG 🔫
СКИНЕМОСЬ ПО МІЛЬЙОНУ 💰 НА ТАЧКИ? — Великий збір на 2 МІЛЬЙОНИ від 🇺🇦 Банди Монте 🫡 🇺🇦 Ми вирішили віддячити нашим воїн
+1
СКИНЕМОСЬ ПО МІЛЬЙОНУ 💰 НА ТАЧКИ? — Великий збір на 2 МІЛЬЙОНИ від 🇺🇦 Банди Монте 🫡 🇺🇦 Ми вирішили віддячити нашим воїнам за можливість брати участь у великих турнірах та задонатити призові за Paris Major 2023 і тим самим закрити перший мільйон збору – дякуємо нашим хлопцям Woro2k, sdy, DemQQ та керівництву за те, що віддали власні призові. Тепер передаємо естафету вам, збір у форматі лотереї, де ви можете не тільки допомогти бійцям, але й виграти топові призи. Вартість 1 квитка — 50 грн. Більше квитків — більше шансів на перемогу. Підгони топовим донатерам — від 1 000 грн, 5 000 грн та 20 000 грн, деталі на другому фото 🤙🏻 🏦 Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/7sQz7dQ9oh 💳 Номер картки банки: 5375411209132328 🏦 Private24: 4149629355204884 🟢 USDT (TRC-20): TDXUbN4GMhYUwqAx6def2eaNLhSKZyGguh 💸PayPal: golovatykr@gmail.com Волонтери уже почали закупівлю перших авто за мільйон від Монте, деталі про це згодом. Також дякуємо кожному за репост. Разом ми  🇺🇦 сила!

🐤Сьогодні закінчується 1 день раунда пп, накиньте популярку хто скільки зможе 💜 id: 5171892748

туторіал на титул👍 📹https://youtu.be/e5dHA1TdT18?si=fd6EDC-jllUEepvT

💬Відео успішно загрузив на YouTube, відкриється публічно рівно в 9:00 👍 цікава ваша думка як я говорив і т.д перший раз записував відео одним дублем тому напишіть як вам в загальному, що забрати на другий раз а що добавити 💜

Тепер є смисл розвивати скіловий клан як і хотів колись, вже другий раз буде проводитися офіційний турнір PMCE S2 з не погани
Тепер є смисл розвивати скіловий клан як і хотів колись, вже другий раз буде проводитися офіційний турнір PMCE S2 з не поганим призовим та збільшеними слотами на реєстрацію, завтра має вийти більше що по умовах на регу якщо цікаво можу скинути в чат що б і ви могли прийняти участь за свої клани. 💰Призовий фонд PMCE S2 (14-17 ГРУДНЯ) 10.000$ 🥇1 місце - 5.000$ 🥈2 місце - 2.500 $ 🥉3 місце - 1.500 $ 🏆MVP ТУРНІРУ - 1.000$

Нові міфічні титули з новою колабою машин 🤔
+2
Нові міфічні титули з новою колабою машин 🤔

В якій годині завтра опублікувати ВІДЕО на YouTube?
Anonymous voting

Буду вдячний за любу пп 🍗id: 5171892748
Буду вдячний за любу пп 🍗id: 5171892748

ми готові
ми готові

Через пару годин старт 🐶

+1 заряд для 3 сторіс в день 😘 💬https://t.me/kob1ta?boost

💬Робити сьогодні стрім на 1:30+/- ? 😬прожміть реакцію ….

Клатч 1v4 від Яна 😓

⏺Через 30хв запущу стрім, будем з командою грати турнір 👀

а ю реді?
а ю реді?