uz
Feedback
V&V

V&V

Kanalga Telegram’da o‘tish

📈 Telegram kanali V&V analitikasi

V&V (@vvreact) Rus til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 13 467 obunachidan iborat bo'lib, Musiqi toifasida 5 418-o'rinni va Rossiya mintaqasida 49 229-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 13 467 obunachiga ega bo‘ldi.

20 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -257 ga, so‘nggi 24 soatda esa -10 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 50.61% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 35.72% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 6 824 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 4 817 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 144 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent v&v, feat, б*я, дефкаки, елисей kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
V&V https://youtube.com/c/VVREACT По поводу рекламы: https://t.me/artem_donora hello.donora@gmail.com Предложка: @Vvreactbot Чат: https://t.me/joinchat/edsxS_Ce8Nw2ZTNi

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 21 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Musiqi toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

13 467
Obunachilar
-1024 soatlar
-1247 kunlar
-25730 kunlar
Postlar arxiv
V&V
13 464
Окей, а если так?
Anonymous voting

V&V
13 464
MORGENSHTERN - ALISHER
Anonymous voting

V&V
13 464
Чет я кстати на реакте и на монтаже послушал моргена и с тех пор не возвращался к альбику. А вы?

V&V
13 464
Глянул Данк-контест ток шо. Я видел праймового Блейка, Теренса Росса, само собой Лавина с Гордоном, но МакКланг это пиздец. Я еще не читал комменты, не ебу шо думает баскетбольное коммьюнити, но для меня это было лучшее индивидуальное выступление за всю историю контестов. Может не хватило какой-то драмы и дуэли, но в изоляции это просто ахуй. Касл красавчик, почти любой другой из последних контестов бы забрал, но Мак гоат походу

V&V
13 464
Номинант пулитцеровской премии 9майс🔥
Номинант пулитцеровской премии 9майс🔥

V&V
13 464
мда в 2014 чуть не потеряли юлю тётка barely made it
мда в 2014 чуть не потеряли юлю тётка barely made it

V&V
13 464
Покидайте плейлисты свои Юмористов в рот ебал, по классике

V&V
13 464
photo content

V&V
13 464
Зумеры не выкупают Тимура Сидельникова. Поколение проебано
Зумеры не выкупают Тимура Сидельникова. Поколение проебано

V&V
13 464
Ovozli xabar00:28

V&V
13 464
photo content

V&V
13 464
Ахахахахаххахахаха на ютубе появились сгенерированные ИИ ответы на гневные комментарии Absolute cinema
Ахахахахаххахахаха на ютубе появились сгенерированные ИИ ответы на гневные комментарии Absolute cinema

V&V
13 464

V&V
13 464
Бля а че трилпил не так мазелову сделал шо тот так обиделся? Вроде ж просто выбрал того кто ему больше музыкально нравится… Че мазелов плачет обьясните пж я employed prosto

V&V
13 464
Ovozli xabar00:42

V&V
13 464
Наверное самый недооцененный трек Узи для меня. Шоб вы понимали ему уже около 10 лет. Бартер 16 необходим https://youtu.be/ASDdeLXaEKA?si=38GoGi31JikoXA5b

V&V
13 464
Дропнет ли Моргенштерн* сегодня альбом?
Anonymous voting

V&V
13 464
Блин даже не верится 👻, что уже скоро настанет мир 🕊❤️‍🩹 и мы как и прежде будем ездить друг к другу в гости🧑‍🤝‍🧑👭. Украинцы будут гулять по Красной площади🕍 и кушать в пельменной на ВДНХ 🍛 А мы в свою очередь будем греть попки☺️☺️☺️ на знойных пляжах Одессы 🏝🔥 Будем поздравлять друг друга с Рождеством 🎄🤶и бить яички на пасху🥚 Мы будем дружить семьями 👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩💏👩‍❤️‍👨 жарить шашлыки🍢🍢 и томными вечерами разговаривать о погоде и футболе ⚽️ Мы будем такими какими были всегда ❤️🙏, родными и близкими друг другу ❤️💏🙏 Мы будем обниматься 🤗, смеяться😆, мы будем любить❤️💏 и всё у нас будет хорошо ✌️🌍