Бюджетний Сомельє🍷
Kanalga Telegram’da o‘tish
П'ю дешеве, а іноді не дуже, вино і розповідаю свої враження. Слідкую за акціями і пишу про знижки. Популяризую українське виноробство і знайомлю з локальними виноробами.
Ko'proq ko'rsatish1 152
Obunachilar
+124 soatlar
-27 kunlar
-530 kunlar
Postlar arxiv
1 152
Колись до колекції купив Високу Гаму Колоніста 2017 року. І от думаю, що скоро її відкрию. І тому на заміну їй покладу до винного холодильника одразу вінтаж 2019 та 2020. Десь через 5-6 років повернусь до них
1 152
Ну МИ 🍷
Це я, і сімейна виноробня Раковецька Лоза: Оля Черепанин та Микола Хижко
1 152
Сьогодні нічка була звичайно у Києві та Дніпрі гучна. Найгірше, що через терористів постраждали та загинули люди. Також багато бізнесів заділо. Наприклад виробництво рюкзаків Keep. А ще склад готової продукції українського напою Ruta. Ще позавчора на фестивалі вина я спілкувався із власником, який запустив виробництво і вина також, куштував його вина. А сьогодні Олег Левченко із сльозами на очах записує відео, що склад всієї продукції рута знищений. І вони на межі закриття взагалі.
Тут відео, підтримайте словом, чи репостом виробника. Можна навіть купити згорівшу пляшку.
https://www.instagram.com/reel/DZFjJNVM4S3/?igsh=MWhjNzN5c2JoY3V0OQ==
1 152
+2
Два дні фестивалю пройшли дуже швидко. Мені дуже сподобалося наливати вино та розповідати про нього рідні історії. Це був фантастичний досвід, і дуже радий був долучитись до свята українського вина. Дуже велике дякую Миколі та Олі виноробам з Раковецької Лози, що дозволили мені бути дотичним до цієї сфери. Я дуже щасливий.
Дуже багато людей робили компліменти нашому вину. Дуже багато людей повертались повторно за вином. Дуже багато інсайтів та класних історій, які зʼявляються лише коли є багато часу, який можна провести разом. Тож досвід просто топ.
1 152
Працюємо вже другий день. Людей все ще багато)
Вчора закінчилось рожеве каберне. Щойно продали всю партію мерло. Гарно йде
1 152
Друзі. Маю офігенну новину, буду на вихідних в Києві на фестивалі вина допомагати Раковецькій Лозі. Приходьте обовʼязково - все вам будемо наливати і розповідати. І за це мені дадуть квиток «учасника», тож маю два зайвих квитка на один день (можете або в суботу, або в неділю прийти)
Віддам ці два квитки безкоштовно підписникам, які хочуть бути на фестивалі і не мають квитка. Напишіть або в коменти, або в особисті, натомість попрошу вас прийти до Раковецькоі Лози і може щось у них купити)
На фото винороби Микола Хижко та Оля Черепанин, їх смачнюще вино, я з коханою і винолюб Рустам
1 152
Кореспонденти на місцях звітують, що у новусі почалась акція -40 на власний імпорт. Бачили вже? Новина погана, бо зарплата в мене лише через тиждень(((
1 152
+4
Щойно їздив у нашумілий Сільпо в Лісниках. Чому нашумілий? Бо там неймовірні знижки на вино постійно діють. І час від часу є щось особливе, що треба брати. Тож покажу вам свій сьогоднішній вилов.
Я взяв 13 пляшок і в середньому кожне було зі знижкою 55%. Тож:
Італійське з П'ємонта із гарантійною стрічкою DOCG за 315 грн замість 700.
Shabo grand reserve Cabernet Sauvignon 2022 року. За 350 замість 700+.
Biologist renaissance червоне за 450 замість 1200.
Biologist renaissance біле за 330 замість 800.
Beykush Arabina за 550 замість 1200.
Purcari Maluri de Prut за 320 замість 750.
Та іспанське витримане Шардоне за 400 грн замість 1000.
Тож забив винний холодильник і взяв подружці до її колекції також.
1 152
Так друзі. Повівся на супер знижку на португальське вино. Взяв одразу 6 пляшок. Три білого і три червоного. Коли береш одразу шість то кожна пляшка виходить по 189 грн. Яна мені сказала, що це намахали мене. Але я впевнений, що все буде окей. Поки ще не коштував, трошки пізніше спробую. Але vivino каже, що червоне має оцінку 3.8 за майже сім тисяч відгуків. А біле теж має 3.8 оцінку. Так що повірю в щастя. Якщо теж хочете щастя спробувати, даю посилання :
https://bayadera.ua/product/vino-papa-amarelo-tinto-cuh-cherv-portugalya
1 152
Дивіться, воно реально смачне. І я боюсь, що дуже складно зупинитись його пити, бо воно солодке, але 16 алкоголя. Тож завтра може не настати.
А ще воно коштує 200 гривень по знижці замість 300.
Але але але я дуже здивувався чому не можна було піти до якогось українського виробництва і замовити в них таке вино. Ну навіть вілла тінта із своїми потужностями могли за 200 грн таке вино зробити. Чому треба було йти до молдовської Bostavan? Як щодо підтримки українського виробника у важкі часи?
Отаке солодке вино з гірким присмаком державної зради (не буквально, просто подобається, як це звучить).
Та кому воно сподобалось знайте, що у оквайні його можна купити в оригіналі за 225 грн
Всіх зі святами, особисто я зустрів свято із португальським білим та вечір закінчую із мерло Пуркарь, що було в сільпо на знижці(дуже танінне). Пийте що вам подобається і нікого не слухайте!
1 152
Дивіться, цікава історія. Місяць назад до мене стучались із Сільпо, питались скільки в мене коштує реклама. А ви знаєте, що я рекламую безкоштовно все що мені подобається. Я спитав у чата жпт скільки коштуватиме реклама в мене на каналі і написав це менеджерці з Сільпо. Вона пообіцяла поговорити з командою і повернутись. Але так і не повернулась ні з відмовою, ні з погодженням. А рекламувати вони хотіли сільпошний кагор до Пасхи. Він називається Ігор Кагорович. Знаєте, хоч рекламу в мене не купили, але я все одно про це напишу, бо етикетка та назва викликала фурор на сімейному застільї.
Дивіться, Ігор Кагорович це кріплене червоне вино з сорту каберне совіньйон, яке зроблено в Молдові.
Аромат : перець, вишня, шоколад
Смак: ніжний, солодке, міцне. Повнотілее, кислотність низька.
Ягідне варення, вишневий джем, карамель, трошки мʼяти та глоду в посмаку.
1 152
Друзі привіт. Розповідаю. Зараз заскочив в сільпо, там дуже багато знижок на вино. Є такі де аж 50%, як от у австрійського вина ( я собі взяв) та гарні знижки на пуркарь також. Даю вам тут підбірку того, що сто відсотків можна брати і буде класне
1 152
Repost from Просто про вино - UWINES
😔Нещодавно росіяни остаточно знищили одну з найстаріших виноробень України в Херсонській області - Виноробне господарство Князя Трубецького. Це чудово видно на відео опублікованому 12 лютого в одному з москальських пабліків.
Два прицільні удари ФАБ 500 - і шато 19 сторічча разом зі будівлею зберігання транспорту стерті.
Поговорив з командою виноробні. Креслення виноробні збереглися, то ж є шанс відновити все в майбутньому. Але це буде зовсім інша історія.
1 152
Inwinectus merlo
Брав нещодавно це французьке вино в новусі по знижці
Аромат: ягідний, червона смородина, яблуко, трошки землі
В смаку: трошки підгулявші ягоди, вишня, шоколад, спеції, чорний перець.
Слухайте дуже класне мерло за 219 гривень по знижці. Питке, трохи солоденьке, довгий посмак. Трошки вилізає алкоголь, але загалом супер
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
