uz
Feedback
СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

Kanalga Telegram’da o‘tish

Літопис сучасності

Ko'proq ko'rsatish
5 747
Obunachilar
-424 soatlar
-117 kunlar
-2230 kunlar
Postlar arxiv
#орк_рулетка не знаю как вам, а мне мяско очень нравицааа) насолоджуйтесь

рубрика "на ті самі граблі..." На утримання влади в Торецьку виділили 84 млн грн, а на переселенців — лише 1,5 млн грн, — Слі
рубрика "на ті самі граблі..." На утримання влади в Торецьку виділили 84 млн грн, а на переселенців — лише 1,5 млн грн, Слідство.Інфо На що ще розподілили кошти: ▫️ Матеріальна допомога ветеранам і учасникам Революції Гідності — 1,6 млн грн. ▫️ Житлово-комунальна сфера — 1,3 млн грн. ▫️ Освіта — 61,4 млн грн. ▫️ Охорона здоров’я — 9 млн грн. ▫️ Культура та мистецтво — 8,5 млн грн. ▫️Спорт — 326 тис грн. При цьому 95% мешканців громади вже евакуйовані. Тим часом в ОСУВ «Хортиця» повідомляють, що інтенсивні бої тривають вже у міській забудові.

#орк_рулетка рецепт блюда "как развалить совкозавра". - 1488 грам обвинений в развале совка. - 666 кг вопросов "почему не встал на защиту ссср?" - щепотка ненависти ко всему савецкаму. вуа ля, блюдо готово. перед подачей обязательно украсить укропом)

Ґотем, символ в небі💀 СТРІМ 17:00 https://youtube.com/live/WE2f7DDjaLw?feature=share

🇨🇦🇲🇽 Торгова війна на новому рівні! Канада і Мексика оголосили митний наступ на США. ▪️ Трамп вирішив погратися в економі
🇨🇦🇲🇽 Торгова війна на новому рівні! Канада і Мексика оголосили митний наступ на США. ▪️ Трамп вирішив погратися в економічного самурая і з 1 лютого ввів 25% мито на імпорт із Канади та Мексики, а також 10% на китайські товари. Для довідки: ці країни забезпечують ≈40% американського імпорту. ▪️ Канада відповіла миттєво: прем’єр оголосив 25% мита на американські товари. Під удар потрапили $155 млрд імпорту. ▪️ Мексика теж не стала мовчати: президент доручила Мінекономіки розробити тарифні й нетарифні заходи для захисту національних інтересів. WSJ уже встиг охрестити цю авантюру Трампа “найтупішою торговою війною у світі”. так-так, зробити америку знову величною😂

у моцкві на концерт кобзона відправився «президент федерації боксу ДНР» і творець батальйону «Арбат» Саркісян Армен Нагапетов
у моцкві на концерт кобзона відправився «президент федерації боксу ДНР» і творець батальйону «Арбат» Саркісян Армен Нагапетович. Кримінальний авторитет Армен Саркісян із Горлівки був призначений «смотрящим» за в’язницями в рф та на окупованих територіях України. Його завданням було створення групи найманців із засуджених як альтернативи «Групі Вагнера». Саркісян був відомим представником кримінального світу Донбасу. У 2014 році організовував «тітушок» для нападів на Євромайдан у Києві та Донецьку. Після цього перейшов на бік рф, очолив «Федерацію боксу ДНР» і займався захопленням активів на окупованих територіях.

#орк_рулетка как-то случайно у нас появилась новая рубрика "НАДУЛИ". рашисты такие доверчивые, поэтому и дохнут в производственных масштабах. кстати об их детской доверчивости писал еще максим горький вначале ХХ века: “Русский человек доверчив, как ребенок, и никогда не пытается проверить то, что ему сказано. Он верит всему, что слышит, и принимает это за истину.” путлер и соловьев просто воспользовались их крестьянской наивностью, эх)

Сьогодні без символу в небі, відпочиньте ви від мене, а я від вас) жартую! сумую неймовірно!

#орк_рулетка заставил орченка отжиматься в прямом эфире. ниче такой, рабочий, если бы не пузо пивное, может и до пола получилось бы разок отжаться. ау, руснявые военкомы, смотрите какого бойца вам нашел💀

илон маск не нацист, потому что нацисты делали действительно хорошие автомобили… будум тсс

канешна пусть подписывает. конвеерный тип ячеек общества.
канешна пусть подписывает. конвеерный тип ячеек общества.

Готем, суботній символ в небі💀 сьогодні буде не тільки рулетка, а ще крінжове минуле, тож давайте, шоб були всі! СТРІМ 16:00 https://youtube.com/live/06PnPl4VEPM?feature=share

Полтава, подготовка к переговорам с русней

Покровск, дом моего детства, дом где родилась и выросла мама…очень много воспоминаний, связанных с этой улицей и с этим домом
Покровск, дом моего детства, дом где родилась и выросла мама…очень много воспоминаний, связанных с этой улицей и с этим домом… русня может разрушить бетон, но не память!

ну лаааадно, вот вам пятничный стрим! Ґотем, символ в небі💀 СТРІМ 17:30 https://youtube.com/live/7z_RvTD1t-E?feature=share

Временно оккупированный Горняк. Церковь.❤️‍🩹 Привезли российского священника, так как местный без вести пропал... мразь стоит и говорит "ну может что-то случилось и он еще найдется"...интересно, что же случилось...

дивіться тільки кавою не облийтесь) #орк_рулетка

ну шо, пострімимо? Ґотем, символ в небі💀 СТРІМ 18:00 https://youtube.com/live/IQrxzzwYdEM?feature=share

«В феврале Москва утонет в крови» — в сети прогремела новая обложка легендарного пророческого журнала The Economist. ну как ж
«В феврале Москва утонет в крови» — в сети прогремела новая обложка легендарного пророческого журнала The Economist. ну как же сочно выглядит обложка!!! ждем с нетерпением💀

#орк_рулетка м'ясооо вам до кави кави☕️ ну це прям діамант, летить до нашого музею. насолоджуйтесь, версія без цензури, звичайно)