uz
Feedback
СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

Kanalga Telegram’da o‘tish

Літопис сучасності

Ko'proq ko'rsatish
5 730
Obunachilar
-724 soatlar
-237 kunlar
-3630 kunlar
Postlar arxiv
россияне! пока краснодар и крым страдают от отключений света (прикиньте), вашу электроэнергию уже продали китаю. не помню, го
россияне! пока краснодар и крым страдают от отключений света (прикиньте), вашу электроэнергию уже продали китаю. не помню, говорил я это или нет, но: ВЫХОДИТЕ НА МИТИНГИ И БЕРИТЕ ВЛАСТЬ В СВОИ РУКИ!

не знаю як вас, а мене зараз дуже рятує «Фауст»:
Хто ти є, зрештою? Я — частка сили тої, Що робить лиш добро, бажаючи лиш злого. Я — дух, що вічно заперечує! І справедливо, бо все, що виникає, Вартує загибелі. Тож краще б нічого й не було. Отже, все, що ви звете гріхом, Зіпсутістю, коротше — злом, Є моєю власною стихією.
Переклад: Микола Лукаш

#орк_рулетка на резерві вийшло новеньке відео, ось тут за традицією м'ясне продовження заливаю сюди)

+1
русня сидит без света всего сутки, а уже вопят) шо там, сво по-плану?))))

згадаймо легенду… 🔥ЯК ІРИНА ФАРІОН РУСНЮ ТРОЛИЛА🔥 у крінжове минуле https://youtu.be/H8236zZFxlg

Ну і без етерчику я вас не залишу! Знак в небі🌖 https://youtube.com/live/YQx_2KGePew?feature=share

шось дуже круте…будЕ)
шось дуже круте…будЕ)

❗️Критична ситуація на Ростовській АЕС: витік радіації Внаслідок аварії на Ростовській атомній станції відбувся значний витік
❗️Критична ситуація на Ростовській АЕС: витік радіації Внаслідок аварії на Ростовській атомній станції відбувся значний витік радіоактивних ізотопів із загальною радіоактивністю до півтора мільйонів кюрі. Радіоактивна хмара швидко просувається в напрямку Саратова. Хоча Росатом стверджує, що рівень радіації в Ростові залишається в межах норми, фактичні показники вже перевищили допустимий рівень у 75 разів. Ця інформація ретельно приховується владою недокраїни

дзвонив знайомий з СБУ, каже «почалось» 🛑

десь у Варшаві😈

руснявые блогеры жрут друг друга, банят, стучат друг на друга. также украинские блогеры:

у трампистов новый тренд… называется «как распознать долбоеба»
+5
у трампистов новый тренд… называется «как распознать долбоеба»

😐 Сьогодні народні депутати протягнули через перше читання ВР законопроект №11340 щодо угоди зі слідством у провадженні по корупційним злочинам — Железняк Він дозволить топ-корупціонерам відкупитись від покарання за корупцію просто сплативши будь-яку суму збитку навіть без викриття співучасників Йдеться про «альтернативний» спосіб вирішення кримінально-правових конфліктів: 🛑Від 204 тисяч грн до 2,04 млн грн – у разі вчинення кримінального проступку 🛑Від 2,057 млн до 20,4 млн грн – у разі вчинення нетяжкого злочину 🛑Від 20,417 млн до 102 млн грн – у разі вчинення тяжкого злочину 🛑Від 102 млн грн до 204 млн грн – у разі вчинення особливо тяжкого злочину хтось забув, шо таке спалені шини і бруківка в єбало?

У Си Цзиньпина инсульт. В трампа стреляли. У байдена коронавирус и вообще его тошнит. давайте, старички, отправляйтесь в преи
У Си Цзиньпина инсульт. В трампа стреляли. У байдена коронавирус и вообще его тошнит. давайте, старички, отправляйтесь в преисподнюю быстрее. с маском всё понятно: бабки, бабки, сука бабки

до речі, хто пропустив масовану мозгову атаку на руснявого "історика", велком на основу! https://youtu.be/u7FHI9Wx5C8

Готэм, дневной знак в небе🌖 СТРИМ СЕЙЧАС🔔 ебать жарко https://youtube.com/live/wjnmQTepvJU?feature=share

Готэм, я понимаю шо у всех мысль одна: "ебать

говорят, шо у винни пуха инсульт

Repost from MOROZENKO
Рівно 10 років тому рашистські виродки вбили 298 пасажирів та членів екіпажу малайзійського Боїнга рейсу MH17. Ракета була за
Рівно 10 років тому рашистські виродки вбили 298 пасажирів та членів екіпажу малайзійського Боїнга рейсу MH17. Ракета була запущена з комплексу БУК-М1, що належить 53-й Зенітно-ракетній бригаді, фахівці якої прибули на Донбас з Курська.

выражаю огромную благодарность ринату леонидовичу за полтора часа стрима! наш зевс ⚡️