Аронець Live
Kanalga Telegram’da o‘tish
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Ko'proq ko'rsatish9 320
Obunachilar
-624 soatlar
-337 kunlar
-10630 kunlar
Postlar arxiv
9 318
🇺🇦Українські військові звільнили село Новодарівка Запорізької області - Запорізька окрема бригада територіальної оборони
Воїни повідомляють, що Новодарівку звільнили ще 4 червня 💪🇺🇦
9 318
Сторожове у Донецькій області, що перебувало в окупації з березня 2022 року, звільнене воїнами 35 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.
Слава ЗСУ!
9 318
Сторожове у Донецькій області, що перебувало в окупації з березня 2022 року, звільнене воїнами 35 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.
Слава ЗСУ!
9 318
❗️Деокуповано населені пункти Благодатне і Макарівка на Донеччині, — заступниця МО України.
На півдні є просування по двох напрямках від 300 до 1500 метрів.
9 318
Сьогодні з полону повернулось 95 Захисників України - воїнів ЗСУ, НГУ та прикордонників
Полонені з Маріуполя, ЧАЕС, острову Зміїний, з-під Бахмута, а також захисники "Азовсталі"
Також вдалося повернути учасників спецоперації, які летіли на гелікоптері в оточений Маріуполь, на "Азовсталь".
9 318
ЗСУ звільнили Нескучне Донецької області. 🔥
До слова, ми з вами передавали пікап одному з підрозділів Арея.
Дякуємо хлопці за ваш чин!
9 318
Б'ємо по логістичних ланцюжках ворога.
В Криму в Кіровському районі підірвали залізничну колію. 💪
9 318
Тут ще партнери, які допомагали нам придбати Старлінк для воїнів 128 гірсько-штурмової бригади, збирають на автівку. Хто скільки може, будем вдячні за донат.
Нагадаю, головне, не сума, а небайдужість. Чим більше людей задонатить, тим швидше закриємо збір.
9 318
Repost from Благодійний фонд «Софт Скілл»
Всім привіт. Залишилось два дні до завершення збору коштів на авто.
Для в/ч 3018. Терміново.
Бюджет стандартний, ~4000-4500$. Це приблизно 160 000 грн.
Станом на 10 червня зібрано 73К з 160 (45% потрібної суми)
Лист-звернення на наш фонд буде в коментарях до цього допису. Звіт буде після того, як авто буде вже в Україні. Завчасно дякуємо!
Хто хоче допомогти, може традиційно це зробити по реквізитам:
💳
5375 4112 0280 3388
🔗 https://send.monobank.ua/jar/4gRhQ6Ew1j9 318
Воїни 68 бригади повідомили про звільнення Благодатного на запорізькому напрямку 🔥🇺🇦
9 318
На Білгородщині чергове свято. Вночі з рейок зійшли 15 вантажних вагонів.
Дякуємо патріотам БНР 🫡
9 318
Друзі, підрозділ аеророзвідки мого друга Сашка Солонька повернувся з Бахмутщини і має втрати в техніці. Пташки не дешеві, то ж, прошу допомогти хто скільки може
Банка
send.monobank.ua/jar/7XMNaW94xL
Карта моно:
4441114425857461
(Мовчан Дмитро Павлович)
Раxунок Г.О. «ПАН'ЄВРО-ПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ УКРАЇНИ»:
UA383052990000026005036233797
Рахунок у Євро
UA673052990000026001046208891
PayPal
andriy.flora@hotmail.com
Приват
4149629314150152
Флора Андрій
9 318
Repost from Сіль
Відволічу вас трохи від підриву росіянами дамби. Зрештою що нам лишається зараз, крім того як працювати і спрямовувати весь свій гнів у роботу.
Група аеророзвідників від нашого підрозділу відпрацювала в Бахмуті і щойно повернулася. Як і завжди, там все жорстко. Але крім двох чоловік з баротравмами загалом всі живі та відносно здорові.
Зона відповідальності - власне той шматок міста, який все ще утримують ЗСУ. І це все ще дуже важко. Іванівське горить, схоже скоро від нього теж лишиться саме каміння. Під’їзди до позицій прострілюються, тому кожен вихід піхоти на позиції - це окремий подвиг.
Наші ще застали там Вагнерів, які до свого виходу все штурмували позиції наших зброяків. Під час нічних штурмів виходили на фланги, іноді в поле і залягали у ямах від вибухів. Так намгалися хоча б частково забезпечувати скритність від спостереження із землі.
Після виходу вагнерів, принаймні тимчасово штурмувати там стало особливо нікому. росіяни стали думати більше про утримання позицій. На відміну від вагнерів, які в зіткненні покладалися на піхоту, армія використовує залізо.
Зараз штурмувати в них особливо нікому. Хлопці сходяться на тому, що підготовка армійських організмів нижча, ніж у вагнерівських. Крім того, зараз поряд з них не злазить 3-та штурмова. Очевидно, що їм не до того.
Але все ще проблема - це вогнева міць. Арта традиційно працює дуже рясно. Наші хлопці там дуже сильно потерпають від цього і на позиціях і при виході/заході для ротації.
Ну і звісно це місце найбільшої концентрації РЕБ. Точно понад півсотні вмикань установок на день. І от тут починається ваша участь. Бо хлопці поїхали працювати з антенами та іншим обладнанням, яке допомагає працювати в у таких умовах. А купили його ви.
Без втрат техніки не обійшлося. Три пташки знищили. Зараз поповнюємо парк. Можете долучитися тут.
9 318
Repost from Igor Zakharenko
Що потребує Херсон.
Ігор Цуркан. Волонтер. Мій друг. +380 (99) 367 31 97
9 318
У рамках нового пакету допомоги Канада передасть Україні конфіскований російський літак Ан-124 "Руслан".
Дуже чоткий подгон від Трюдо нам і ляпас кацапам 🔥
9 318
У Швейцарії референдум з приводу нового кліматичного закону, згідно якого пропонується до 2050 року виключити до нуля використання/споживання викопних джерел енергії.
І ось такі креативні стенди агітують людей: проголосуй за закон, путін здохне)))
9 318
Читали вчора гарні новини про просування наших на Бахмутському напрямку?
І ми вчора завдяки вам передали Пасфайндер перероблений під медевак медикам 5 штурмової бригади. А ще наш друг Роман, який воскрешає усі наші корчі на СТО, заповнив машину необхідними медикаментами.
Загальний бюджет авто, ремонту та логістики склав 218тис.грн!
До слова, ми вже передавали машинки для підрозділів 5 штурмової під Бахмут аеророзвідникам, мінометникам, кулеметникам, танкістам, а тепер настала черга медиків.
Разом переможемо!
А ще, нагадаю, зараз завершуємо збір для морпіхів теж на Донбасі. Залишилось зібрати 10 тис.грн. Ваша інвестиція в перемогу окупиттся сторицею!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Друзі, це не жарт. Путінські адвокати клопочуть проти мене санкції у Британії 🤡
Дуже прошу прочитати деталі цієї історії у мене у фейсбуці. Також прошу про лайк, комент та репост, оскільки я досі в тіньовому бані 👇👇👇
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02ieTN9Gbrg1TqdYxS6CpBTE44AcJjCDeAqt1rjSXEFG6iptb17zH3TpLzvWPfC9hxl&id=100000063934079
9 318
Важкувато добиваєм збір на транспорт для морпіхів на Донбас. Ще 50к грн.
Дуже треба. Дякую
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
