uz
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Kanalga Telegram’da o‘tish

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Ko'proq ko'rsatish
9 320
Obunachilar
-624 soatlar
-337 kunlar
-10630 kunlar
Postlar arxiv
🇺🇦Українські військові звільнили село Новодарівка Запорізької області - Запорізька окрема бригада територіальної оборони Во
+1
🇺🇦Українські військові звільнили село Новодарівка Запорізької області - Запорізька окрема бригада територіальної оборони Воїни повідомляють, що Новодарівку звільнили ще 4 червня 💪🇺🇦

Сторожове у Донецькій області, що перебувало в окупації з березня 2022 року, звільнене воїнами 35 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського. Слава ЗСУ!

Сторожове у Донецькій області, що перебувало в окупації з березня 2022 року, звільнене воїнами 35 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського. Слава ЗСУ!

Оператор FPV-дрона після успішної ліквідації ворожої цілі 💪🇺🇦

❗️Деокуповано населені пункти Благодатне і Макарівка на Донеччині, — заступниця МО України. На півдні є просування по двох напрямках від 300 до 1500 метрів.

+2
Сьогодні з полону повернулось 95 Захисників України - воїнів ЗСУ, НГУ та прикордонників Полонені з Маріуполя, ЧАЕС, острову Зміїний, з-під Бахмута, а також захисники "Азовсталі" Також вдалося повернути учасників спецоперації, які летіли на гелікоптері в оточений Маріуполь, на "Азовсталь".

ЗСУ звільнили Нескучне Донецької області. 🔥 До слова, ми з вами передавали пікап одному з підрозділів Арея. Дякуємо хлопці за ваш чин!

Б'ємо по логістичних ланцюжках ворога. В Криму в Кіровському районі підірвали залізничну колію. 💪
Б'ємо по логістичних ланцюжках ворога. В Криму в Кіровському районі підірвали залізничну колію. 💪

Тут ще партнери, які допомагали нам придбати Старлінк для воїнів 128 гірсько-штурмової бригади, збирають на автівку. Хто скільки може, будем вдячні за донат. Нагадаю, головне, не сума, а небайдужість. Чим більше людей задонатить, тим швидше закриємо збір.

Всім привіт. Залишилось два дні до завершення збору коштів на авто. Для в/ч 3018. Терміново. Бюджет стандартний, ~4000-4500$.
Всім привіт. Залишилось два дні до завершення збору коштів на авто. Для в/ч 3018. Терміново. Бюджет стандартний, ~4000-4500$. Це приблизно 160 000 грн. Станом на 10 червня зібрано 73К з 160 (45% потрібної суми) Лист-звернення на наш фонд буде в коментарях до цього допису. Звіт буде після того, як авто буде вже в Україні. Завчасно дякуємо! Хто хоче допомогти, може традиційно це зробити по реквізитам: 💳 5375 4112 0280 3388 🔗 https://send.monobank.ua/jar/4gRhQ6Ew1j

+1
Воїни 68 бригади повідомили про звільнення Благодатного на запорізькому напрямку 🔥🇺🇦

На Білгородщині чергове свято. Вночі з рейок зійшли 15 вантажних вагонів. Дякуємо патріотам БНР 🫡
+1
На Білгородщині чергове свято. Вночі з рейок зійшли 15 вантажних вагонів. Дякуємо патріотам БНР 🫡

Друзі, підрозділ аеророзвідки мого друга Сашка Солонька повернувся з Бахмутщини і має втрати в техніці. Пташки не дешеві, то ж, прошу допомогти хто скільки може Банка send.monobank.ua/jar/7XMNaW94xL Карта моно: 4441114425857461 (Мовчан Дмитро Павлович) Раxунок Г.О. «ПАН'ЄВРО-ПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ УКРАЇНИ»: UA383052990000026005036233797 Рахунок у Євро UA673052990000026001046208891 PayPal andriy.flora@hotmail.com Приват 4149629314150152 Флора Андрій

Repost from Сіль
​​Відволічу вас трохи від підриву росіянами дамби. Зрештою що нам лишається зараз, крім того як працювати і спрямовувати весь свій гнів у роботу. Група аеророзвідників від нашого підрозділу відпрацювала в Бахмуті і щойно повернулася. Як і завжди, там все жорстко. Але крім двох чоловік з баротравмами загалом всі живі та відносно здорові. Зона відповідальності - власне той шматок міста, який все ще утримують ЗСУ. І це все ще дуже важко. Іванівське горить, схоже скоро від нього теж лишиться саме каміння. Під’їзди до позицій прострілюються, тому кожен вихід піхоти на позиції - це окремий подвиг. Наші ще застали там Вагнерів, які до свого виходу все штурмували позиції наших зброяків. Під час нічних штурмів виходили на фланги, іноді в поле і залягали у ямах від вибухів. Так намгалися хоча б частково забезпечувати скритність від спостереження із землі. Після виходу вагнерів, принаймні тимчасово штурмувати там стало особливо нікому. росіяни стали думати більше про утримання позицій. На відміну від вагнерів, які в зіткненні покладалися на піхоту, армія використовує залізо. Зараз штурмувати в них особливо нікому. Хлопці сходяться на тому, що підготовка армійських організмів нижча, ніж у вагнерівських. Крім того, зараз поряд з них не злазить 3-та штурмова. Очевидно, що їм не до того. Але все ще проблема - це вогнева міць. Арта традиційно працює дуже рясно. Наші хлопці там дуже сильно потерпають від цього і на позиціях і при виході/заході для ротації. Ну і звісно це місце найбільшої концентрації РЕБ. Точно понад півсотні вмикань установок на день. І от тут починається ваша участь. Бо хлопці поїхали працювати з антенами та іншим обладнанням, яке допомагає працювати в у таких умовах. А купили його ви. Без втрат техніки не обійшлося. Три пташки знищили. Зараз поповнюємо парк. Можете долучитися тут.

Repost from Igor Zakharenko
Що потребує Херсон. Ігор Цуркан. Волонтер. Мій друг. +380 (99) 367 31 97

У рамках нового пакету допомоги Канада передасть Україні конфіскований російський літак Ан-124 "Руслан". Дуже чоткий подгон в
У рамках нового пакету допомоги Канада передасть Україні конфіскований російський літак Ан-124 "Руслан". Дуже чоткий подгон від Трюдо нам і ляпас кацапам 🔥

У Швейцарії референдум з приводу нового кліматичного закону, згідно якого пропонується до 2050 року виключити до нуля використання/споживання викопних джерел енергії. І ось такі креативні стенди агітують людей: проголосуй за закон, путін здохне)))

Читали вчора гарні новини про просування наших на Бахмутському напрямку? І ми вчора завдяки вам передали Пасфайндер переробле
+2
Читали вчора гарні новини про просування наших на Бахмутському напрямку? І ми вчора завдяки вам передали Пасфайндер перероблений під медевак медикам 5 штурмової бригади. А ще наш друг Роман, який воскрешає усі наші корчі на СТО, заповнив машину необхідними медикаментами. Загальний бюджет авто, ремонту та логістики склав 218тис.грн! До слова, ми вже передавали машинки для підрозділів 5 штурмової під Бахмут аеророзвідникам, мінометникам, кулеметникам, танкістам, а тепер настала черга медиків. Разом переможемо! А ще, нагадаю, зараз завершуємо збір для морпіхів теж на Донбасі. Залишилось зібрати 10 тис.грн. Ваша інвестиція в перемогу окупиттся сторицею! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Друзі, це не жарт. Путінські адвокати клопочуть проти мене санкції у Британії 🤡 Дуже прошу прочитати деталі цієї історії у м
Друзі, це не жарт. Путінські адвокати клопочуть проти мене санкції у Британії 🤡 Дуже прошу прочитати деталі цієї історії у мене у фейсбуці. Також прошу про лайк, комент та репост, оскільки я досі в тіньовому бані 👇👇👇 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02ieTN9Gbrg1TqdYxS6CpBTE44AcJjCDeAqt1rjSXEFG6iptb17zH3TpLzvWPfC9hxl&id=100000063934079

Важкувато добиваєм збір на транспорт для морпіхів на Донбас. Ще 50к грн. Дуже треба. Дякую 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976