uz
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Kanalga Telegram’da o‘tish

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Ko'proq ko'rsatish
9 322
Obunachilar
-624 soatlar
-337 kunlar
-10630 kunlar
Postlar arxiv
Сьогодні домів повернулись ще 103 українця, серед них 23 азовця! Неймовірна радість!
Сьогодні домів повернулись ще 103 українця, серед них 23 азовця! Неймовірна радість!

49 полонених повернулись додому! Серед них 15!!! АЗОВЦІВ! Нарешті! Крига скресла!
49 полонених повернулись додому! Серед них 15!!! АЗОВЦІВ! Нарешті! Крига скресла!

Розвідка в «українському В'єтнамі». Унікальні кадри бойової операції на болотах Луганщини. Зачищені позиції окупантів, ліквідована ворожа піхота і трофейна зброя – саме так загін розвідки 12-ої бригади «Азов» «кошмарив» окупантів в густих лісах біля Сіверського Дінця. Записи з GoPro демонструють особливості бойової роботи розвідників на складній для орієнтування місцевості. За кожним кущем може ховатись ворог. Тому кожен рух тіла і зброї має бути продуманим. Дивіться повне відео бойової роботи загону розвідки спеціального призначення у лісах Луганської області на нашому YouTube-каналі. Заповнити анкету | Фінансова підтримка Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp

А шо случілось?
А шо случілось?

Спецпризначенці ГУР знищили російський літак СУ-30СМ.

Мінус Су-30 в кацапів. В районі Чорного моря пропав з радарів)
Мінус Су-30 в кацапів. В районі Чорного моря пропав з радарів)

Пройшов азовське КМБ(БКБП). Мінус 18кг, купа знань, краща версія мене. Дякую за честь бути частиною Азову! І не забуваємо про
Пройшов азовське КМБ(БКБП). Мінус 18кг, купа знань, краща версія мене. Дякую за честь бути частиною Азову! І не забуваємо про донатик на автівки для мого 5 бату "Любарт" 👇 🫙: send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE ✉️: privat24.ua/send/1p1xt Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 5168752104339877

Друзі, ви вже знаєте, що Азов перекинули на Нью-Йорк. Там дуже складна ситуація. Техніки потрібно ще більше. То ж, закиньте п
Друзі, ви вже знаєте, що Азов перекинули на Нью-Йорк. Там дуже складна ситуація. Техніки потрібно ще більше. То ж, закиньте по 50 грн на авто для нашого батальйону 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE ✉️: https://www.privat24.ua/send/1p1xt Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 5168752104339877

Друзі, ви вже знаєте, що Азов перекинули на Нью-Йорк. Там дуже складна ситуація. Техніки потрібно ще більше. То ж, закиньте по 50 грн на авто для нашого батальйону 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE ✉️: https://www.privat24.ua/send/1p1xt Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 5168752104339877

Друзі, ще буквально днів 10 і в мене закінчиться курс молодого бійця, тоді буду більше на зв'язку. Увесь минулий тиждень вчили такмед і це прям вау. І нагадаю про наші збори. Хто має можливість, закиньте 100-200 грн на автівочку для Азова, який зараз на дуже складному напрямку. 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE ✉️: https://www.privat24.ua/send/1p1xt Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 5168752104339877

З Днем Незалежності, незламні українці!

Отримав телефон на кілька хвилин. За це тижні передали ще кілька автівок у різні підрозділи. Прозвітую після закінчення курсу навчання. Закиньте ше грошей на Азов. Дяка

Друзі, я ок. Проходжу легендарне азовське КМБ. Закиньте грошиків на 🛻 для Азова. Робота триває https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Блумберг написав, що Маркіян 🛩️ таки прийшов))

Де АЗОВ? АЗОВ вбивають в полоні... Окупанти повідомляють, що вбили азовця Олександра Іщенка в сізо Ростова. Нагадаю, востаннє
Де АЗОВ? АЗОВ вбивають в полоні... Окупанти повідомляють, що вбили азовця Олександра Іщенка в сізо Ростова. Нагадаю, востаннє азовців міняли в травні минулого року. Чому не можна наловити ватних нардепів-дмитруків, які неприховано поширюють російську пропаганду, чому не садять ефесбешників в рясах з УПЦ МП? Всю цю 5 колону Москва захоче визволити за будь-яку ціну, в тому числі віддасть азовців, як це вже було з Медведчуком. То де АЗОВ, владо?

Передали 119-ту машинку від нашого фонду "Нащадки Сагайдачного". Fiat Fullback 2017 р.в. вже працює в моїх побратимів міномет
Передали 119-ту машинку від нашого фонду "Нащадки Сагайдачного". Fiat Fullback 2017 р.в. вже працює в моїх побратимів мінометників з 5 бату "Любарт" Азову. Бережіть себе, друзі! І дякую усім вам, хто донатить. Автівки це розхідник, то ж, допоможіть донатом на чергову автівку для Азову 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE ✉️: https://www.privat24.ua/send/1p1xt Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 5168752104339877

Закиньте по 50 вечірніх гривнів на пікап для Азова 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE ✉️: https://www.privat24.ua/send/1p1xt Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 5168752104339877

На фронті забуваєш, який сьогодні день. Але телефон нагадав, що сьогодні понеділок. То ж, почніть тиждень з донату на цей пік
На фронті забуваєш, який сьогодні день. Але телефон нагадав, що сьогодні понеділок. То ж, почніть тиждень з донату на цей пікапчик для воїнів Азова - 100-200 грн 🙏🫡👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE ✉️: https://www.privat24.ua/send/1p1xt Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 5168752104339877

Це тін-жай, а не зіга. Не переплутайте

14 років тому був затриманий на акції проти приїзду так званого московського патріарха кіріла. А деякі депутати і досі боятьс
14 років тому був затриманий на акції проти приїзду так званого московського патріарха кіріла. А деякі депутати і досі бояться нажати кнопочку за заборону філії фсб в Україні - УПЦ МП...