uz
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Kanalga Telegram’da o‘tish

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Ko'proq ko'rsatish
9 318
Obunachilar
-524 soatlar
-337 kunlar
-11030 kunlar
Postlar arxiv
Друзі, поширте цей допис у мене у фейсбуці. Там маю знову тіньовий бан, тому дуже треба ваші лайк, комент та поширення https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0jMqouiWVikiwMFCxkGCyeW6HokjqeMPRFjq3LFF1r9FbmRpCsWiiv687jnmW4JJLl&id=100000063934079

- Волонтери - зареєструйтесь в ркєстрі волонтерів, щоб не платити 19.5% податку! - ок. Зареєструвались - Волонтери - подайте декларацію, інакше будете платити 19.5% податку від зібраних коштів. - ок. Подали - Волонтери, а тепер ми знаємо з ваших декларацій, скільки коштів ви зібрали на ваші картки, то ж заплатіть 19.5% податку від усіх зібраних коштів. Не хочете? Значить ви купили собі пеньюари. Завіса

Блядь. Я так розумію, що держава хоче щоб я і тисячі таких як я вже сьогодні зупинили волонтерську діяльність? Що думаєте, др
Блядь. Я так розумію, що держава хоче щоб я і тисячі таких як я вже сьогодні зупинили волонтерську діяльність? Що думаєте, друзі, закриваємось?

Ппц... 💔 Дідусь сидить над тілом своєї 9-річної внучки, яку разом із мамою вбила російська ракета у Києві.
Ппц... 💔 Дідусь сидить над тілом своєї 9-річної внучки, яку разом із мамою вбила російська ракета у Києві.

Харків перебуває під постійними артилерійськими обстрілами. Харків ще з минулого літа почав зводити нові бомбосховища. Я не а
Харків перебуває під постійними артилерійськими обстрілами. Харків ще з минулого літа почав зводити нові бомбосховища. Я не адепт мера Терехова. Але у Києві Кличко не тільки не зробив нових бомбосховищ, маючи в рази більший міський бюджет, але й не навів лад з наявними укриттями. Сьогодні загинула людина, бо укриття вчасно не відкрили. Мер ніяково шукає крайнього. Але європейська практика у таких випадках однозначна - мер повинен взяти відповідальність і подати у відставку. Але ж тут мільярди баксів ще не роздеребанені. Тому мер Кличко не скористається європейською практикою, не подасть у відставку, а буде шукати крайніх і намагатись ще раз стати мером на наступних виборах. Києву пороблено, що не мер, то треш.

Шебекіне. Кацапи пиздять кацапів. Я це люблю 😈

Опори Кримського моста втомились. Скоро ЗСУ допоможе 😈
Опори Кримського моста втомились. Скоро ЗСУ допоможе 😈

Сьогодні вночі противник знову застосував ракети оперативно-тактичного ракетного комплексу “Іскандер” по об’єктах цивільної та критичної інфраструктури Київської області. Попередньо, силами та засобами Повітряних Сил Збройних Сил України 10 з 10 ракет були знищені. Генштаб

В Бєлгороді два прильоти відразу після атаки на Київ. Сподіваюсь, наші йобнули іскандери 🫡

Країна гній вітає нас з літом. Не дочекаєтесь, тварі!

Ще один БПЛА вразив інший НПЗ, Ільїнський. Окупанти кажуть, що це дрібниці 🤡
Ще один БПЛА вразив інший НПЗ, Ільїнський. Окупанти кажуть, що це дрібниці 🤡

+3
Вночі невідомий добрий БПЛА атакував Афіпський НПЗ, що на т.о. Кубані. Файно горить!

Білгородська область. Мешканка області розповідає, чому Біглородщина є тимчасово окупованою частиною України. Точніше її мова про це розповідає))

Рашазмі повідомляють, що уламки БПЛА знайшли біля таунхауса дружини голови держдуми рф Володіна в Новинках. Ну шо, як вам, кацапи?

Так а шо там з Шойгу? Здох в Ниві, чи живий?

Хочете знати, чи Залужний хотів би на Красну площу в Москві? Дивіться))) Ну і особливий привіт русні, яка вже поховала і воскресила нашого Батька 🔥

Друзі. Мій дружбанчик, якого знаю мільйон років Сашко Солонько, окрім як повоювати за Бахмут, встиг у перервах дописати свою
Друзі. Мій дружбанчик, якого знаю мільйон років Сашко Солонько, окрім як повоювати за Бахмут, встиг у перервах дописати свою книжку, яку почав писати ще до 24.02. Що цікаво, на обкладинці устиг повангувати за бомбьожку Кремля)) Рекомендую, замовити можна тут 👇 https://nashformat.ua/products/infodemiya.-zbroya-dezinformatsii-u-virusnu-epohu-940485

Ой як в кацапів підгорає від атаки безпілотників по Рубльовці. 😈 Буде не тільки підгорати, а будуть і вони горіти, гнійники вонючі.

Дякуємо україночці Ані Лорак. Дивитись строго зі звуком 🤣

+6
Москва та околиці атаковані карою небесною у вигляді дронів. Рашазмі повідомляють про понад 30 дронів. Це лише початок.