uz
Feedback
ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

Kanalga Telegram’da o‘tish

Про мене,стріми та життя 🙃 Твіч - https://www.twitch.tv/aleksov Інст - https://www.instagram.com/aleksovqq/

Ko'proq ko'rsatish
3 531
Obunachilar
+224 soatlar
-57 kunlar
-6330 kunlar
Postlar arxiv
через світло без стріму, то давайте в тіктокі стрім на трошки 🤡

Стрім у Тренера - twitch.tv/vsitrenuemosт( щось та й качати будемо)

сьогодні теж походу на вулиці…підари єбашать цілими днями, друзі донатьте на ЗСУ та бережіть себе 🫡
сьогодні теж походу на вулиці…підари єбашать цілими днями, друзі донатьте на ЗСУ та бережіть себе 🫡

Добре що мене весь день не було вдома 🙂
Добре що мене весь день не було вдома 🙂

Ірл чілл + івент - https://www.twitch.tv/aleksov

хочете ірл як ми гуляєм і на івент йдем?

Запустили сталкера 🥳

Друзі, новий випуск шоу «КОННЕКТ» вже на каналі Лінк на випуск: https://youtu.be/WotfuTW68ms Будемо вдячні за підтримку в сторіз із посиланням на випуск Дякуємо💜

Шоу зі мною дивимось - https://www.twitch.tv/aleksov
Шоу зі мною дивимось - https://www.twitch.tv/aleksov

В 19:00 стрім, будемо шоу дивитись 💀 а потім Сталкера грати
В 19:00 стрім, будемо шоу дивитись 💀 а потім Сталкера грати

я останнім часом засипаю тільки під такі відео…

Ох ти ж бля…
Ох ти ж бля…

Почали крутий фільм дивитись - https://www.twitch.tv/aleksov
Почали крутий фільм дивитись - https://www.twitch.tv/aleksov

Перезапустив

стрім йоу(хоррор ще крутий глянем)- https://www.twitch.tv/aleksov

якщо все кайф то сьогодні ввечері стрім, а завтра шоу виходить, в якому я брав участь, будемо крінжу ловити ))

маленька перемога 🥳
маленька перемога 🥳

така кількість матеріалу, що грузив його всю ніч і вирубився, тільки прокинувся і вже темно 💀, це саме жахливе відчуття, також в вівторок памʼять прийде і продовжимо Сталкер, а через пару днів ірл бахнемо чи шоу якесь)

Світло дали, сталкер продовжується 🥳 - https://www.twitch.tv/aleksov

щось переглядав трохи матеріал і вирішив закинути вам поки, самий безневинний кусочок відео, де ми розповідаємо більше про це місце, бо шо потім буде далі, це піздєц…