uz
Feedback
За рулём

За рулём

Kanalga Telegram’da o‘tish

🔸Тестовые задания по ПДД 🔸Поучительные ролики, снятые на регистраторы и камеры видеонаблюдения 🔸Учитесь на чужих ошибках и развивайтесь с нами! 📩 Реклама: @MacFrolov @tamila_24_05 Биржа: https://telega.in/c/driverone

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali За рулём analitikasi

За рулём (@driverone) Rus til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 461 827 obunachidan iborat bo'lib, Transport toifasida 15-o'rinni va Rossiya mintaqasida 554-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 461 827 obunachiga ega bo‘ldi.

28 Avgust, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -5 316 ga, so‘nggi 24 soatda esa -164 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 3.87% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 2.54% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 17 889 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 11 756 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 102 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent двигатель, wey, дилер, пробег, автопром kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
🔸Тестовые задания по ПДД 🔸Поучительные ролики, снятые на регистраторы и камеры видеонаблюдения 🔸Учитесь на чужих ошибках и развивайтесь с нами! 📩 Реклама: @MacFrolov @tamila_24_05 Биржа: https://telega.in/c/driverone

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 29 Avgust, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Transport toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

461 827
Obunachilar
-16424 soatlar
-1 2607 kunlar
-5 31630 kunlar
Postlar arxiv

Анимация пешеходного перехода 🚘 За рулём | Мы в Max

Вне населенных пунктов Вам можно продолжить движение:
Anonymous voting

Машина с секретом 🚘 За рулём | Мы в Max

+2
В компьютерной игре «Мир танков» нашли танк-такси в фирменном желтом цвете и с шашечками. Официальное название машины — «Комфорт плюс». Пять звезд за локализацию. 🚘 За рулём | Мы в Max

Обстановка на заправках 🚘 За рулём | Мы в Max

Вы имеете право выполнить разворот:
Anonymous voting

В сети завирусился необычный способ заправки: блогеры спрятали канистру под фальшивым лючком бензобака, чтобы незаметно заливать в неё топливо на АЗС Ролик набрал миллионы просмотров, однако большинство пользователей идею не оценили. 🚘 За рулём | Мы в Max

По какой траектории Вам разрешается выполнить поворот налево?
Anonymous voting

Страховая попросила участников ДТП схематично нарисовать обстоятельства аварии. Один из водителей подошёл к задаче настолько ответственно, что изобразил вообще всё — включая собственные эмоции в момент столкновения 🚘 За рулём | Мы в Max

Мем дня: россияне начали жарить шашлыки прямо в очередях на АЗС 🚘 За рулём | Мы в Max

⁠Разрешено ли вам продолжить движение прямо в показанной ситуации?
Anonymous voting

Удобно 🚘 За рулём | Мы в Max

Водитель автомобиля, выполняющий перестроение на правую полосу, в данной ситуации:
Anonymous voting

Противоугонка 100-го уровня 🚘 За рулём | Мы в Max