uz
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Kanalga Telegram’da o‘tish

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Ko'proq ko'rsatish
235
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-17 kunlar
-1230 kunlar
Postlar arxiv
Repost from N/a
Кіка днів жорстко бьють по краму на оптоволокні. Це звісно ода ефективності роботи нашої роти реб. Однак нажаль в нас нема пр
Кіка днів жорстко бьють по краму на оптоволокні. Це звісно ода ефективності роботи нашої роти реб. Однак нажаль в нас нема протидії таким дронам. Існують різноманітні рішення цієї задачі однак поки ефективних не було знайдено. Я придрікав що рішення цієї задачі реалізується у 25 тому році, обнак помилився. Найнадійніший захист на поки це стрілецька зброя. Тепер знову особовому складу треба брати двійку зі зброєю. Попіклуйтесь про це якщо знаходитесь за 40 км від фронту. Поки накидує власне рішення цієї задачі яке почав накидувати ще в 24 тому році . Може скоро представлю якесь рішення цієї задачі від роти. На фоні цього всього закликаю вас донатити на наш збір. Нагадую що на кону стоїть мотоцикл, а також ряд плюшок. 🎯Ціль: 3 000 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/3J8iTFCUYS 💳Номер картки банки 4874 1000 2231 1842 Долучайтесь та поширюйте збір!

Вафельяне, карта лютого (лицар Мечів) справджується уже. Типу, лол, хто б сумнівався, але.

За підсумками цих стосунків я можу винести одне спостереження: У мене чудові друзі. Вони готові підтримати мене навіть тоді, коли я помиляюся, або повертаюся в стосунки, про які кажуть "Не треба, заблокуй його, викинь із пам'яті". Мені не треба бути ідеальною, щоб мене любили чи були зі мною поруч. У мене є право на помилку – і я все ще буду хорошою людиною. Розуміти це – знання, яке суперечить більшості мого досвіду. Це розуміння тепер інтерналізоване. Дякую всім, хто написав "я не знаю, що там відбувалося, але ти права і я з тобою". Дякую всім, хто знав що відбувається, і просто раз за разом повторював, що буде поруч скільки треба. Це важить... Я не можу передати, що це означає для мене. Тільки людина, яка росла в умовах "ти маєш бути ідеальною або ти бруд під ногами" зрозуміє. Дякую.

Я тимчасово закрила канал і чат, але, на жаль, не знаю ні до чого дійде фантазія цієї людини, ні до чого дійде її наполегливість. На жаль, навіть те, що здавалося дуже романтичним коханням, а потім ланцюжком непорозумінь, може виявитися гидкішим і більш стрьомним у середньостроковій перспективі. На щастя, я провела в цих стосунках 4,5 місяці, а не роки свого життя. З чим мене і привітаємо всі дружно.

Котики, я сильно посварилася з колишнім. Якщо почнеться шитшторм - ви знаєте, що відбувається. Цілую ❤️

Дякую, я краще буду негарною, але щасливою 💅
Дякую, я краще буду негарною, але щасливою 💅

Панове-кажанове! Пише вам змерзлий кажан Санчез, який все ще просить грошів на корча для свого друга Грея. Я знаю, що всім за
Панове-кажанове! Пише вам змерзлий кажан Санчез, який все ще просить грошів на корча для свого друга Грея. Я знаю, що всім зараз не легко і холодно, і зайві пеньондзи ви витратили вже на обігрів та електростанції. Але кинути 20-50 грн може кожний, а так ми потроху і зберемо 🙏🏻 дякую вам! https://send.monobank.ua/jar/3djrEi8NGh

Люди в стосунках, або з пам'яттю про них)))) У мене настрій послухати чужої мудрості. Розкажіть, як ви розумієте (що допомагає вам пам'ятати і все таке) що ваш партнер вас кохає.

Цей скрін втричі смішніший, враховуючи що я Юріївна 😅

Repost from N/a
Власне, те, про що я писав раніше. Поки одні машини в ремонті, інші теж ловлять дрони, втрачають боєздатність і теж встають в чергу на ремонт. І це довбані перегони, хто кого. На щастя, поки жодна з машин не згоріла вщент, всі вони ремонтопридатні. На щастя, люди цілі і (майже) неушкоджені. Але ремонтувати швидко означає ремонтувати власним коштом. Прошу долучитися, хто має змогу. Дякую усім. Поповнити конверт через Приват24 https://www.privat24.ua/send/in8aa Номер картки конверта 5168752158590532 Мета: 150000.0 UAH Орієнтовний ремонт однієї машини ~50000 UA Разом до перемоги🇺🇦🇺🇦🇺🇦

photo content

Repost from N/a
Перший місяць 2026 видався багатим на прильоти кабів по місту. Нажаль рішень проти кабів досі нема. Теоретично можна потужно
Перший місяць 2026 видався багатим на прильоти кабів по місту. Нажаль рішень проти кабів досі нема. Теоретично можна потужно спуфать їх у точках запуску відвертаючи від міста. Але запускають їх в десятках кілометрів за фронтом. Через що наявними в роті засобами це не реалізувати. Кращим рішенням була б протидія літакам носіям, однак це теж поки нереалістично. Молнії що стали викликом для нас на початку 26 того року знайшли свій метод подавлення. Нажаль нам не вистачає коштів на створення спеціалізованих засобів. З покращень в роті слід визначити нового бійця який гарно себе показує. Закликаю вас також вступати в сили оборони України. Особливо в нашу роту. На фоні цього всього закликаю вас донатити на наш збір. Нагадую що на кону стоїть мотоцикл, а також ряд плюшок. 🎯Ціль: 3 000 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/3J8iTFCUYS 💳Номер картки банки 4874 1000 2231 1842 Долучайтесь та поширюйте збір!

Тим часом, Ельза і пригоди по утепленню. Клею вікна (рами) поролоном, щоб не задувало, а то сиджу я біля вікна, в -20 буде неприкольно, навіть в 0 нічо хорошого насправді. Випадково розкрила загадку "чому в квартирі всі вікна запотівають, а моє ні" Бо я проклеїла щілини в дереві і тепер мої вікна запотівають теж!)))

(писати краще в коментарях під оригінальним постом)

Любі друзі, а раптом у когось з вас є хороший перевірений орнітолог в Києві? У подруги хворіє домашній голуб, Йонду дуже класний птах, хочеться, аби був здоровенький!

Вам треба трошки окситоцину

Взагалі до теми погоди. Зідзвонювалися на днях з Магалі (моя хрещена, екоактивістка зі стажем, шарить за клімат і все таке). Я її з надією питала, чи такі морози у січні-лютому – знак, що клімат якось стабілізується назад (якщо пам'ятаєте, у дев'яностих і нульових вони ще бували, як і багато снігу). Але ні, дива не буде. Буде просто більше екстремальних температур та природних явищ.

EXCUSE YOU???
EXCUSE YOU???

Repost from N/a
🇺🇸🇺🇦 ВІДКРИТО НАБІР НА МІСІЮ FACE TO FACE 2026 ‼️ ⠀ Вже в березні до України завітають американські реконструктивні хірурги обличчя. Це шоста місія у співпраці American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS), Razom for Ukraine, INgenius, Healing the Children. ⠀ Ми набираємо пацієнтів з: ⠀ - парезом обличчя (посттравматичні ураження лицевого нерва) - втрачені кістки обличчя, - травми повік та стінок орбіти - деформація тканин обличчя (пластика носа, корекція шрамів) ⠀ Заявки можуть подати військові або цивільні громадяни, які отримали поранення унаслідок війни. Для відібраних пацієнтів операції проводяться безкоштовно. ⠀ Номер телефону для подачі заявки + 38 093 781 4304. ⠀ Необхідні документи: скановані копії виписок, фотографії та знімки досліджень КТ/МРТ. Наша лікарська команда розгляне кожну заявку та вас повідомлять про результати. Участь у місії безкоштовна! ⠀ Якщо Ви, Ваші родичі або знайомі є потенційними пацієнтами для участі в програмі – не зволікайте та відправляйте документи нашим менеджерам в Telegram/Viber/Whatsapp. Дуже просимо поширити повідомлення, щоб про місію дізналися люди, які потребують цієї допомоги.