uz
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

Kanalga Telegram’da o‘tish
599
Obunachilar
+124 soatlar
Ma'lumot yo'q7 kunlar
+130 kunlar
Postlar arxiv
Запостив в чаті монобазерів ТАКЕ

Kingdom Come: Deliverance II

РІМКА БЕЗ СЕЙВІВ https://www.twitch.tv/deviantsev
РІМКА БЕЗ СЕЙВІВ https://www.twitch.tv/deviantsev

Ой шо буде....
Ой шо буде....

ХАРДКОР 2 ПРОХОДЖЕННЯ RESIDENT EVIL

Life is Strange

World of Warcraft

трохи арк і десь в 10 йдемо в вов https://www.twitch.tv/deviantsev
трохи арк і десь в 10 йдемо в вов https://www.twitch.tv/deviantsev

Готуйте свої шекелі бо Антон проспосурував нам ТАКЕ для розіграшу для ЗСУ

Project Zomboid

арк вайп

запустив поки факторіо і на стрімі вирішимо куди підемо https://www.twitch.tv/deviantsev
запустив поки факторіо і на стрімі вирішимо куди підемо https://www.twitch.tv/deviantsev

Видав свою потужну рецензію на резік пропоную ставити лайки https://www.threads.com/@deviantsev/post/DVWMOOTAo-9 https://steamcommunity.com/id/deviantsev/recommended/3764200?snr=1_5_9__402

фіналимо резік

Українська для резіку з фіксами(Хто брав в монобазі то краще оновити) https://www.nexusmods.com/residentevilrequiem/mods/19

RESIDENT EVIL: requiem

Marathon

не резік, а резік ближде до 10 https://www.twitch.tv/deviantsev
не резік, а резік ближде до 10 https://www.twitch.tv/deviantsev

Саша Грек порвав попу і зробив українську на резік, але ці уроди юзають в грі російський захист від модів берьозка(єнігма) і вона крашить гру кожні 2 хвилини тому поки не знайдуть обхід цієї залупи українізатор працювати не може