uz
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

Kanalga Telegram’da o‘tish
597
Obunachilar
-124 soatlar
-27 kunlar
-430 kunlar
Postlar arxiv
новий сезон форза, а потім хз може гта 3 https://www.twitch.tv/deviantsev
новий сезон форза, а потім хз може гта 3 https://www.twitch.tv/deviantsev

ПОЧИНАЄМО ГТА 3

Гта

трохи форза новий сезон, потім певно гта https://www.twitch.tv/deviantsev
трохи форза новий сезон, потім певно гта https://www.twitch.tv/deviantsev

Сталося + 0 монобразерів паднажмьом!!!!!!!

Робимо новий бонус для монобазерів(для кожного) Кожного третього тижня в місяці будемо дивитися фільм виключно з монобразерами(тобто не на твічі). Фільми будемо обирати разом Мрію обігнати Скевіча по кількості монобазерів. У нього зараз 81, а у мене 63

я буду перемагати жоско https://www.twitch.tv/deviantsev
я буду перемагати жоско https://www.twitch.tv/deviantsev

я граю гта ти дившся думки?

запустив новий стрім

демки

глянемо пару демок сьогодні, сил немає тому сильно не ганяйте https://www.twitch.tv/deviantsev
глянемо пару демок сьогодні, сил немає тому сильно не ганяйте https://www.twitch.tv/deviantsev

там в стімі почався фестиваль новинок є пропозиції які демки подивимось нові?

Через цю картинку памʼять подорожчала на 15 доларів, а на збір передали 200 гривень….. як ви це поясните?

новий збір і новий розіграш на доукомплектацію хлопців із 74-го Окремого Розвідувального Батальйону. Їхні потреби: • Детектор
новий збір і новий розіграш на доукомплектацію хлопців із 74-го Окремого Розвідувального Батальйону. Їхні потреби: • Детектори дронів «Чуйка» • Прилади нічного бачення NVG20 • Рації Motorola DP4400 • Ноутбук для роботи з дронам білет 50 гривень. Більше білетів більше шансів на виграш. вказуйте в донаті свій нік в тг щоб вас легко було знайти  В розіграші такі лоти: 1. ноут ASUS TUF Gaming F15 2. гейпад SteelSeries Stratus Duo. 3. Поповнення вашого стіму на 3 тисячі гривень. 4. Поповнення вашого стіму на 2 тисячі гривень. 5. Поповнення вашого стіму на 1500 гривень. https://send.monobank.ua/jar/9KPD6JGoqv всі гроші підуть на зсу Ноут і геймпад не нові, але в гарному стані і ноут обслужили для нового власника

Думаю купити хлібу додому, як думаєте, стрімеру сподобається?
Думаю купити хлібу додому, як думаєте, стрімеру сподобається?

Video xabar00:37

Я пізда

свій стрім запускати не буду намагаюсь виграти розумові ігри проти самих розумних стрімерів твіча на каналі https://www.twitc
свій стрім запускати не буду намагаюсь виграти розумові ігри проти самих розумних стрімерів твіча на каналі https://www.twitch.tv/olsior заходьте підтримати в чаті (там фолов чат, але ж вам ніхто не забороняє зробити фолов і прибрати його потім якщо вам не цікавий Олсіор)

Вийшли пройтись, а виявилось, що у нашого будинку з іншої сторони від нас, вікна людям вибуховою хвилею побило(не Так, що жити не можна в квартирах) десь третина всіх квартир будинку мінімум одне вікно розбите має. Багато кому винесло, схоже, через те, що не було вікон на провітрюванні

Вийшли пройтись, а виявилось, що у нашого будинку з іншої сторони вікна людям вибуховою хвилею побило(не Так, що жити не можна в квартирах) десь третина всіх квартир будинку мінімум одне вікно розбите має. Багато кому винесло, схоже, через те, що не було вікон на провітрюванні