Девіанцев Євгенко
Kanalga Telegram’da o‘tish
Мєми - https://t.me/dedstol Посилання на стрім - https://www.twitch.tv/deviantsev чат https://t.me/joinchat/WxGoW9MDB_M3NWVi
Ko'proq ko'rsatish597
Obunachilar
-124 soatlar
-27 kunlar
-430 kunlar
Postlar arxiv
Робимо новий бонус для монобазерів(для кожного)
Кожного третього тижня в місяці будемо дивитися фільм виключно з монобразерами(тобто не на твічі). Фільми будемо обирати разом
Мрію обігнати Скевіча по кількості монобазерів. У нього зараз 81, а у мене 63
глянемо пару демок сьогодні, сил немає тому сильно не ганяйте
https://www.twitch.tv/deviantsev
Через цю картинку памʼять подорожчала на 15 доларів, а на збір передали 200 гривень….. як ви це поясните?
новий збір і новий розіграш на доукомплектацію хлопців із 74-го Окремого Розвідувального Батальйону.
Їхні потреби:
• Детектори дронів «Чуйка»
• Прилади нічного бачення NVG20
• Рації Motorola DP4400
• Ноутбук для роботи з дронам
білет 50 гривень. Більше білетів більше шансів на виграш.
вказуйте в донаті свій нік в тг щоб вас легко було знайти
В розіграші такі лоти:
1. ноут ASUS TUF Gaming F15
2. гейпад SteelSeries Stratus Duo.
3. Поповнення вашого стіму на 3 тисячі гривень.
4. Поповнення вашого стіму на 2 тисячі гривень.
5. Поповнення вашого стіму на 1500 гривень.
https://send.monobank.ua/jar/9KPD6JGoqv
всі гроші підуть на зсу
Ноут і геймпад не нові, але в гарному стані і ноут обслужили для нового власника
свій стрім запускати не буду
намагаюсь виграти розумові ігри проти самих розумних стрімерів твіча
на каналі https://www.twitch.tv/olsior
заходьте підтримати в чаті
(там фолов чат, але ж вам ніхто не забороняє зробити фолов і прибрати його потім якщо вам не цікавий Олсіор)
Repost from Девіанцев Євгенко
Вийшли пройтись, а виявилось, що у нашого будинку з іншої сторони від нас, вікна людям вибуховою хвилею побило(не Так, що жити не можна в квартирах) десь третина всіх квартир будинку мінімум одне вікно розбите має.
Багато кому винесло, схоже, через те, що не було вікон на провітрюванні
Вийшли пройтись, а виявилось, що у нашого будинку з іншої сторони вікна людям вибуховою хвилею побило(не Так, що жити не можна в квартирах) десь третина всіх квартир будинку мінімум одне вікно розбите має.
Багато кому винесло, схоже, через те, що не було вікон на провітрюванні
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
