dumbtoxicsub
Kanalga Telegram’da o‘tish
https://orcd.co/rehabilitacja Кровотечі : https://orcd.co/krovotechi Альбом : http://orcd.co/cbterrain Сайт : https://dumbtoxicsub.xyz Відомий чеченський геній, філантроп, добродєятєль @toxicsub @shitrecycling щітпост на поїсти: 4441114434592554
Ko'proq ko'rsatishMamlakat belgilanmaganToif belgilanmagan
212
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
Ma'lumot yo'q7 kunlar
Ma'lumot yo'q30 kunlar
Postlar arxiv
212
Repost from ПОТОП
💕🧡💛 Худбудинок — Кссанакс
Слухати: orcd.co/xxanax
Біт: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Здоровʼя: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Застава: 💸💸💸💸💸
Важко сказати, яким би був клауд-реп, якби в ньому не було ксанаксу. Але Тіма не використовує цей міфічний препарат в якості атрибуту свого реперського лакшері. Натомість він продовжує розповідати світу свою історію хвороби та залежності, і робить це у найбільш відвертий спосіб. Впродовж треку акценти змінюються — все починається чітким олдскульним бітом та невнятною читкою, а ближче до середини треку інструментал стає все більш ембієнтовим, а флоу навпаки розбірливішим. До речі, цей трек Тіма встиг зробити іще у Харкові.
#новинки_видавництва @potopvydav
212
гаразд пізжу троха, сьодні опівночі новий трек худбудинку, пріколи будуть, але збір закрити надо
212
по-перше ну це як мінімум сумно виглядає да один донат на тиждень (малих донатів не буває закиньте хочаб 5 грн), по друге пріколів не буде поки не закриєм збір окєй?
https://send.monobank.ua/jar/9xSc7NrMVA
212
💙 Збираю на «Дронопад»
Долучаюся до збору @sk_naukma та @kma_help для фонду @savelife.in.ua у рамках проєкту «Дронопад»
Загальна мета: 300 000 грн
Моя мета: 3000 грн
Посилання на банку
Кошти підуть на модернізовані FPV-дрони, які знищуватимуть російські розвідувальні та ударні безпілотники ⚡️
🫙Допоможи захистити небо — відкрий допоміжну банку для збору
(писати @anbezodnia)
212
робили короткометражку про отой мій альбом terrain, але ніде не показали окрім презентації в кийові. можливо є бажаючи подивитись?
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
