uk
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

Відкрити в Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

Показати більше
1 714
Підписники
+1224 години
+667 днів
+3530 день
Архів дописів
📚 «Мемфіс» — дочитала ✅ Відгук — написала ✍️👆 І тепер душа бажає свята 💃 Тому взяла РОМАНТІК 💕 А ви як там? Що читаєте сь
📚 «Мемфіс» — дочитала ✅ Відгук — написала ✍️👆 І тепер душа бажає свята 💃 Тому взяла РОМАНТІК 💕 А ви як там? Що читаєте сьогодні? 📖✨

📖 Мемфіс ✍️ Автор: Тара М.Стрінгфеллоу 📝 @onemorepagecomua ❤️жанр: історична проза 🔖 Про сюжет Це сімейна сага про життя т
📖 Мемфіс ✍️ Автор: Тара М.Стрінгфеллоу 📝 @onemorepagecomua ❤️жанр: історична проза 🔖 Про сюжет Це сімейна сага про життя трьох поколінь темношкірих жінок із Півдня, які мешкають у Мемфісі. Події у книзі охоплюють проміжок 1937-2003 - тут і Велика повінь 1937, рух за рівноправність темношкірого населення 1960, теракти 11 вересня 2001 року. 💡 Мої враження Ця книга читалась дуже легко, незважаючи на те, що тут авторка торкнулась багатьох тем - насилля в сім'ї, расовий поділ, ПТСР та віру у Бога. Можливо, це завдяки тому, як побудована розповідь - невеличкі розділи, які торкаються різних часових ліній та періоду різних жінок. Мені цей прийом як сподобався так і не сподобався. З одного боку, це робить сюжет динамічним, а з іншого — не дає повністю зануритися в історію кожної героїні, бо тебе постійно переносить з однієї до іншої. Разом із цим - це щира, подекуди болісна та часом сумна історія про три покоління жінок. Вони тримаються разом — і в цьому вся сила жінок Норт. Мене особливо зворушили моменти, коли Мая підтримує сестру, щоб та наважилась відвідати свого кривдника у в’язниці. Або коли Міріам втішає матір Гейзел тими ж словами, якими Гейзел колись втішав її покійний чоловік 💔 Їхня єдність, любов та підтримка одна одної - дуже зворушливі. Як Мая підтримала сестру відвідати її кривдника в тюрмі. Або ж в як от наприклад один із них, Міріам втішає свою матір Гейзел словами, якими Гейзел втішав її померлий чоловік. Мені дуже сподобався образ Джоан - дівчинка у трирічному віці пережила страшну травму, але навіть попри те, вона не втратила віру в життя та дивилась своєму страху прямо в очі. Загалом мені сподобалось. Раджу звернути увагу тим, хто любить сімейні саги. ⭐️ Моя оцінка: 8/10 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

📚 РМ відкрили передзамовлення на новинку від Крістін Генни! Це продовження «Провулку світлячків» - тому пора читати🌙✨ А я т
+1
📚 РМ відкрили передзамовлення на новинку від Крістін Генни! Це продовження «Провулку світлячків» - тому пора читати🌙✨ А я тим часом уже біжу оформлювати замовлення 🏃‍♀️💨💛

Планую піти на літературний вечір 18.11 слухати пана Дерев’янка! Квитки ще є 👉 [тут] і я щиро в шоці, що їх ще не розібрали�
Планую піти на літературний вечір 18.11 слухати пана Дерев’янка! Квитки ще є 👉 [тут] і я щиро в шоці, що їх ще не розібрали😱 🐺 Аркан Вовків та Тенета війни — тепер навіки в моєму серденьку ❤️ (Пісню дібров чекаю з нетерпінням) 📖 Мої відгуки: • [Книга 1][Книга 2] Сходіть, навіть якщо не читали — впевнена, буде дуже цікаво 👌 Перекличка, хто теж планує йти? 👀

🎁 Даруємо «Фантазму» Кейлі Сміт Перша книга темного роментезі серії «Фантазма. Лихі ігри», що підкорила букток і стала світо
🎁 Даруємо «Фантазму» Кейлі Сміт Перша книга темного роментезі серії «Фантазма. Лихі ігри», що підкорила букток і стала світовою сенсацією 🤩 Умови розіграшу куди простіші, ніж випробування у маєтку з привидами: ✔️ підписка на канал Owl’s reading vibes 📚 ✔️ підписка на канал Читацькі нотатки 📝 ✔️ натисніть «Беру участь» під дописом перешліть цей допис друзям. Імʼя переможця зʼявиться за тиждень — 16.11 🗓️ Нехай щастить 🍀 Кількість переможців: 1 Дата закінчення: 16.11.2025 12:00

✨ Вітаю, друзі! Бажаю всім гарного дня💫 ☕️ Кохве випила 📖 Почала нову книжулічку — мені дуже подобається! І зараз шурую при
✨ Вітаю, друзі! Бажаю всім гарного дня💫 ☕️ Кохве випила 📖 Почала нову книжулічку — мені дуже подобається! І зараз шурую прибирати 🧹😵‍💫

📖 Тенета війни ✍️ Автор: Павло Дерев'янко 📝 @starlev 🐺жанр: фентезі 💡 Мої враження Якщо ви це ще не читали цей цикл - буд
+2
📖 Тенета війни ✍️ Автор: Павло Дерев'янко 📝 @starlev 🐺жанр: фентезі 💡 Мої враження Якщо ви це ще не читали цей цикл - будь ласка, прочитайте! БО ЦЕ НЕЙМОВІРНО! Пройшло сім років після подій першої книги. Характерники подорослішали — тепер це не хлопчаки, а справжні чоловіки. А разом із дорослим життям прийшли й дорослі проблеми 🖤 Вони далекі від ідеалу: їхні вчинки часто егоїстичні, суперечливі, іноді навіть аморальні… Але попри все — я їх щиро полюбила. Кожного 🥺 Особливо сподобалося, що в цій частині є розділи від імені Гната, Пилипа та Яреми — це дає змогу побачити світ очима кожного з них. Ну і Савка… ох, Савка😢 (слова тут зайві, просто боляче й дуже сильно водночас) 💔 Пан Павло Деревʼянко так майстерно прописав персонажів та тогочасну ситуацію у світі, що ти то проводиш паралелі до сьогодення🥹
- Війна змінила кожного - І ми назавжди в її тенетах
Ця книга значно драматичніша та темніша ніж попередня. В один момент тут кохання, радість та жарти, а в іншому біль і страждання. Це одна з тих історій, після яких не хочеться брати читати щось інше. Фінал цієї історії мені розбив серденько 💔 Як тепер дочекатись Пісню дібров?! ⭐️ Моя оцінка:10/10 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

✨ Маємо традицію із дівчатами із книжкового клубу — зустрічатися перед Різдвом 🎄 Кожна обирає собі книжку з різдвяною атмосф
✨ Маємо традицію із дівчатами із книжкового клубу — зустрічатися перед Різдвом 🎄 Кожна обирає собі книжку з різдвяною атмосферою, читає і потім ділиться враженнями🍷☕️📚🍕 Я готуюсь завчасно і цього року обрала собі 💫 Найдивовижніший злочин року від ВСЛ Така вона гарна 😍 Сподіваюся сюжет буде не менш чудовим! А ви вже пригляділи собі щось різдвяно-новорічне для читання? 🎁📖 P.S. ось тут наша минулорічна зустріч

Відеоповідомлення00:37

#доканальне Я тільки нещодавно вирішила ділитись тут тим, що читаю 📚 Але є книги, які мені дуууже подобаються, проте їх ви т
#доканальне Я тільки нещодавно вирішила ділитись тут тим, що читаю 📚 Але є книги, які мені дуууже подобаються, проте їх ви тут не побачите — бо вони вже давно прочитані 😉 «Вавилон» Ребекка Кван —події розгортаються 1828 у альтернативній Британській імперії. Це фентезі з елементами dark academia, у центрі якого магічне ремесло — сріблярство. Сріблярство - це срібло, насичене парами слів, а вибір пари слів дуже важливий процес Саме воно — джерело сили Британської імперії. Тут про мову як зброю, класові та расові нерівності, про владу імперій і ціну знань. Моя щира рекомендація!💫 Хто читав цю історію? Розказуйте 👇

📚 Значить, відкрила я свій трекер читання — у мене це Bookmory ❤️ І от читаю я вже третій день, а трекер показує: прочитано
📚 Значить, відкрила я свій трекер читання — у мене це Bookmory ❤️ І от читаю я вже третій день, а трекер показує: прочитано 0 сторінок 🤨 Ну, і все логічно, бо я не вмикаю таймер, коли читаю. Спочатку забувала, а потім просто… забила 🙈 (відмічаю тільки початок/кінець читання) Люди, які реально запускають таймер під час читання — ви для мене супергерої з залізною дисципліною 💪✨ Розкажіть, яким додатком користуєтесь? Goodreads, Rork чи щось інше? Вмикаєте трекер читання чи просто відмічаєте тільки початок і кінець як я? 👀

Моя реакція, коли ВСЛ сказали кажуть, що "Книга Еміля" уже надрукована і скоро буде їхати до читачів. Чекаю свій примірник!😌

📖 Прочитала 100 сторінок «Тенета війни» — і як же це ПРЕКРАСНО 😌 Хочу кинути все й читати далі без зупину! Де взяти додатко
📖 Прочитала 100 сторінок «Тенета війни» — і як же це ПРЕКРАСНО 😌 Хочу кинути все й читати далі без зупину! Де взяти додаткові години в добі, га?🤓 А що там у вас сьогодні? 📚💫

📚 Придивляюсь у Artbooks до оцієї історії — і щось мені підказує, що тут суцільне скло😭 Може, раптом, хто вже читав - розка
📚 Придивляюсь у Artbooks до оцієї історії — і щось мені підказує, що тут суцільне скло😭 Може, раптом, хто вже читав - розкажіть, будь ласка🙏

🎉 Artbooks святкує 10 років! 🎂 З нагоди дня народження видавництво дарує своїм читачам знижку 30% 🎁 Біжіть до них на сайт
🎉 Artbooks святкує 10 років! 🎂 З нагоди дня народження видавництво дарує своїм читачам знижку 30% 🎁 Біжіть до них на сайт за книгами

Результати розіграшу. Вітання переможцю @voronkey З переможцем зв'язались і книга поїде як тільки передзамовлення закінчиться!

Нагадую, що тривають останні години розіграшу Беріть участь, хто не встиг!

📖 Не закохуйся, Єво! ✍️ Автор: Альона Рязанцева 📝 @laboratoryua ❤️жанр: романтична проза 🔖 Про сюжет Єва, рятуючись від ві
📖 Не закохуйся, Єво! ✍️ Автор: Альона Рязанцева 📝 @laboratoryua ❤️жанр: романтична проза 🔖 Про сюжет Єва, рятуючись від війни, переїжджає із Сіверськодонецька до селища Кунча на Хмельниччині. Вона без роботи, дім окупований, і здається — куди вже гірше? Але життя підкидає нове випробування: поруч опиняється її колишній наречений Віталік, який колись розбив їй серце. Ба більше — тепер він заручений із чудовою Юлею 💍 Щоб не осоромитися і зберегти гідність, Єва приймає несподіване рішення: разом із сусідом Марком вони починають удавати пару 💞 💡 Мої враження Якщо коротко - то мені дуже сподобалось! Це дуже гарна романтична історія. Я обожнюю троп фейкових стосунків — і як же класно було побачити його в українських реаліях! Ця історія - вона така своя. Ти от читає і розумієш, що от так десь і буває в житті - без красивих історій, дорогих машин, шикарних ресторанів. Окрім романтики тут також дуже багато переживань та роздумів, які всі ми в тій чи іншій мірі переживали на початку повномасштабного вторгнення. Коли всі ми думали, що то тільки на 2-3 тижні... Авторка показує, як війна змінила життя цілої родини переселенців: без дому, без роботи, з необхідністю починати все з нуля. Мені найбільше було шкода старенького діда, який будував Сіверськодонецьк і все життя там прожив 😢 Єва - дотепна та гостра на язик. Марк - ветеран АТО, надійний і жорсткий, який просто бере і робить. Обоє не хочуть стосунків, але у кохання свої плани.
- Ну, кохання не питає, зручне воно чи ні. Воно просто з'являється на порозі і вибиває ногою двері. - У кохання є ноги?
Також тут класний гумор і його тут вистачає
- Стій, ми забули про захист. - Який захист? - ППО, блін. - Контрацепція, Марку, контрацепція.
Загалом мені дуже сподобалось — щиро рекомендую! ⭐️ Знімаю один бал лише за трохи сумбурну кінцівку. ⭐️ Моя оцінка:9/10 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

📚 Пан Ілларіон Павлюк базує! А я принагідно нагадаю, що 👉 ось тут можна виграти його новинку “Книга Еміля” 👀

Доброго раночку 💫 📖 Дочитую «Не закохуйся, Єво» від Лабораторія — і що я хочу вам сказати: це дуже-дуже класний ромком! 💕
Доброго раночку 💫 📖 Дочитую «Не закохуйся, Єво» від Лабораторія — і що я хочу вам сказати: це дуже-дуже класний ромком! 💕 А те, що книга української авторки — взагалі космос 🚀 Трошки гумору з книги 😄
— Я думала, ти атеїст. — Я аметист
— Що на тобі лиця нема, га? — Ніс, очі, губи — усе у налічії 😏