uk
Feedback
Cursor UA

Cursor UA

Відкрити в Telegram

Канал української Cursor спільноти. Новини, обговорення про Cursor та не тільки :)

Показати більше
314
Підписники
+824 години
+117 днів
+1130 день

Триває завантаження даних...

Схожі канали
Немає даних
Виникли проблеми? Будь ласка, оновіть сторінку або зверніться до нашого support-менеджера.
Вхідні та вихідні згадування
---
---
---
---
---
---
Залучення підписників
червень '26
червень '26
+14
в 2 каналах
травень '26
+4
в 0 каналах
Get PRO
квітень '26
+27
в 0 каналах
Get PRO
березень '26
+39
в 1 каналах
Get PRO
лютий '26
+61
в 1 каналах
Get PRO
січень '260
в 1 каналах
Get PRO
грудень '25
+33
в 0 каналах
Get PRO
листопад '25
+35
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '250
в 0 каналах
Get PRO
вересень '25
+119
в 0 каналах
Дата
Залучення підписників
Згадування
Канали
23 червня+11
22 червня+1
21 червня0
20 червня+1
19 червня+1
18 червня0
17 червня0
16 червня0
15 червня0
14 червня0
13 червня0
12 червня0
11 червня0
10 червня0
09 червня0
08 червня0
07 червня0
06 червня0
05 червня0
04 червня0
03 червня0
02 червня0
01 червня0
Дописи каналу
Всім привіт! Давно не було постів, але радий анонсувати перше Cursor Cafe в Україні! Приходьте 30го червня в КультМотив на По
Всім привіт! Давно не було постів, але радий анонсувати перше Cursor Cafe в Україні! Приходьте 30го червня в КультМотив на Подолі, щоб одночасно відпочити, випити кави, поспілкуватись з однодумцями, або створити щось з Cursor! Кафе арендоване під бренд Курсору з 12:00 до 22:00, можете реєструватися для коворкінгу (даємо кредити тим хто хоче щось будувати!), або просто щоб завітати та випити кави О 18:00 я також зроблю невеличкий пітч про Cursor Ambassador Program, та які плюшки від неї можна отримати. В Європі на 1 країну вже декілька амбасадорів, тож я шукаю колегу!) Місця обмежені, побачимось! https://luma.com/uxtliczo

2
Привіт! Хто ще не був - чекаємо) Стенд по дорозі на фуд корт, напроти MacPaw !
Привіт! Хто ще не був - чекаємо) Стенд по дорозі на фуд корт, напроти MacPaw !
0
3
Приходьте на стенд Wix на DOU DAY 15 - 17 травня Чекаємо, якщо вам цікаво поговорити про xEngineer і те, як ми будуємо продук
Приходьте на стенд Wix на DOU DAY 15 - 17 травня Чекаємо, якщо вам цікаво поговорити про xEngineer і те, як ми будуємо продукти. Персонально я буду тільки в суботу, і в цей день виступатиме Андрій Моховик з доповіддю про те, як агенти змінюють Wix Побачимось!
0
4
Друге відео про використання ШІ у WIX. Розмова з Максимом Анісімовим, Software Engineer у компанії WIX. Говоримо про досвід використання AI-агентів у великій продуктовій компанії — від інженерів до бізнес-аналітиків. • Чому WIX перейшов з Cursor на Claude Code і Codex • Драма навколо Cursor Composer 2 • GPT 5.4 vs Opus 4.6: яка модель краще пише код • OpenClaw — хайп чи реальний інструмент? https://www.youtube.com/watch?v=H7X1K_EMCXc
0
5
Про агентів та архітектуру Я розумію архітектуру як опис головних сутностей системи та взаємозв'язків між ними. Файлова структура часто відзеркалює архітектуру. Умовно кажучи, якщо ви пишете за MVC, у вас швидше за все будуть якісь controllers, models і т.д. (максимально простий приклад). І ви точно не хочете, щоб якась архітектурна частина, яка не має знати про іншу (як, наприклад, моделі нічого не мають знати про контролери), мала залежність від неї (умовно кажучи, якась модель імпортує щось із контролера). При написанні коду агенти можуть робити цю помилку, і AGENTS.md/рули/щось інше не дають вам 100% гарантії, бо недетермінованість моделі нікуди не дівається. Що ми можемо зробити? Наприклад, створити кастомний лінт-рул для ESLint/Oxc/вставте назву вашого лінтера, який заборонятиме імпорти контролерів у модулях моделей. Він буде працювати детерміновано, адже це не ШІ, і агент при створенні коду матиме хороший feedback loop від лінтера 🙂 Який висновок? Речі, які були важливі й раніше (архітектура, лінтери, форматери, тести і т.д.), стали ще важливішими з появою агентів.
0
6
Всім привіт! Давно не було постів, хоча дуже різне несеться, але скоро на каналі Романа (@smthng_dev) вийде відео зі мною, де
Всім привіт! Давно не було постів, хоча дуже різне несеться, але скоро на каналі Романа (@smthng_dev) вийде відео зі мною, де ми обговорюємо агентську розробку у Віксі і не тільки :) Обов'язково зроблю пост, коли вийде повне відео, але прикріплюю момент, де ми обговорюємо неочевидну різницю між моделями GPT <-> GPT Codex Обов'язково підписуйтесь на канал Роми, він крутий! @smthng_dev
0