uk
Feedback
@STLST MODELS KYIV

@STLST MODELS KYIV

Відкрити в Telegram

Канал створений для пошуку моделей на стрижки, фарбування, догляди.

Показати більше
1 021
Підписники
-124 години
-27 днів
-2230 день
Архів дописів
Як зрозуміти яка у вас довжина волосся, структура, щільність? Як зрозуміти, що таке форма, масивна лінія, шари? Як зрозуміти що таке подовжене або на подовження? Яке буває піксі? Зараз все напишу.

Через пару хвилин буде дуже корисна інформація🥹

Добрий ранок! Бачу вашу активність☺️ Будемо розглядати запити тільки з фото. Бо навмання складно домовлятись. Гарного дня. Думаю, сповістять вас о візиті ближче до 16.09.

Ну що, тепер можна спокійно реєструватись на стрижки: Нагадую, що стрижки будуть проходити за адресою Влика Житомирська 8а з 19.09 по 21.09 За кожним днем закріплена форма стрижки (тож будьте уважними) Кількість моделей на один день: 10 Початок роботи «Модель - майстер» на 13:00. Як записатись? В коментарі під цим постом ви пишете дату на яку хочете прийти. Наприклад: «19.09 - кінчики» «20.09 - каскад» «21.09 - каре» «22.09 - піксі, боб» І обовʼязково !!! додавайтесь актуальне фото. Ви всі красиві😍 Фото треба аби ми змогли зрозуміти якому студенту вас направляти. Вас будуть обслуговувати по повному сервісу, як клієнта салону: 1 чай, кава, вода (безкоштовно) 2 підбір косметики в моменті миття голови (безкоштовно) 3 стрижка вам буде зроблена безкоштовно Від вас треба тільки відповідальність. Якщо написали, то це означає що ви 100% будете, якщо ви написали що будете і не прийшли, в подальшому, на жаль, ми будемо вимушені з вами не співпрацювати як «модель-майстер». Як дізнатись, що вас обрали як модель? Все просто! Вам напише наш адміністратор академії Ірина☑️ Нагадую: Ви найкращі☺️

Просто я один адмініструб три сторінки: - телеграм - інстаграм - тікток Намагаюсь все встигати.

Помітив момент, що не довіряють тому, що тут стрижуть безкоштовно. Попрошу дівчат, які вже були у мене підтвердити тезу, що стрижки безкоштовні. І організація самої процедури на хорошому і професійному рівні.

Відеоповідомлення00:09

Вже завтра відкриваємо запис на стрижки для наших студентів: - масивна лінія (кінчики) - каскад на довгому волоссі (шари) - каре (Боб) - коротка форма (піксі) 🥹 Нагадаю що курс пройде з 19.10 по 21.10 за адресою Велика Житомирська 8А

Всім нічний привіт! Щоб не забув просто… На середу шукаю модель на до після: - контурінг - стрижка Бажано: - натуральне волосся - без кератину (ботоксу, нанопластики)

Відеоповідомлення00:17

Можете писати в коментарях, що б ще хотілось:) можливо додати якісь лайфхаки😏

Будемо тепер всі з укладками і доглянутим волоссям😁

Відеоповідомлення00:11

По вашим реакція видно, що стрижки то вже не комільфо😂 дякую, конєшно😁

І моделями на доглядові салонні процедури? Але там треба буде оплачувати матеріал тільки🫠

Дівчата! А чи цікаво вам бути моделями на укладках по брашу?

Треба модель під професійну зйомку на таку форму😏
Треба модель під професійну зйомку на таку форму😏

«До та після»🤝

Добрий ранок! Хто хотів би сьогодні на до та після? Бажано з довгої довжини на середню або з середньої на коротку😏

І найголовніше: Що стосується запису, то я пишу особисто або адміністратор групи Ірина. Якщо вам пишу не я, то це - не я, хоч і кажуть, що я😁