uk
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

Відкрити в Telegram

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

Показати більше
1 599
Підписники
-124 години
-147 днів
-3630 день
Архів дописів
Результат за місяць +1к$ Без бінанс)

Відпрацьовуємо партнерське промо для мого каналу від MEXC 🚀 Давно став партнером біржі, але руки дійшли до партнер промо тіл
Відпрацьовуємо партнерське промо для мого каналу від MEXC 🚀 Давно став партнером біржі, але руки дійшли до партнер промо тільки зараз, тому ворк та абузимо далі) Що робити? ⚫️Реєструємося на біржі та проходимо верифікацію базового рівня ⚫️Робимо депозит 101$ ⚫️Робимо торговий об'єм на ф'ючах >1000 доларів Нагороди: 15 USDT на спот Дедлайн: через 6 днів Ревард: Нагороди буде нараховано протягом 7 робочих днів після завершення заходу Дуже смарт промо, вибив стейбли на оплату, а не бонули, якщо ж вам буде потрібно бонуси напишіть в коментарях. Верифікацію на MEXC можна проходити кілька разів на різні акаунти! 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Є хто відоси монтує? Чисто субтитри і переходів і смайлів, приклад скину ФАСТОМ

Одна з легендарних виплат Bybit Сьогодні пройшла виплата за промо з токеном $NXPC роздали по 1к$ на акаунт Місця були тільки
Одна з легендарних виплат Bybit Сьогодні пройшла виплата за промо з токеном $NXPC роздали по 1к$ на акаунт Місця були тільки 5 хвилин, хто встиг грац. Відкривалися шорти під виплати, токен дав чистого руху на 3-5% Я промо не абузив так як на такі промо завжди є попит та і як показало місця пішли за 5 хвилин Також ше можна шукати твх під шорпт на виплати для всіх юзерів, тому токен ще буде відкриватися не один раз

Продаю рекламу якщо треба пишіть @halchyn_ivan UPD: ринок піздец, треба з чогось ж лутати

Фаст промка 22$ акк , деп в п2п https://www.binance.com/ru-UA/activity/mission/soph-spot-campaign
Фаст промка 22$ акк , деп в п2п https://www.binance.com/ru-UA/activity/mission/soph-spot-campaign

нова силка, сор

поняв 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат
поняв 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Накиньте реакцій під пости пліс

Нові нагороди від CoinW №8 💸 Як я зрозумів, що старим юзерам які повернулися здійснили одноденну спотову угоду (≥ 20 USDT) а
Нові нагороди від CoinW №8 💸 Як я зрозумів, що старим юзерам які повернулися здійснили одноденну спотову угоду (≥ 20 USDT) або ф'ючерсну угоду (≥ 100 USDT) дадуть подарунок у вигляді 100$ бонусних, будуть різні завдання і все буде розблоковуватися поступово, як на мене норм щоб прогнати кілька закинутих акаунтів Дедлайн: 30 травня 19:00 (UTC+3) Якщо ви хочете зараз це зробити та комбінувати акції реєструйтесь за моїм посиланням Деталі та інші акції Тиць-тиць Дуже смарт, але все ж таки хочу щоб була промо з фрі ваучерами 😁

Лістинг $HUMA відторговано 😱 Вже місяць як звик торгувати на новинах, дропах та лістингах. Сьогоднішній лістинг не пройшов с
Лістинг $HUMA відторговано 😱 Вже місяць як звик торгувати на новинах, дропах та лістингах. Сьогоднішній лістинг не пройшов стороною та покормив Заходив в парші хвилини як і більшість інфілів та чекали лістинг на Binance Alpha та дроп. Моментами давали ціну 0.12, але я не захотів усередняти. Після лістингу о 16.00 токен різко пролився та ми закрили свій плюс, маржа 3 копійки Завтра нас також очікують лістинги, тому буду трекати спреди або заходити по ситуації, в інших тгк є багато ресьорчу тому не бачу сенсу вам це дублювати Торгуємо без ризиків! (майже 😁) 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Тільки для нових!!!

ШВИДКО! Реєструєтесь в промо https://www.binance.com/en/activity/trading-competition/HUMA-Spot-Campaign Робите депозит 100$ на Binance і оборот 100$ в парі HUMA/USDT Нагорода 250 HUMA для перших 10000

Новенька промо від CoinW ⌚️ Бржа вирішилда порадувати нас новеньким промо з токеном $B BountY Що робити? ⚫️Реєструємо новий а
Новенька промо від CoinW ⌚️ Бржа вирішилда порадувати нас новеньким промо з токеном $B BountY Що робити? ⚫️Реєструємо новий акаунт за посиланням та вносимо 20+$ ⚫️Торгуємо токеном $B на 100+$ ⚫️Торгуємо більше чим 1 день (це сам чесно не зрозумів) Деталі: ⚫️Депозит: 22.05 18:00 (UTC+3) ⚫️Торгівля: 22.05 18:00 (UTC+3) ⚫️Вивід: 23.05 15:00 (UTC+3) ⚫️Детальніше тут Дедлайн: 30 травня 19:00(UTC+3) Заабузити дуже легко, нажаль це не легендарні ваучери, але можна кілька акаунтів склепати 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

@OXBOGDAN ЗАХОДИ І ЗАРОБЛЯЙ
@OXBOGDAN ЗАХОДИ І ЗАРОБЛЯЙ

Пересидів мінус, закрив легкий плюс Вже кілька тижнів ММ токену $GEAR пампив курс на чому ми легко заробляли, на цьому вийшло
Пересидів мінус, закрив легкий плюс Вже кілька тижнів ММ токену $GEAR пампив курс на чому ми легко заробляли, на цьому вийшло забрати кілька сотень$, але на сьогодні це фінішна пряма: Вчора як і завжди токен пампанули, набирали пози лімітками по 49 50 52 55, потім токен малював 100%, але жадність фраєра згубила, замість того щоб закрити легкі гроші ми всім СНГ чекали укат до лоїв перед пампом, всі чекають цих моментів, токен відростає люди не панікують, в 19.15 мекс вирішує зробити ліміти 100 000 монет та фандинг -1%, токен починають ще сильніше везти вверх, всі хто не дотримувався РМ ліквідує, люди сидять та криють мінуса боячись що повезуть ще вище, моментом ціна стає 64 тоді люди почали фіксити збитки токен поступово падає, але фандинг все блище і блище Токен відторгував в плюс, причиною такого стало шил по всьому СНГ, кожний другий хто торгує вставав та набирав шорти в 19.00 по $GEAR , алое до чого це довело що за один день люди могли сливати свої кошт и які торгували саме на ньому за кілька тижнів, для мене все обійшлося, закрив перед фандингом, якщо б холдив ніч то потратив на фанлинг 4 рази(

Чули про @OXBOGDAN ? Так, це той хлопець з TikTok, який "виносить" мекс! Тому ловіть його канал, заходьте Скоро на каналі буд
Чули про @OXBOGDAN ? Так, це той хлопець з TikTok, який "виносить" мекс! Тому ловіть його канал, заходьте Скоро на каналі буде АМА-сесія Він розповість, як заробляти на такому ринку , а також про свої успіхи та досягнення приватної спільноти. + розберемо весь хейт який пішов на нього ) Обов'язково слухайте! + досвід  буде як то кажуть @OxBogdan - заходи і заробляй

Хочеш халяву? Відкинь це слово — ти не халявщик, ти рейдер. Байбіт платить 1$ за кожен буст їхнього Discord-каналу. Купив Discord Nitro за 2.5$ — кинув 3 бусти — і вже в плюсі. Все. Без соплів. У тебе вже є премка? Тоді вломив бусти — і пішов пити каву за рахунок Байбіта. тицяти сюди 🧑‍🌾

Дуже корисний пост від Влада, багато інформації яку я мав вам розписати, але за мене зробили це швидше