uk
Feedback

Не попадись на ботовода! Telemetrio знаходить і позначає такі канали мітками 👉 Хочеш бачити мітку, оформляй підписку

Beyond Crypto

Beyond Crypto

Відкрити в Telegram

💰Beyond Crypto - крипта, торгівля, успіх – об'єднані в одному каналі! 💸 Адмін та співпраця ads - @beyond_manager ✔️Посилання для друзів: https://t.me/+3xVVn2cso_ZiYTli Менеджер по ads: @tocatcrypto, @killhpx, @pifagor_dao, @ostapsmm

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Beyond Crypto

Канал Beyond Crypto (@beyond_cryptooo) у мовному сегменті Українська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 37 585 підписників, посідаючи 3 190 місце в категорії Криптовалюти та 1 595 місце у регіоні Україна.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 37 585 підписників.

За останніми даними від 23 жовтня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -1 488, а за останні 24 години на -17, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 4.53%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 3.12% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 1 702 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 1 172 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 18.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як індекс, eth, біржа, капіталізація, ≈$3.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
“💰Beyond Crypto - крипта, торгівля, успіх – об'єднані в одному каналі! 💸 Адмін та співпраця ads - @beyond_manager ✔️Посилання для друзів: https://t.me/+3xVVn2cso_ZiYTli Менеджер по ads: @tocatcrypto, @killhpx, @pifagor_dao, @ostapsmm”

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 24 жовтня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Криптовалюти.

37 585
Підписники
-1724 години
-2967 днів
-1 48830 днів
Архів дописів
🔥 $BTC ~ $65000 Beyond Crypto | Community
🔥 $BTC ~ $65000 Beyond Crypto | Community

😂 Одна погана новина — погано, а дві — ще гірше Пам’ятаєте, що було з крипторинком, коли туди прийшов Трамп? Так от, тепер він заявив, що криптовалюти — це величезна індустрія, і США «беруть її під свій контроль». Коли там уже біток по $55–52k? У серпні? 👀 Beyond Crypto | Community

❗️Strategy продала BTC? Strategy скоротила свої BTC-резерви на 3 588 BTC (приблизно $225,6 млн). Тепер компанія володіє 843 7
❗️Strategy продала BTC? Strategy скоротила свої BTC-резерви на 3 588 BTC (приблизно $225,6 млн). Тепер компанія володіє 843 775 BTC. Beyond Crypto | Community

🤥 Ось і карти розкриті Трамп проговорився:
Щоразу, коли мої діти інвестують в акції або щось купують — у них є інсайдерська інформація
Ну, в принципі, нічого неочікуваного. 🤡 Beyond Crypto | Community

🗣️ Ранковий стан ринку Після того як ми не отримали таргет на $55k, ціна отримала сильний відкуп і повернулася до $63k. Нара
🗣️ Ранковий стан ринку Після того як ми не отримали таргет на $55k, ціна отримала сильний відкуп і повернулася до $63k. Наразі ринок перебуває в зоні невизначеності, тому не поспішаю розглядати будь-які позиції. Для мого ідеального сценарію хотілося б побачити доставку ціни до $65 600, де знаходиться свіп минулого тижня. Після цього вже дивитимуся на реакцію ціни та можливий злам структури в шорт на LTF. Всім продуктивного тижня! 😤 - BTC ≈$63 200 - ETH ≈$1 780 - SOL ≈$81 - Капіталізація ринку ≈$2.2T - Індекс страху та жадібності: 28 (страх) - Індекс альтсезону: 51 Beyond Crypto | Community

🙄 Легендарний шортист знову відкриває великі ставки Майкл Б’юррі, який став відомим завдяки ставці «проти всіх» перед фінанс
🙄 Легендарний шортист знову відкриває великі ставки Майкл Б’юррі, який став відомим завдяки ставці «проти всіх» перед фінансовою кризою 2008 року (саме його історія лягла в основу фільму «Гра на пониження»), відкрив шорт-позиції на виробників ШІ-чипів — Micron, Nvidia та Applied Materials. Б’юррі вважає, що ринок занадто захопився темою штучного інтелекту, через що оцінки багатьох компаній відірвалися від реальності. Beyond Crypto | Community

🪳😅 Поки всі чекають на альтсезон, вчені створили тарганів-кіборгів… Дослідники із Сінгапуру та Японії оснастили мадагаскарс
🪳😅 Поки всі чекають на альтсезон, вчені створили тарганів-кіборгів… Дослідники із Сінгапуру та Японії оснастили мадагаскарських тарганів мініатюрним «водолазним костюмом» із генератором кисню та дихальними трубками. Завдяки цьому комахи можуть пересуватися під водою до 3 годин. Комахами можна керувати та використовувати їх як живих роботів — у затоплених тунелях, трубопроводах і зонах катастроф, куди людям і звичайним роботам дістатися вкрай складно. Beyond Crypto | Community

🤔 В інтернеті ширяться чутки, що Сейлор продав 491 BTC Якщо це правда, ринок отримає паніку Beyond Crypto | Community
🤔 В інтернеті ширяться чутки, що Сейлор продав 491 BTC Якщо це правда, ринок отримає паніку Beyond Crypto | Community

📕 Нова обкладинка The Economist (4–10 липня) Сьогодні у США вихідний — фондовий ринок не працює через святкування Дня незале
📕 Нова обкладинка The Economist (4–10 липня) Сьогодні у США вихідний — фондовий ринок не працює через святкування Дня незалежності. Обкладинка натякає, що Америка перебуває у дуже нестабільному стані, де достатньо однієї “іскри”, щоб спричинити серйозну кризу. Цією “іскрою” можуть бути:
- політичне протистояння; - економічні проблеми; - державний борг; - торговельні війни; - геополітичні конфлікти; - соціальна поляризація.
Тобто зовні все ще виглядає як святкування, але всередині накопичилася величезна напруга. Якщо дивитися через призму фінансових ринків Багато хто вже пов’язує цю обкладинку з можливими подіями:
- різкою волатильністю фондового ринку; - кризою долара або боргового ринку США; - ескалацією міжнародних конфліктів; - потенційною рецесією.
Beyond Crypto | Community

🤔 Історія не підводить? Бичка на місці? Beyond Crypto | Community
🤔 Історія не підводить? Бичка на місці? Beyond Crypto | Community

🇪🇺 Які криптобіржі отримали, а які не отримали дозвіл на роботу в ЄС з 1 липня (MiCA). Також криптобіржа WhiteBit отримала
🇪🇺 Які криптобіржі отримали, а які не отримали дозвіл на роботу в ЄС з 1 липня (MiCA). Також криптобіржа WhiteBit отримала дозвіл Beyond Crypto | Community

⏳ Через кілька років ти теж скажеш: «Треба було заходити раніше» ➖ Ті, хто зайшов в ринок у 2017 році — шкодували, що не зайш
⏳ Через кілька років ти теж скажеш: «Треба було заходити раніше» ➖ Ті, хто зайшов в ринок у 2017 році — шкодували, що не зайшли у 2015 ➖ Ті, хто прийшов у 2021 — мріяли почати ще у 2018 ➖ Ті, хто залетів у 2025 — хотіли б зайти у 2022 ➖ Ті, хто прийде у 2029 — пошкодують, що не зайшли прямо зараз Є над чим задуматися…😏 Beyond Crypto | Community

👀 Міф про “self-made” часто продається краще, ніж правда. Beyond Crypto | Community
👀 Міф про “self-made” часто продається краще, ніж правда. Beyond Crypto | Community

Це хто випадково купив по ринку, а не ліміткою? 😅 Beyond Crypto | Community
Це хто випадково купив по ринку, а не ліміткою? 😅 Beyond Crypto | Community

👀 Апдейт по $BTC Гарно ціна пролилася, і все було б чудово, якби не закрив позицію в мікроплюс під ранок, бо переніс стоп у
👀 Апдейт по $BTC Гарно ціна пролилася, і все було б чудово, якби не закрив позицію в мікроплюс під ранок, бо переніс стоп у беззбиток…. Бачимо, що ціна зняла попередні лої в районі $58k та отримала сильну реакцію покупців. Наразі спостерігав би за ціною. Якщо не побачимо закріплення вище $60k, то з великою ймовірністю підемо ще нижче. Особисто хотілося б побачити $55k вже цього тижня. Beyond Crypto | Community

🚨 BTC < 59к$ Beyond Crypto | Community
🚨 BTC < 59к$ Beyond Crypto | Community

🧐 Липень буде булліш? Якщо поглянути на історичну дохідність $BTC з 2013 року, то після ведмежого червня зазвичай настає бул
🧐 Липень буде булліш? Якщо поглянути на історичну дохідність $BTC з 2013 року, то після ведмежого червня зазвичай настає булліш-липень. Beyond Crypto | Community