Напиши мені інтерфейс
Відкрити в Telegram
UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka
Показати більше1 629
Підписники
+324 години
-17 днів
+930 день
Архів дописів
Хочу написати книгу про україномовний UX райтинг🤔
Бо я відчуваю, що можу бути корисна. І дуже хотілося б, щоб про класні інтерфейсні тексті в нашій країні дізналося якомога більше людей — і навчилися відрізняти хороший копі від поганого копі.
У мене вже є уявлення, що я хочу там писати, які приблизно розділи там мають бути і який посил я хочу закласти у цю книгу.
Єдине, чого мені поки бракує — це звʼязків у видавництвах😅 Може, хтось щось підкаже?
Сарафанне радіо, не підведи🫣
Псс, а хочете знижку на курс Intro to UX writing?😏
Промокод UXW15 дає знижку 15% на будь-який тариф.
Тільки нікому не кажіть, що я вам розповіла🤫
Записатися зі знижкою
Як підтримувати райтерську кукуху?
Щось у каналах, які я читаю, всі пишуть про втому, вигорання, фруструючі таски і оце от все. І скажу чесно: я зараз – не виняток. Так само попаяна, стомлена, вигорівша і часом безпорадна. Від роботи, від новин, від переживань про близьких і купи інших речей.
У райтерській роботі – як і в будь-якій іншій – є як свої плюси, так і свої підводні камені. Такі як передоз комунікаціями, необхідність йти на компромісні рішення, перебір тасок і купа-купа інших моментів, що витискають життєві сили.
І що робити, щоб відновитися?
Я поки тільки вчусь. Але моя психотерапевтка каже, що у складні періоди треба дуже свідомо підходити до усіх рішень, які ти приймаєш. Як от: стомилась, але все одно збираєшся зустрітися з подругами? А може, все ж не треба? Може варто змусити себе лишитися вдома і просто потупити?
Намагаюсь зараз тричі думати, чи погоджуватись на якусь активність. І не картати себе, якщо щось запланувала, але так і не здійснила.
Працює не ідеально, але точно краще, ніж заганяти себе на самій лишень силі волі. Це ми проходили – в довгостроковій перспективі воно не робе.
А ще, якщо ми говоримо про втому від роботи – я зменшую кількість контенту, над яким треба думати, до мінімуму. Бо коли весь день працюєш мозком, змушувати себе інтелектуально проводити час після роботи – часом ще той вид само-катування.
А ви як, друзі? Як справляєтесь з втомою від усього?
Впевнена, що тут є ті, хто не знає, як я виглядаю😅
Вийдіть сьогодні у парк❤️
А ще сьогодні останній день, коли можна придбати курс Intro to UX writing за зниженою ціною.
Завтра ціна підвищиться.
Про курс
Хто це не бачив – у фігми тепер є кастомні курсори😁
У мене ось цей кіт.
Змінити можна у горішній панельці з правого боку.
Показуйте свої у коментарях)
Менторську сесію отримує Світлана Г.🚀
Уже біжу писати вам у приватні💜
Дякую усім, що взяли участь!
Там Monobank викатив новий дизайн❤️🔥
Я поки нових текстів не знайшла, але якщо помітите зміни у контенті — сміливо кидайте мені. Дуже цікаво, чи торкнувся редизайн інтерфейсного копі☺️
Знижка на курс 40%
Часу до початку курсу Intro to UX writing лишилося зовсім трошки: плануємо почати 22 квітня. Тому ми зі школою Apollo вирішили вас потішити: ви можете виграти знижку 40% на курс😍
Для цього потрібно просто заповнити форму і чекати п'ятниці – саме тоді серед учасників рандомайзер вибере переможця.
Тож мерщій заповнювати☺️
І най вам посміхнеться удача😉
Виграйте менторську сесію з UX райтингу🔥
Монобанк вже пропускає донати без проблем, а у вас є ще час взяти участь. Буде класно з вами попрацювати, тож долучайтесь❤️
Менторська сесія з UX райтингу зі мною за донат🚀
Друзі, розігрую годинну менторську сесію зі мною за донат на наш з сестрою збір на ремонт авто для ЗСУ. На сесії розберемо ваші запити або провед вам годинну лекцію про базу UX райтингу з Q&A сесією.
Авто вже навіть на фронті і виконує бойові завдання, але ми досі "стирчимо" СТО 30К+ грн.
Щоб взяти участь:
1️⃣Зробіть донат від 300 грн на цю окерму банку.
2️⃣У коментах до доданту обов'язково вкажіть свій нік у телеграмі або номер мобільного.
1 донат – 1 квиток у розіграші. Тому більше донатите – більше шансів виграти
Усі зібрані кошти підуть на оплату рахунку СТО, яке займалося ремонтом тачки для 35-ої окремої бригади морської піхоти.
З усіх питань пишіть мені в особисті: @Svitladivchinka або в коментарях під цим постом.
Подкаст про UX writing🚀
Ми разом з подкастом ДизайнДжем записали крутий випуск про роботу UX райтера.
Говорили про:
- Як я взагалі потрапила у райтинг
- Чому тексти важливі
- Флоу роботи райтера
- Тексти помилок
- Досвід користувача
Та про купу-купу інших цікавих нюансів райтерської роботи.
Розмова вийшла дуже жвава і скажу чесно – я прм кайфонула в процесі. Тому запрошую послухати і вас)
Посилання на ютуб (є відео-версія) додаю в коментарях.
Слухати тут
Подкаст про UX writing🚀
Ми разом з подкастом ДизайнДжем записали крутий випуск про роботу UX райтера.
Говорили про:
- Як я взагалі потрапила у райтинг
- Чому тексти важливі
- Флоу роботи райтера
- Тексти помилок
- Досвід користувача
Та про купу-купу інших цікавих нюансів райтерської роботи.
Розмова вийшла дуже жвава і скажу чесно – я прм кайфонула в процесі. Тому запрошую послухати і вас)
Посилання на ютуб (є відео-версія) додаю в коментарях.
Слухати тут
До речі, додали у курс Intro to UX writing пакет вільного слухача – для тих, у кого немає часу на домашки, але UX райтинг цікавить.
Записуйтеся. Старт вже 22 квітня🚀
Кейс подвійного горіння🤬
Перше – на бренд, який думає, що слоган "Квіти хочу, натякати не хочу" – ок норм.
Друге – на довбо*обів, які дописали оце слово "давати".
Я просто готова за таке бити в обличчя. Бо тут просто все, проти чого я виступаю у ставленні до жінок.
Просто 🤯🤯🤯
Хороший COPY/Поганий COPY: пишемо класні інтерфейсні тексти🚀: запрошую на свою лекцію❤️
📌Про що поговоримо:
1. Що таке поганий інтерфейсний текст?
2. Що таке хороший інтерфейсний текст?
3. Практичні поради для написання хорошого copy
4. Практична частина: робимо вправи та обговорюємо кейси
(До речі, можете приносити цікаві кейси – зможемо розібрати)
✍🏼Для кого буде корисно:
• Дизайнерам, які пишуть тексти у своїх інтерфейсах
• Копірайтерам, UX райтерам
• Тим, хто хоче увійти в IT, та їх зацікавив UX Copy
👩🏻💻Лектор:
Дарина Кривохатько, UX райтерка з досвідом роботи в компаніях ПриватБанк, Kyivstar, WOWBODY та на інших проєктах. Авторка каналу «Напиши мені інтерфейс»
👀Зареєструватися
ПриватБанк шукає UX райтера❤️🔥
Поки я їду на нову роботу (перший робочий день😱), хочу поділитися вакансією. Райтера шукають на моє місце)
Детальніше про вакансію можете прочитати в описі, а від себе хочу додати: це — не легка робота. Але це точно та робота, яка дасть вам вирости над собою, здобути неймовірний досвід, попрацювати над соціально значущим проєктом та додати у портфоліо цікавих кейсів.
Тому — рекомендую ❤️
Детальніше про вакансію
Я звільнилась з ПриватБанку😱
Технічно, останній робочий день у мене у четвер, але цей тиждень у мене відпустка – тому техніку я здала ще 8 березня.
Чому я звільнилась?
Так склалось, що знайшла трошки краще місце. Точніше, воно саме мене знайшло. І я не втрималась: відчула, що можу реалізувати там свій потенціал краще.
Мене завжди мотивує відчуття, що я можу зробити свій корисний внесок у роботу сервісу: додатка, сайту тощо. Що я можу справді покращити користувацький досвід. І протистояти бажанню взяти цікавий проєкт я банально не вмію😅 (десь заплакала моя психотерапевтка)
Я все ще UX райтерка і все ще обожнюю свою роботу і планую багато ділитися цікавими робочими та довкола-робочими моментами.
Та крім цього вирішила більше розвивати свій інстаграм і ТікТок. Підписуйтеся🚀
Хочеться, щоб цінність якісних інтерфейсних текстів почали розуміти більше бізнесів – і людей в принципі. Тож працюватиму у цьому напрямку❤️
*Привітання зі звільненням приймаю у коментарях😁
Тудии ж можете писати будь-які запитання)
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
