uk
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

Відкрити в Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

Показати більше
1 629
Підписники
+324 години
-17 днів
+930 день
Архів дописів
Мені дуже продався цей словесний каламбур❤️ А вам як?)
Мені дуже продався цей словесний каламбур❤️ А вам як?)

Хочу написати книгу про україномовний UX райтинг🤔 Бо я відчуваю, що можу бути корисна. І дуже хотілося б, щоб про класні інтерфейсні тексті в нашій країні дізналося якомога більше людей — і навчилися відрізняти хороший копі від поганого копі. У мене вже є уявлення, що я хочу там писати, які приблизно розділи там мають бути і який посил я хочу закласти у цю книгу. Єдине, чого мені поки бракує — це звʼязків у видавництвах😅 Може, хтось щось підкаже? Сарафанне радіо, не підведи🫣

Псс, а хочете знижку на курс Intro to UX writing?😏 Промокод UXW15 дає знижку 15% на будь-який тариф. Тільки нікому не кажіть, що я вам розповіла🤫 Записатися зі знижкою

Як підтримувати райтерську кукуху? Щось у каналах, які я читаю, всі пишуть про втому, вигорання, фруструючі таски і оце от все. І скажу чесно: я зараз – не виняток. Так само попаяна, стомлена, вигорівша і часом безпорадна. Від роботи, від новин, від переживань про близьких і купи інших речей. У райтерській роботі – як і в будь-якій іншій – є як свої плюси, так і свої підводні камені. Такі як передоз комунікаціями, необхідність йти на компромісні рішення, перебір тасок і купа-купа інших моментів, що витискають життєві сили. І що робити, щоб відновитися? Я поки тільки вчусь. Але моя психотерапевтка каже, що у складні періоди треба дуже свідомо підходити до усіх рішень, які ти приймаєш. Як от: стомилась, але все одно збираєшся зустрітися з подругами? А може, все ж не треба? Може варто змусити себе лишитися вдома і просто потупити? Намагаюсь зараз тричі думати, чи погоджуватись на якусь активність. І не картати себе, якщо щось запланувала, але так і не здійснила. Працює не ідеально, але точно краще, ніж заганяти себе на самій лишень силі волі. Це ми проходили – в довгостроковій перспективі воно не робе. А ще, якщо ми говоримо про втому від роботи – я зменшую кількість контенту, над яким треба думати, до мінімуму. Бо коли весь день працюєш мозком, змушувати себе інтелектуально проводити час після роботи – часом ще той вид само-катування. А ви як, друзі? Як справляєтесь з втомою від усього?

Впевнена, що тут є ті, хто не знає, як я виглядаю😅 Вийдіть сьогодні у парк❤️ А ще сьогодні останній день, коли можна придбати курс Intro to UX writing за зниженою ціною. Завтра ціна підвищиться. Про курс

Хто це не бачив – у фігми тепер є кастомні курсори😁 У мене ось цей кіт. Змінити можна у горішній панельці з правого боку. По
Хто це не бачив – у фігми тепер є кастомні курсори😁 У мене ось цей кіт. Змінити можна у горішній панельці з правого боку. Показуйте свої у коментарях)

Менторську сесію отримує Світлана Г.🚀 Уже біжу писати вам у приватні💜 Дякую усім, що взяли участь!

Там Monobank викатив новий дизайн❤️‍🔥 Я поки нових текстів не знайшла, але якщо помітите зміни у контенті — сміливо кидайте
Там Monobank викатив новий дизайн❤️‍🔥 Я поки нових текстів не знайшла, але якщо помітите зміни у контенті — сміливо кидайте мені. Дуже цікаво, чи торкнувся редизайн інтерфейсного копі☺️

Знижка на курс 40% Часу до початку курсу Intro to UX writing лишилося зовсім трошки: плануємо почати 22 квітня. Тому ми зі школою Apollo вирішили вас потішити: ви можете виграти знижку 40% на курс😍 Для цього потрібно просто заповнити форму і чекати п'ятниці – саме тоді серед учасників рандомайзер вибере переможця. Тож мерщій заповнювати☺️ І най вам посміхнеться удача😉

Виграйте менторську сесію з UX райтингу🔥 Монобанк вже пропускає донати без проблем, а у вас є ще час взяти участь. Буде класно з вами попрацювати, тож долучайтесь❤️

Друзі, лекція вже сьогодні🚀 Ще встигаєте записатись☺️

Менторська сесія з UX райтингу зі мною за донат🚀 Друзі, розігрую годинну менторську сесію зі мною за донат на наш з сестрою збір на ремонт авто для ЗСУ. На сесії розберемо ваші запити або провед вам годинну лекцію про базу UX райтингу з Q&A сесією. Авто вже навіть на фронті і виконує бойові завдання, але ми досі "стирчимо" СТО 30К+ грн. Щоб взяти участь: 1️⃣Зробіть донат від 300 грн на цю окерму банку. 2️⃣У коментах до доданту обов'язково вкажіть свій нік у телеграмі або номер мобільного. 1 донат – 1 квиток у розіграші. Тому більше донатите – більше шансів виграти Усі зібрані кошти підуть на оплату рахунку СТО, яке займалося ремонтом тачки для 35-ої окремої бригади морської піхоти. З усіх питань пишіть мені в особисті: @Svitladivchinka або в коментарях під цим постом.

Подкаст про UX writing🚀 Ми разом з подкастом ДизайнДжем записали крутий випуск про роботу UX райтера. Говорили про: - Як я в
Подкаст про UX writing🚀 Ми разом з подкастом ДизайнДжем записали крутий випуск про роботу UX райтера. Говорили про: - Як я взагалі потрапила у райтинг - Чому тексти важливі - Флоу роботи райтера - Тексти помилок - Досвід користувача Та про купу-купу інших цікавих нюансів райтерської роботи. Розмова вийшла дуже жвава і скажу чесно – я прм кайфонула в процесі. Тому запрошую послухати і вас) Посилання на ютуб (є відео-версія) додаю в коментарях. Слухати тут

Подкаст про UX writing🚀 Ми разом з подкастом ДизайнДжем записали крутий випуск про роботу UX райтера. Говорили про: - Як я в
Подкаст про UX writing🚀 Ми разом з подкастом ДизайнДжем записали крутий випуск про роботу UX райтера. Говорили про: - Як я взагалі потрапила у райтинг - Чому тексти важливі - Флоу роботи райтера - Тексти помилок - Досвід користувача Та про купу-купу інших цікавих нюансів райтерської роботи. Розмова вийшла дуже жвава і скажу чесно – я прм кайфонула в процесі. Тому запрошую послухати і вас) Посилання на ютуб (є відео-версія) додаю в коментарях. Слухати тут

До речі, додали у курс Intro to UX writing пакет вільного слухача – для тих, у кого немає часу на домашки, але UX райтинг цікавить. Записуйтеся. Старт вже 22 квітня🚀

Кейс подвійного горіння🤬 Перше – на бренд, який думає, що слоган "Квіти хочу, натякати не хочу" – ок норм. Друге – на довбо*
Кейс подвійного горіння🤬 Перше – на бренд, який думає, що слоган "Квіти хочу, натякати не хочу" – ок норм. Друге – на довбо*обів, які дописали оце слово "давати". Я просто готова за таке бити в обличчя. Бо тут просто все, проти чого я виступаю у ставленні до жінок. Просто 🤯🤯🤯

Хороший COPY/Поганий COPY: пишемо класні інтерфейсні тексти🚀: запрошую на свою лекцію❤️ 📌Про що поговоримо: 1. Що таке пога
Хороший COPY/Поганий COPY: пишемо класні інтерфейсні тексти🚀: запрошую на свою лекцію❤️ 📌Про що поговоримо: 1. Що таке поганий інтерфейсний текст? 2. Що таке хороший інтерфейсний текст? 3. Практичні поради для написання хорошого copy 4. Практична частина: робимо вправи та обговорюємо кейси (До речі, можете приносити цікаві кейси – зможемо розібрати) ✍🏼Для кого буде корисно: • Дизайнерам, які пишуть тексти у своїх інтерфейсах • Копірайтерам, UX райтерам • Тим, хто хоче увійти в IT, та їх зацікавив UX Copy 👩🏻‍💻Лектор: Дарина Кривохатько, UX райтерка з досвідом роботи в компаніях ПриватБанк, Kyivstar, WOWBODY та на інших проєктах. Авторка каналу «Напиши мені інтерфейс» 👀‍Зареєструватися

ПриватБанк шукає UX райтера❤️‍🔥 Поки я їду на нову роботу (перший робочий день😱), хочу поділитися вакансією. Райтера шукають на моє місце) Детальніше про вакансію можете прочитати в описі, а від себе хочу додати: це — не легка робота. Але це точно та робота, яка дасть вам вирости над собою, здобути неймовірний досвід, попрацювати над соціально значущим проєктом та додати у портфоліо цікавих кейсів. Тому — рекомендую ❤️ Детальніше про вакансію

Я звільнилась з ПриватБанку😱 Технічно, останній робочий день у мене у четвер, але цей тиждень у мене відпустка – тому техніку я здала ще 8 березня. Чому я звільнилась? Так склалось, що знайшла трошки краще місце. Точніше, воно саме мене знайшло. І я не втрималась: відчула, що можу реалізувати там свій потенціал краще. Мене завжди мотивує відчуття, що я можу зробити свій корисний внесок у роботу сервісу: додатка, сайту тощо. Що я можу справді покращити користувацький досвід. І протистояти бажанню взяти цікавий проєкт я банально не вмію😅 (десь заплакала моя психотерапевтка) Я все ще UX райтерка і все ще обожнюю свою роботу і планую багато ділитися цікавими робочими та довкола-робочими моментами. Та крім цього вирішила більше розвивати свій інстаграм і ТікТок. Підписуйтеся🚀 Хочеться, щоб цінність якісних інтерфейсних текстів почали розуміти більше бізнесів – і людей в принципі. Тож працюватиму у цьому напрямку❤️ *Привітання зі звільненням приймаю у коментарях😁 Тудии ж можете писати будь-які запитання)