uk
Feedback
я не придумала название [16+]🪺

я не придумала название [16+]🪺

Відкрити в Telegram

щитпост автор аватарки: клянусь не я основа: @dtmapinewart Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу я не придумала название [16+]🪺

Канал я не придумала название [16+]🪺 (@mapimapimapimapimapimapi) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 10 272 підписників, посідаючи 3 599 місце в категорії Мистецтво та дизайн та 63 740 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 10 272 підписників.

За останніми даними від 20 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 59, а за останні 24 години на -4, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 33.50%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 26.99% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 3 436 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 2 768 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 480.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як дилан, неанон, тгк, дилошки, secretau.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
щитпост автор аватарки: клянусь не я основа: @dtmapinewart Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 21 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мистецтво та дизайн.

10 272
Підписники
-424 години
-247 днів
+5930 день
Архів дописів
spizdila y katsu
spizdila y katsu

Repost from N/a
Какие же у них ахрененные труселя 🤩 а ваще я рисовала это моей бести на 14 февраля, но сделайте вид, что уже оно наступило �
Какие же у них ахрененные труселя 🤩 а ваще я рисовала это моей бести на 14 февраля, но сделайте вид, что уже оно наступило 😈

photo content

Здравия! Решила поделиться своей ленивой анимацией, потому что вторую часть мне было делать лень. Простите за долгое интро.. Спасибо, Мапи! Если что я Хьюсти

Repost from N/a
[🌟] ну вы посмотрите только на эту бусечку #рИсунНок
+1
[🌟] ну вы посмотрите только на эту бусечку #рИсунНок

Ненавижу этот день Когда надо платить налоги 😠

стационарный лошик🦭 ТГК: скрепко💃
стационарный лошик🦭 ТГК: скрепко💃

почему бы не скинуть 🥺 они такие утипуте няняня 🥹
почему бы не скинуть 🥺 они такие утипуте няняня 🥹

Чтобы получить принца, нужно победить дракона. Неанон Бубліні😏
Чтобы получить принца, нужно победить дракона. Неанон Бубліні😏

просто недовольный Ло ^_^ неанон тгк: @channelKerosin
просто недовольный Ло ^_^ неанон тгк: @channelKerosin

обновлять тг была фатальной ошибкой

миеко, анон хочу почувствовать хоть чето в своей апатии, не вышло
миеко, анон хочу почувствовать хоть чето в своей апатии, не вышло

Всем удачи завтра на итоговом собеседовании! Я буду в это время спать)))))

это эмодзи со смыслом это дилошки

офигеть, я рисовать умею

Фем Дилошкее!! Мне так лень было это делать, но нужно было закончить.. (Качество шакальное, мой четвертый арт по Секрету) Ано
Фем Дилошкее!! Мне так лень было это делать, но нужно было закончить.. (Качество шакальное, мой четвертый арт по Секрету) Аноним.

У меня постоянно ощущение, что меня втихаря кто-то презирает. Где бы я не была: в компании, в скваде, в каком-нибудь чате и так далее. Возможно это связано с тем, что в детстве девочки из класса постоянно меня обсуждали за спиной. Я так ненавижу, когда мне улыбаются в лицо, а на самом деле человек-то думает обо мне плохо 🧍‍♀️ Любая параша идёт из детства

зачем
зачем

приве, хочу вам показать баннер с счастливыми дилошками. любите их🤩 неанон
приве, хочу вам показать баннер с счастливыми дилошками. любите их🤩 неанон

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 🤍 ⁉️ ⁉️ Call me and I'll come 🤍 🤍 Fuck the rest of 'em ⁉️ ⁉️ Fuck 'em all 🤍 🤍 Fuck 'em all
+1
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 🤍 ⁉️ ⁉️ Call me and I'll come 🤍 🤍 Fuck the rest of 'em ⁉️ ⁉️ Fuck 'em all 🤍 🤍 Fuck 'em all but us 🌟 ⁉️ ⁉️ 🤍 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 #SecretAu 🌟