uk
Feedback
я не придумала название [16+]🪺

я не придумала название [16+]🪺

Відкрити в Telegram

щитпост основа: @dtmapinewart бот, туда скидывать всё творчество: @secretAU_predloshka_bot анон, если не хотите пользоваться ботом: http://t.me/anonaskbot?start=user_kulytpbruh Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу я не придумала название [16+]🪺

Канал я не придумала название [16+]🪺 (@mapimapimapimapimapimapi) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 10 311 підписників, посідаючи 3 543 місце в категорії Мистецтво та дизайн та 63 053 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 10 311 підписників.

За останніми даними від 26 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 97, а за останні 24 години на -3, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 34.38%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 25.89% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 3 546 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 2 670 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 520.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як дилан, неанон, тгк, дилошки, secretau.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
щитпост основа: @dtmapinewart бот, туда скидывать всё творчество: @secretAU_predloshka_bot анон, если не хотите пользоваться ботом: http://t.me/anonaskbot?start=user_kulytpbruh Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 27 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мистецтво та дизайн.

10 311
Підписники
-324 години
+527 днів
+9730 день
Архів дописів
ой мама🐱

Учусь рисовать день хз какой Волосы я пока рисую плохо, но в целом пойдет Крч спсб за внимание, бай беч
Учусь рисовать день хз какой Волосы я пока рисую плохо, но в целом пойдет Крч спсб за внимание, бай беч

неанон
неанон

😄😄 мои такие хорошенькие...
неанон мр. ястреб тгк ; @hawkxxx020

это сколько в буллингах?
это сколько в буллингах?

Пиздец. А ещё сегодня будет рисовательный день. Для моих заказчиков... 🤍🤍🤍 #сикрет
Пиздец. А ещё сегодня будет рисовательный день. Для моих заказчиков... 🤍🤍🤍 #сикрет

Услышав эту песню подумала сразу про секрет (⁠ ⁠╹⁠▽⁠╹⁠ ⁠) Неанон

Офф мерч майнкрафта, который недавно выпустили, такой имбовый... 😚

Короткое. тк лень было много делать 😛 Неанон

грех не нарисовать что то по новой главе..мои любимые неанон:P
грех не нарисовать что то по новой главе..мои любимые неанон:P

Где-то в 993 главе. Здравствуйте,Мапи!Простите,что так криво вышло.Пришлось рисовать быстро,пока нужный настрой не исчез. .,.
Где-то в 993 главе. Здравствуйте,Мапи!Простите,что так криво вышло.Пришлось рисовать быстро,пока нужный настрой не исчез. .,. Не анонимно

мне приснилось, что я была уткой видать жирной, раз взлететь не могла

🫧 ◆ 𝙎𝙚𝙘𝙧𝙚𝙩𝘼𝙐 . . ! ︴ #арт #SecretAU ⟭⟭ [MZLFF— «комната смеха»] … в самом деле. . . У-МИ-РАЮ, ЧТО ЖЕ, ДО СВИДАНИЯ, М
🫧 ◆ 𝙎𝙚𝙘𝙧𝙚𝙩𝘼𝙐 . . ! ︴ #арт #SecretAU ⟭⟭ [MZLFF— «комната смеха»]
… в самом деле. . . У-МИ-РАЮ, ЧТО ЖЕ, ДО СВИДАНИЯ, МИ-И-Р! расуж на то пошло.. СНОВА У-МИ-РА-Ю, ДАЖЕ НАХОДЯСЬ В НУТРИ-И! так уж произошло-о…
⪩【 00:54—01:17 】⪨ ⌑_ ﹏ _ ◁ II ▷ _ ﹏ _⌑ [тгк] . . . [неанон]

Говно нарисованное за 14 минут Я не понимаю как в ибисе петлёй рисовать,на бумаге удобнее в 100 раз Не анон🪼🪼🪼
Говно нарисованное за 14 минут Я не понимаю как в ибисе петлёй рисовать,на бумаге удобнее в 100 раз Не анон🪼🪼🪼

Repost from Улабаба
Ну вот и моя очередь рисовать Лололошку с топором... Я не знала что написать, так что, что есть - то есть #секретАу
Ну вот и моя очередь рисовать Лололошку с топором... Я не знала что написать, так что, что есть - то есть #секретАу

(Исправила!) Говно нарисованное за 14 минут Я не понимаю как в ибисе петлёй рисовать,на бумаге удобнее в 100 раз анон🪼🪼🪼
(Исправила!) Говно нарисованное за 14 минут Я не понимаю как в ибисе петлёй рисовать,на бумаге удобнее в 100 раз анон🪼🪼🪼

Жак и Ди. Анон (СекретАу на связи(
Жак и Ди. Анон (СекретАу на связи(

держите, заслужили спойлер
держите, заслужили спойлер

какой ужасный пинг в форсакене всегда я вешаюсь зато какой-то чел удивился, что у меня 4 мс на Эллиоте за 2 дня...

наберёте до 1,6 сердечек покажу скетч

я не придумала название [16+]🪺 - Статистика та аналітика Telegram каналу @mapimapimapimapimapimapi