uk
Feedback
Лабіринти постмодернізму

Лабіринти постмодернізму

Відкрити в Telegram

Вітаю на каналі Макса Нестелєєва про найновішу американську (і не тільки) культуру загалом і літературу зокрема, а ще фото, відео, музику, переклад і дотичне написати мені - @westalker

Показати більше
2 918
Підписники
+124 години
-27 днів
+1130 день
Залучення підписників
червень '26
червень '26
+39
в 5 каналах
травень '26
+72
в 21 каналах
Get PRO
квітень '26
+61
в 3 каналах
Get PRO
березень '26
+127
в 16 каналах
Get PRO
лютий '26
+37
в 3 каналах
Get PRO
січень '26
+62
в 7 каналах
Get PRO
грудень '25
+79
в 9 каналах
Get PRO
листопад '25
+37
в 4 каналах
Get PRO
жовтень '25
+93
в 6 каналах
Get PRO
вересень '25
+118
в 10 каналах
Get PRO
серпень '25
+55
в 5 каналах
Get PRO
липень '25
+163
в 7 каналах
Get PRO
червень '25
+38
в 5 каналах
Get PRO
травень '25
+105
в 15 каналах
Get PRO
квітень '25
+54
в 1 каналах
Get PRO
березень '25
+54
в 4 каналах
Get PRO
лютий '25
+102
в 8 каналах
Get PRO
січень '25
+158
в 10 каналах
Get PRO
грудень '24
+100
в 8 каналах
Get PRO
листопад '24
+62
в 3 каналах
Get PRO
жовтень '24
+102
в 3 каналах
Get PRO
вересень '24
+50
в 4 каналах
Get PRO
серпень '24
+27
в 3 каналах
Get PRO
липень '24
+46
в 1 каналах
Get PRO
червень '24
+106
в 7 каналах
Get PRO
травень '24
+30
в 0 каналах
Get PRO
квітень '24
+109
в 8 каналах
Get PRO
березень '24
+50
в 3 каналах
Get PRO
лютий '24
+66
в 5 каналах
Get PRO
січень '24
+136
в 2 каналах
Get PRO
грудень '23
+69
в 0 каналах
Get PRO
листопад '23
+88
в 3 каналах
Get PRO
жовтень '23
+136
в 2 каналах
Get PRO
вересень '23
+1 191
в 0 каналах
Дата
Залучення підписників
Згадування
Канали
24 червня0
23 червня+3
22 червня0
21 червня+2
20 червня+1
19 червня+1
18 червня+1
17 червня+1
16 червня+9
15 червня+2
14 червня+1
13 червня0
12 червня+1
11 червня0
10 червня0
09 червня+4
08 червня+1
07 червня+1
06 червня+1
05 червня0
04 червня0
03 червня+1
02 червня+1
01 червня+8
Дописи каналу
❗️📚 у мене до вас термінова новина сьогодні останній день ПЕРЕДПРОДАЖу однієї з найвизначніших п'єс ХХ століття у моєму скро
❗️📚 у мене до вас термінова новина сьогодні останній день ПЕРЕДПРОДАЖу однієї з найвизначніших п'єс ХХ століття у моєму скромному перекладі, коли ви ще встигаєте її взяти за 490, а не за 550 ☺️ це фантазія, де є місце Янголу, який є 4 в 1 (чотири божественні еманації: Флюор, Фосфор, Люмен і Свіча; проявляються в Одному: Континентальному князівстві Америка) історія про секс і СНІД. і про те, як Бог втомився займатися сексом із янголами і зацікавився людьми ("Бог пробудив потенціал для змін, коли Він створив нас, для випадкової події. Для руху вперед") А люди мають вірус часу і бажання прогресу, яке все руйнує. p.s. А Небеса схожі на Сан-Франциско після Великого землетрусу 1906 року... p.p.s. прекрасний серіал з Аль Пачино і Меріл Стріп майже повністю переносить п'єсу на екран (а ще там Емма Томпсон - янгол з 8 вагинами - REGINA VAGINA як це описують у тексті + Джеффрі Райт в ролі трикстера Беліза) ➡️Передзамовити п'єсу Тоні Кушнера «Янголи в Америці» можна на сайті Видавництва

2
щойно говорив з видавництвом Жупанського: і вони просто у захваті від того, скільки в Україні інтелектуальних читачів (тобто
щойно говорив з видавництвом Жупанського: і вони просто у захваті від того, скільки в Україні інтелектуальних читачів (тобто вас, прекрасні читачі та читачки 🥰), які ледь не зламали сайт видавництва, але це той випадок, коли заради "Нескінченного жарту" можна щось і поламати 😅 мені сказали, що "Нескінченний жарт" уже став абсолютним рекордсменом видавництва під час передпродажу - розійшлася понад половина накладу 🤩 тож, коли вас спитають, що в Україні ніхто не читає книжки, а тим паче такі великі, складні, недешеві, постмодерні, двотомні, футлярні - можете сміливо казати: "Може і не читають, зате купують" 😁 і ні на що не натякаю, але все ж "Жартів" уже не так багато лишилося, тому - не прогавте свій шанс стати згодом гривневими мільйонерами завдяки вдалим продажам на olx 😉
1 250
3
оскільки сьогодні останній день передзамовлення "Жарту" Девіда Фостеровича Воллеса, я оце пригадав, коли його редагував. мем
оскільки сьогодні останній день передзамовлення "Жарту" Девіда Фостеровича Воллеса, я оце пригадав, коли його редагував. мем дуже точно описує мій стан 😳
1 198
4
#перекладознавчі_роздуми Шановний пан Микола у своєму посту порушив одну важливу тему, про яку я часто думаю. той самий перек
#перекладознавчі_роздуми Шановний пан Микола у своєму посту порушив одну важливу тему, про яку я часто думаю. той самий перекладний текст двом людям може видатися кардинально протилежними за якістю перекладу. чому? 1) коли ви читаєте перекладний текст і не заглядаєте в оригінал (бо нащо? часу нема. не знаєте мову оригіналу), то текст вам може сподобатися чи ні, але чисто сюжетно/образно або влучити в настрій, і тому ви скажете, що вам сподобався переклад; 2) якщо ж ви будете докладно порівнювати переклад з оригіналом - велика імовірність того, що перекладний текст вам не сподобається, і не тільки тому, що - перекладач міг кепсько перекласти, пропустити щось, не зрозуміти чогось, а і тому, що - перекладацький підхід / перекладацькі рішення не завжди можуть подобатися / вважатися адекватними, тим паче тоді, коли ви непогано знаєте мову оригіналу і можете запропонувати альтернативний варіант перекладу. тому: я за критику перекладів, але треба спочатку зрозуміти перекладацьку стратегію
1 382
5
Довгоочікуваний анонс!🔥Друзі, запрошую вас відвідати лекцію на тему: «Читай як професор: як розуміти літературу глибше» А ще
Довгоочікуваний анонс!🔥Друзі, запрошую вас відвідати лекцію на тему: «Читай як професор: як розуміти літературу глибше» А ще для всіх бажаючих буде можливість виконати практичне завдання й отримати фідбек від лектора — Макса Нестелєєва! Перший крок до читання як професор — любов до книжок і ваша допитливість, а другим кроком може стати наша лекція, де ми поговоримо про те, чому література — це ідеальна машина часу і як в ній поєднано теорію й історію. Також ви дізнаєтеся про те, які інструменти потрібні професійним читачам, щоб навчитися читати між рядків, а ще бачити всі контексти та підтексти. Ви знатимете, в чому плюси close reading та мінуси синдрому пошуку глибинного сенсу, а ще нарешті почуєте відповідь на сакраментальне питання: "Що ж хотів сказати автор?" Приєднуйтесь до цієї захопливої подорожі у пошуках глибинних сенсів знаних і незнаних літературних текстів. • 23 червня (вівторок), 19:00 • Google meet • 90 хв лекції + 15 хв на наші запитання • участь: 550 грн (та 350 для учасників книжкового клубу» • буде відеозапис лекції Для запису пишіть @krilistva 💚 #зк_лекторій
890
6
📚📖✍🏻 (Ганібал) Лектор запрошує вас на найважливішу лекцію в його житті. по суті, я до неї йшов 20 років. бо пишу статті й аналізую літературу з 2006-го (тоді вийшла моя перша наукова стаття), тому я скромно вважаю, що за цей час трохи навчився досліджувати художні тексти та бачити в них більше за пересічного читача. тому радо з вами поділюся своїми знаннями + ще буде практичне завдання, яке я перевірю і підкажу, як краще робити аналіз літературних творів. побачимося на лекції 🤗⬇️
1 139
7
🤩уже традиційна суботня рубрика📚 хто сьогодні хоче пограти в книжковий ексгібіціонізм? похизуйтесь у коментах тим, що маєте+1
🤩уже традиційна суботня рубрика📚 хто сьогодні хоче пограти в книжковий ексгібіціонізм? похизуйтесь у коментах тим, що маєте читаєте. я оце ось 🔝 раз уже у нас триває неофіційний тиждень Девіда Фостеровича Воллеса, то покажу свій скарб. Жарту з автографом у мене немає (дорого), але є його збірка (теж дорого), а з самим Воллесом я знайомий через одне рукостискання (у Київ приїжджав з лекцією мій друг проф. Джозеф Теббі, а він спілкувався з Воллесом), тож як мене побачите, зможете всім говорити, що знайомі з Воллесом через два рукостискання 😉 #ексгіBOOKціонізм
1 306
8
Видавництво Жупанського звітує, що вже 8 людей змогли придбати «Нескінченний жарт» Воллеса, про що свідчить цифра 8 на футляр
Видавництво Жупанського звітує, що вже 8 людей змогли придбати «Нескінченний жарт» Воллеса, про що свідчить цифра 8 на футлярі видання ☺️
1 521
9
Мудило в спортивних штанцях: А я тєбє говоріл, што когда-нібудь етот дєнь настанєт, ето будєт, а ти нє вєріла. Люда: Якщо б з
Мудило в спортивних штанцях: А я тєбє говоріл, што когда-нібудь етот дєнь настанєт, ето будєт, а ти нє вєріла. Люда: Якщо б знать, можно було б на тачці под'єхать. Я їнканденца😉, його так тащіть!
1 639
10
як і всі дивлюся на те, як трошки палає Москва. і водночас відчуваю різноманітні відчуття. і це не тільки німецьке Schadenfreude, і не наша зловтіха. це щось, про що я писав ще у квітні 2022-го, коли відчував подібне Зло втіхи
1 560
11
чи всі вже бачили, шановні?
чи всі вже бачили, шановні?
2 456
12
сьогодні, звісно, Блумсдей (вітаю всіх дотичних, причетних і просто тих, у кого не було приводу випити, але тепер уже є), а у+5
сьогодні, звісно, Блумсдей (вітаю всіх дотичних, причетних і просто тих, у кого не було приводу випити, але тепер уже є), а у Дортмунді, як ми знаємо, триває п'ятиденний тиждень Пінчона ☺️ маю для вас декілька фоток звідти від непостійного спецкора мого каналу і просто хорошої людини Романа Василенка. загалом поки що все скидається на звичайну 🥱 літературну конференцію: здутий банан, виступи, казу, вино, надутий банан 🍌 #томаспінчон
1 894
13
«У ліс! У ліс!» — кричав філолог. «Тю, правильно ж, — сказав лінгвіст, — «до лісу». Лиш Джойс змовчав й не бив на сполох, Виг
«У ліс! У ліс!» — кричав філолог. «Тю, правильно ж, — сказав лінгвіст, — «до лісу». Лиш Джойс змовчав й не бив на сполох, Вигнанець скрізь і хитрий з біса... Happy Bloomsday anyone! P.S. звісно ж, усі здогадалися, що у віршику я спробував обіграти гасло Стівена Дедала «Silence, Exile, and Cunning» #джеймсджойс
1 242
14
між іншим, у Дортмунді сьогодні почався "Міжнародний пінчонівський тиждень". після минулої української ночі це все, звісно, з
між іншим, у Дортмунді сьогодні почався "Міжнародний пінчонівський тиждень". після минулої української ночі це все, звісно, звучить як новини із паралельного світу, але світи Пінчона десь такі і є. #томаспінчон
1 530
15
🤩уже традиційна суботня рубрика📚 хто сьогодні хоче пограти в книжковий ексгібіціонізм? похизуйтесь у коментах тим, що маєте
🤩уже традиційна суботня рубрика📚 хто сьогодні хоче пограти в книжковий ексгібіціонізм? похизуйтесь у коментах тим, що маєте читаєте. я оце ось 🔝 фоткав книгу з чистими руками, гарячим серцем і холодною головою 😈 тобто з гарячими руками, холодним серцем і чистою головою 😇 #ексгіBOOKціонізм
1 698
16
поділюся з вам одним анонсом однієї дуже душевної книги від одного поки маленького, але вже дуже душевного видавництва Beagle
поділюся з вам одним анонсом однієї дуже душевної книги від одного поки маленького, але вже дуже душевного видавництва Beagle 🤗 уже в червні в перекладі одного дуже душевного скромного перекладача вийде повістинка Деніса Джонсона "Сни і поїзди" (на Netflix є її екранізація з назвою "Потяг у снах", яка потрапила на Оскар, писав про це кіно тут) "Сни і поїзди" - це історія про Роберта Ґрейньєра - лісоруба, який працює на будівництві залізниці у штаті Айдахо. Він живе своє життя під гудки поїздів і зводить кінці з кінцями заради дружини й доньки - поки одного дня не втрачає все. І тоді-то і починається сумна і почасти сюрреалістична історія його життя з дуже несподіваним фіналом. мої щирі рекомендації. повістинка Джонсона справді прекрасна, щемка, філософська і незабутня. p.s. а ще в українському виданні будуть просто неймовірні ілюстрації Тетяни Рубльової 🤩 p.p.s. а за видавництвом Beagle і їхніми проєктами можете слідкувати на їхньому затишному телеграм-каналі ☺️
1 732
17
парадоксальна ситуація складається з літературою у часи ШІ: стає дедалі важче довести, чи є в конкретному художньому тексті сліди ШІ чи ні. при тому книжки високої полиці можуть звинуватити в тому, що їх писав ШІ, бо тексти вийшли нечитабельні, а книжки низької полиці і так дедалі більше пише ШІ, і, видається, читачам переважно все одно, аби текст був читабельний. що це - кінець одноосібності людської творчості і/або поступове злиття машини і людини в нового творця? трохи про це поміркував у статті: ШІ та література: початок кінця людської творчості
1 581
18
і поки ми всі продовжуємо чекати «Нескінченний жарт» Девіда Фостера Воллеса, покажу вам варіант обкладинки, який майже викори
і поки ми всі продовжуємо чекати «Нескінченний жарт» Девіда Фостера Воллеса, покажу вам варіант обкладинки, який майже використали в українському виданні
1 525
19
от у вас уже в усіх ці видання є, а я лише отримав, тому сьогодні можу вже сказати, що третій сезон «Американського постмодер
от у вас уже в усіх ці видання є, а я лише отримав, тому сьогодні можу вже сказати, що третій сезон «Американського постмодернізму» офіційно розпочався 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 і розпочався він цими двома прекрасними романами від авторів, які вже були представлені в серії (і ще, можливо, будуть😉) а в коментарях можете написати свої побажання щодо серії і щодо тих авторів і текстів, які б ви хотіли в ній побачити 🙏🏻🤗
2 244
20
от якщо ви досі вагаєтеся, чи треба вам той "Нескінченний жарт" Девіда Фостера Воллеса (на якого з дня на день уже буде передзамовлення), я спробував вас востаннє переконати, що таки треба 😉 «Нескінченний жарт» Девіда Фостера Воллеса: великий роман у часи кліпового мислення #девідфостерволлес
1 797