uk
Feedback
Stich Crypto

Stich Crypto

Відкрити в Telegram

Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапки в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ЧАТ: https://t.me/stichcryptochat Адмін: @medynsky7 буст каналу: https://t.me/boost/stichcrypto7

Показати більше
5 809
Підписники
-424 години
-227 днів
-7730 день
Архів дописів
BingX🔀 тепер не тільки кормить, а й одягає🧢
BingX🔀 тепер не тільки кормить, а й одягає🧢

Винос Bitget замовляли? Результати пачки промок! wuf 19$ ain 16$ music 2$ sundog 26$ Робив по різному та проходка відрізняєть
Винос Bitget замовляли? Результати пачки промок! wuf 19$ ain 16$ music 2$ sundog 26$ Робив по різному та проходка відрізняється, знизу розпишу як саме: wuf 4/4 4 білета + 3 фючі = 76$ music 3/4 3 білета фючі = 6$ ain 3/4 4 білета + 3 фючі = 48$ sundog 3/4 2 білета + 3 фючі = 78$ Разом 208$ Витрати: Wuf 25$ Ain 22$ Sundog 8$ Фючі 6$ 4 КУС укр 32$ Разом: 93$ Витрати: 93 Профіт: 208$ Чистий профіт 115$ Як робив? Робив всьо по черзі, спочатку відкрутив фючі + WUF,прийшов WUF крутив дальше і так до кінця,проходка норм. Чи важко це? Ні! крутив протягом 4 днів по 30хв в день, якщо рахувати скільки заробив за потрачений час то 100 баксів за 2 години, 4000грн йдіть заробіть на роботі)

Фейк інфа

15 секунд 20 баксів ляпс
15 секунд 20 баксів ляпс

Лаунчпад MAK на Bybit💰 Що ж воно таке? Біржі ожили? Промки одна за другою, це така осінь пацики. Будем лутати бабло до школи
Лаунчпад MAK на Bybit💰 Що ж воно таке? Біржі ожили? Промки одна за другою, це така осінь пацики. Будем лутати бабло до школи. Принцип лаунчпадів байбіт розписав в минулому пості - тик І так почнем з самого головного, участь в лаунчпаді можуть приймати старі та нові аккаунти, тому актуально відновити свої старі байбіти і позаганяти ферму. Що робити? 1. Реєструємо або маємо аккаунт на Bybit 2. Реєструємось в Лаунчпаді 3. Депозит 100$+ до початку снепшотів 4. Робимо оборот 25.000 usdt в парі USDT/USDC(без комісійна пара) Снепшоти: 15:00 31 серпня - 02:59 5 вересня Підписка: 06:30 5 вересня - 14:00 5 вересня Результати: 14:10 5 вересня Лістинг: 15:00 5 вересня Тепер по черзі: Снепшот - це знімки балансів, тобто якщо на аккаунті більше 100usdt протягом 5 днів, то ви попадаєте під умови. Підписка - перед лістингом потрібно зробити підписку (підтвердити участь) просто прожати одну кнопку. Пройдем до білетів: 1 білет - просто баланс 100+ usdt на балансі 2 білета - баланс 100+ та 5.000usdt оборот 3 білета - баланс 100+ та 25.000usdt оборот Які затрати? - Затрати в нас підуть тільки на оборот тобто 2$ на аккаунт. Можливий профіт: Чесно кажучи, лаунчпад не дуже, чому? Тому що премаркет прайс х3 до ціни яку нам дасть лаунчпад, тобто 15$ викуп алоки множимо на 3, получаєм 45$-15$(алокація)=30$ за виграшний білет, але мої думки такі: Сильні абузери в яких 300-1000 аккаунтів на байбіт не будуть сюда лізти через маленький профіт, тому учасників може бути не 200к як минулі лаучі. З другої сторони ворку давно не було норм і всьо можливо, в загальному я буду заганяти 15 аккаунтів, чисто шоб розіпхати лікву і показати вам! Завтра проведу конфу, поговорим про лаучпад + ваші питання вітаються!

Kucoin запустив свого телеграм бота Механіка така як в DOGS, дають токени за вік тг аккаунта NOT і DOGS роздав, на хайпі всі
Kucoin запустив свого телеграм бота Механіка така як в DOGS, дають токени за вік тг аккаунта NOT і DOGS роздав, на хайпі всі підтягуються, але чи всі дадуть дроп - ні, скіпати не буду щоб потім не ловити фомо) Силочка Kucoin Bot

Скільки ж я його чекав😍 Лаунчпад на Bybit, поки тільки в твітері оголосили про нього Розкажу в двох словах, що ж воно таке і
Скільки ж я його чекав😍 Лаунчпад на Bybit, поки тільки в твітері оголосили про нього Розкажу в двох словах, що ж воно таке і що нам для участі потрібно: Є пулл наприклад 1 мільйон токенів і проходить розіграш 10.000 білетів по 100 токенів(на викуп, типу алокації) НАША ЗАДАЧА ЭТО РАЗНЫМИ……. Обманути цю грьобану ракетку і загнати максимально багато аккаунтів з багато білетами Минулий мій лаунч був не сильно профітний, бо було багато учасників, цього разу думаю також так буде, але затрати там мізерні і ризику нема Що ж до завдань: ▫️Депозит 100$ і холд 5 днів ▫️Зробити 25к оборот на споті За це ми получаєм 3 білета і шанс на виграш стає +- 5-10 відсотків Тому ми заганяєм багато аккаунтів щоб мати більгий шанс Скільки можна заробити? В середньому 60-120$ з аккаунта, але затрати на акк 2-3 долара на оборот) Як буде офіційний анонс закину силочки, умови і думаю конфу Такий постік, шось мене останнім часом прориває на розкриті пости, але ж і ви респект кидаєте то чого б ні🫡

Відеоповідомлення00:23

Результати Bybit DOGS📈 Думаю вже кожен знає шо токен DOGS залістився і була промка на байбіті з винагородою 192.000 $DOGS Я
Результати Bybit DOGS📈 Думаю вже кожен знає шо токен DOGS залістився і була промка на байбіті з винагородою 192.000 $DOGS Я заганяв 4 новорега взагалі без надій на якийсь шанс, тому що знав як саме буде проходити лістинг( лежало всьо) BYBIT ліг зразу, ну а шо ви хотіли 300к людей заходить на одну сторінку Як пройшли торги? Та погано, але є і свої плюси: На перших секундах байбіт жив і я встиг закупити на повну касу DOGS правда на хаях Получилось так шо на верху я взяв і після цього моменту нічого не грузило, сидів чекав хвилин 15 поки відлагає, і всетаки продав Настрій був вже не той,але зіграв головний ключовий факт А саме те що я виконав умови на двох аккаунтах на 6 та 7 секунді після лістингу, а це 80% шанс що в місця попав А вот що обідно, це 2 акки які я не прокрутив через незаповнення ордера( закупив на 97 та 97$) Тобто не попав в місця Хух, розписав дуже детально, а тепер мої очікування та витрати: ➖50$ кус (брав укр) ➖150$ на торгах(вирішив не продавати,буду холдити до норм курсу шоб бити по стакану) Тепер очікування: 2/4 це 380к токенів, тобто майже 400$ 4/4 800$ профіту(шанси мізерні,але хто ми такі щоб втратити надію відразу) В загальному при реальній проходці 2/4 буде 200$ чистого заробітку, що я важаю дуже навіть норм як на пів годинки ворку Треба не забувати про рулетку, хоть вона дала мало але все ж 8000 DOGS тоже гроші на комісію Що я думаю по таким кейсам? Варто робити, можливо не багато зразу, але 4 як по моїй практиці більш ніж реально Попереду промки ОКХ DOGS та думаю що наша улюблена контора🔀 запустить нам промку і ми винесем її по повній Писати такі пости, чи херня?

Cтрім получився не інформативним,більше говорили просто так і угарали, пізніше напишу пост, розпишу затрати, чому вийшло так багато і шо можна буде заробити, чекайте пупсіки! пост фастовий вибачайте!

Грабим байбіт на стрімі

Завтра в 14:00 стрім по Bybit Розберем промку як робити, в кого які проблеми і на лістингу відторгуєм DOGS👣 Питання, пропозиції чекаю в діректі

DOGS на базі📈 Bybit і Bitget вже вивели токени, провіряйте
DOGS на базі📈 Bybit і Bitget вже вивели токени, провіряйте

Пулл лям баксів?◻️😎 ОКХ запустив промку з DOGS в якій ми ділимо 900кк токенів DOGS для старих та нових користувачів Інструкц
Пулл лям баксів?◻️😎 ОКХ запустив промку з DOGS в якій ми ділимо 900кк токенів DOGS для старих та нових користувачів Інструкція: 🔴Реєструєм аккаунт або маємо 🔴Обов‘язково регаємся в акції 🔴Торгуєм DOGS на 100USDT ОКХ з NOT роздав дуже жирно(250$/акк), чекаєм такого ж результату🤬 Старт: Вже почалась Кінець: 23 вересня

Доречі по Bybit Поєднуйте рулетку DOGS та ORDER TS Виходить 40-50$ на акк силочки знизу https://www.bybit.com/en/Wednesday-Airdrop/?ref=90062 https://www.bybit.com/uk-UA/trade/spot/token-splash/detail?code=20240822165404&ref=90062

33$ від Bybit 💰 Кантора починає кормити і вирішила закинути нам промку на пару вічно зелених,після великого перериву навіть
33$ від Bybit 💰 Кантора починає кормити і вирішила закинути нам промку на пару вічно зелених,після великого перериву навіть можуть не брити(напевно)😀 Час: • Реєстрація з 23 серпня 13:00 • Депозит з 26 серпня 11:00 • Лістинг 26 серпня в 13:00 Інструкція по новорегам: 1. реєстрація на Bybit (по цій силці получимо пару токенів ORDER за рефералку) 2. Реєструємось в акції 3. Депозит 100+ usdt 4. Торгівля токену ORDER на 100$ •5000 місць по 100 ORDER - 33$

Лишилось 3 години до кінця промо, і 400 місць, доганяйте хто ше не загнав😜

хто перший порахує 20х25 получить 50 грн

Нова промка BingX🔀 Через пів години починається промка BTC від BingX яку ми всі так довго чекали😝 Інструкція: ⚫️Реєструємо акаунт на BingX(обовязково по цій силці) ⚫️Реєструємось в NOT і BTC ⚫️Робимо депозит 100 USDT (200 not + 5$) ⚫️Крутимо оборот 8 000$ (300 not + 5$) ⚫️Крутимо оборот 80 000$ (1300 not + 25$) ⚫️Ділим пул 1BTC + пулл 1.000.000 NOT Разом виходить 22$ з Not + 40$ з бітка = 62$ Затрати вийдуть на 80к обороту 20-40$ Думаю після закінчення NOT запустять промку USDT,але шоб не ловити фомо буду заганяти сюда 🆘СТАРТ В 13:00 ЩЕ НЕ РЕГАЙТЕ АККАКУНТИ🆘

Стрім BingX + Bitget