uk
Feedback
Stich Crypto

Stich Crypto

Відкрити в Telegram

Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапки в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ЧАТ: https://t.me/stichcryptochat Адмін: @medynsky7 буст каналу: https://t.me/boost/stichcrypto7

Показати більше
5 809
Підписники
-424 години
-227 днів
-7730 день
Архів дописів
Стрім запущений!

Стрім по BingX через 40хв!

А з такими виплатами будете воркати?😂
А з такими виплатами будете воркати?😂

Вечірній стрім запущений

Сьогодні стрім лупим?

Кому партнерку BingX? Можу підключити Головна умова: Канал 100+ підписників і 20-30% активу Писати: @medynsky7 (я)

Краще виведіть з ОКХ, блокає вивід

+30-50$ від NOT x BINGX💋 ⚫️Що робимо: ⚫️Реєструємо акаунт на BingX(обовязково по цій силці) ⚫️Реєструємось в BTC(1600місць)
+30-50$ від NOT x BINGX💋 ⚫️Що робимо: ⚫️Реєструємо акаунт на BingX(обовязково по цій силці) ⚫️Реєструємось в BTC(1600місць) і NOT(3000 місць) ⚫️Робимо депозит 100 USDT (5$ + 200 not) ⚫️Крутимо оборот 6 000$ (5$ + 200 not ) ⚫️Крутимо оборот 60 000$ (30$ + 1000not) ⚫️Ділим пул 1 BTC + пулл NOT Разом виходить 50-60$ на аккаунт😍 Хто слідкує за каналом вже бачили мої рекомендації по абузу BingX, там детально розписано тому хто не бачив: 1. Як не бути побритим 2. Чому BingX бриє 📅 Дедлайн крайнього промо: 14 cерпня

Отримуємо 10-20$ від OKX x StonFi x DeDust На OKX web3 запустилось дві активності з StonFi та DeDust, в обох пул по 50к$ ІНСТРУКЦІЯ💻 ⏺Переходимо на OKX у web3 гаманець та закидаємо 1-2 $TON ⏺На сторінці web3 у правому нижньому кутку натискаємо Discover - Cryptopedia - TON - та виконуємо завдання у розділах STONfi та DeDust ⏺В обох роздачах потрібно підписатись на твітер та зробити об'єм 5+$ у парі TON\USDT ⏺В кінці не забудьте натиснути на кнопку "Підтвердити"Дедлайн TBA

Cтрім в каналі!

Стрім
Anonymous voting

Як не бути побритим? Коли прийшли виплати за BTC мені відразу не сподобалась одна позиція на аккаунті(який побрили) Це був бонусний ваучер який я відкрив зразу після того як закінчив крутити оборот, але пізніше я побачив на норм аккаунті(з виплатою),що робив схожу позицію,але вже під час того як крутив оборот і всьо було чотко, тому почав аналізувати далі і дойшов до таких виводів: Рекомендації по BingX: 1.Крутити ваучери 2-3 дні після обороту 2.Через 1-2 дні після обороту заходити на акк і крутити 1-2 позиції на фючах по 5-15хв 3.Робити паузи між позиціями(порада друга,я так не робив і всьо було норм) 4.Крутити різні пари хотяби 3-5 5.Не вилкувати! 6.Якщо зразу дає мітку після регу акку, міняти проксі, аккаунт та профіль в антидетект браузері Фейк інфа по бритві: 1. Запоповнення профілю, ніколи не заповнював і було норм 2. Не провіряти оборот в акції(ніколи не робив такого,ще з часів промок по 30баксів) 3. Бритва по проксі,завжди беру 91,154(індивідуалки) казали що бриє їх, з ними всьо норм 4. Прогрівати браузер куками різних сайтів, це точно не про бінгх, тут вони не рішають 5. Торгувати з тейками,стопами і так далі 6. Ставити КУС 1LVL , робив з ними і без, проходка одинакова 7. Пошти Gmail бриють, не правда,беру нормальні пошти і нічого не відлітає Зараз є дві актуальні промо на 20.000 та 60.000 обороту та заробітком 40-50$ чистими🤑 Інформація актуальна зараз, по ходу діла буду писати вам рекомендації по BingX

+94$ від BingX x BTC 26.07 Найшов причину бритви😅 Проходка 2/3 Помилка дуже дурна вийшла, на стрімі покажу😀
+94$ від BingX x BTC 26.07 Найшов причину бритви😅 Проходка 2/3 Помилка дуже дурна вийшла, на стрімі покажу😀

Заганяв в цей BTC мало виявляється, проходка 2/3, але найшов причину бритви 100%)😜
Заганяв в цей BTC мало виявляється, проходка 2/3, але найшов причину бритви 100%)😜

Прийшли виплати за BTC 26.07 (скрін з чату) Потім кину результат ферми, що у вас по проходці?🤑
Прийшли виплати за BTC 26.07 (скрін з чату) Потім кину результат ферми, що у вас по проходці?🤑

Добавили 3000 місць в промо MAX на BingX, маєте ше час загнати, а я дурно крутив до 5 ранку😡
Добавили 3000 місць в промо MAX на BingX, маєте ше час загнати, а я дурно крутив до 5 ранку😡

Стрім в 23:00😮‍💨

10 реакцій на пост і запускаю стрім

Якими сервісами я користуюсь? Це питання я напевно чув кожного стріма і в чаті постійно є, тому ловіть пост. ADS power - антидетект браузер, має більше функцій ніж інші антидетекти, та й в загальному швидший і легший в користуванні(але платний) ProxyLine - Використовував з самого початку, ціна велика але проблем з ним ніколи не було, підтримка фастом всьо міняє при бажанні DarkStore - закупка пошт, твітерів,телеграмів і так далі, також користуюсь давно Впринципі ці три сервіси - основа любого абузера, по КУС - кожен шукає свого дроповода чи сервіс і перевіряє😄 По ходу діла буду добавляти сюда сервіси якими користуюсь, пост в закріплених буде😉

Прийшли виплати Виплати за L3 Candy Bomb,провіряйте аккаунти і кидайте результат!😝
Прийшли виплати Виплати за L3 Candy Bomb,провіряйте аккаунти і кидайте результат!😝