uk
Feedback
записи под утро.

записи под утро.

Відкрити в Telegram

название и записи принадлежат владельцу. связь: @pitton_bot инфо: @piton_82 реклама: @prais_pit

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу записи под утро.

Канал записи под утро. (@python_i27) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 20 701 підписників, посідаючи 1 237 місце в категорії Мотивація та цитати та 32 532 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 20 701 підписників.

За останніми даними від 21 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 534, а за останні 24 години на 296, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 1.71%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 2.43% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 354 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 503 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 9.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
название и записи принадлежат владельцу. связь: @pitton_bot инфо: @piton_82 реклама: @prais_pit

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 22 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мотивація та цитати.

20 701
Підписники
+29624 години
+1 1027 днів
+53430 день
Архів дописів
все отлично, ваши как?

Как твои дела?

всегда пожалуйста.

ночь.

ладно, день.

не ну дня можно.

Благодарю.

точно вечера?

вечера.

ку ку

не имеет смысла, если человек вьебал себе в голову и не хочет понимать, то не стоит тратить время.

Нужен совет. Есть ли смысл поддерживать человека, если он все время твердит, что я его не понимаю?

ну здравствуй.

здравствуйтее🫢

@pitton_bot погнали попиздим, красивые.

sticker.webp0.00 KB

давайте 45 и погнали.

двоих туда.

ещё 10, красивые.

короч, смотрите, вы ставите 50 и мы с вами попиздим в аноне. ок да?