uk
Feedback
записи под утро.

записи под утро.

Відкрити в Telegram

название и записи принадлежат владельцу. связь: @pitton_bot инфо: @piton_82 реклама: @prais_pit

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу записи под утро.

Канал записи под утро. (@python_i27) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 20 570 підписників, посідаючи 1 241 місце в категорії Мотивація та цитати та 32 652 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 20 570 підписників.

За останніми даними від 23 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 547, а за останні 24 години на -69, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 1.77%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 2.73% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 364 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 563 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 12.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
название и записи принадлежат владельцу. связь: @pitton_bot инфо: @piton_82 реклама: @prais_pit

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 24 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мотивація та цитати.

20 570
Підписники
-6924 години
+1 0487 днів
+54730 день
Архів дописів
https://t.me/python_i27/10923 Так нет, мы не ебались, и у нас ничего даже не было. Я ей говорил о своих чувствах, она говорила, что тоже там что-то чувствует. На следующий день сошлась с бывшим, и через три месяца, когда мы уже не общались, и я её не трогал, и она меня не трогала. Она зачем-то слила мою внеш, голос, номер и т. д., т. п к тому же, с чего вы взяли что я на неё гоню, если я ещё в первом соо написал. что мол она просто с бухты Барахты слила и всё, лол кек

уть.

раньше не было личного и показушности. сейчас везде лица показывают и выебываются так, будто у них миллионы арабов за спиной что тряпками закидают.

откажусь от такого счастья.

очень поменялся.

https://t.me/python_i27/10906 Сильно Вирт поменялся за это время? Чем?

в вирт я вошёл полностью с 2010. 2009 был разгоном и обучением.

сейчас 2026.

посчитай.

https://t.me/python_i27/10914 А во сколько?

разборки.

https://t.me/python_i27/10914 чувак, ты гений, сперва вы с ней ебались в лс, а теперь ты на неё гонишь, потому что сам за языком следить не можешь

https://t.me/python_i27/10919 Спросите пожалуйста, я хорошая ☺

почему в 11?

Ты в вирт вступил в 11 лет?

аххаха не знаю.

https://t.me/python_i27/10917 А она сестрёнки не хочет? 😔

моя дочь.