uk
Feedback
میفهمی؟

میفهمی؟

Закритий канал

هرچی از ذهنم بگذره میاد تو تکسم- “موزیکا و عکسامونو ازدست ‌نده” [با ذکر منبع کپی کنید]

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу میفهمی؟

Канал میفهمی؟ у мовному сегменті Фарсі є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 18 012 підписників, посідаючи 4 073 місце в категорії Музика та 18 470 місце у регіоні Іран.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 18 012 підписників.

За останніми даними від 23 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -680, а за останні 24 години на 15, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 5.07%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 2.29% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 914 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 412 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 0.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як کس, وطن, ازت, جا, هفته.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
هرچی از ذهنم بگذره میاد تو تکسم- “موزیکا و عکسامونو ازدست ‌نده” [با ذکر منبع کپی کنید]

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 24 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Музика.

18 012
Підписники
+1524 години
-1247 днів
-68030 день
Архів дописів
بچه بودیم تکلیف عذابمون میداد بزرگ شدیم بلاتکلیفی- MiFaahMi-

تاسوعای حسینی تسلیت🖤- MiFaahMi-

ودراخر؛ من پذیرفته‌ام که گاهی ممکن است ما برای آدم ها فقط پناهگاهی باشیم، تا زمانی که خانه‌ای امن پیدا کنند و بروند- MiFaahMi-

بخدا اگه این لباس گرفتن لعنتی نبود الان پنج کیلو طلا داشتم- MiFaahMi-

ما خیلیارو بوسیدیم گذاشتیم کنار توام دلت بوس میخواست بگو- MiFaahMi-

این یدونه تصمیم احساسیو هم بگیرم بعدش فقط عقل عقل عقل- MiFaahMi-

بعضی اتفاق‌ها مثل دریان غرقت میکنن و بعد جنازتو برمیگردونن به زندگی- MiFaahMi-

ودراخر؛ گفتند: تنهایی مملو از تاریکیست! من چیزی جز نور ندیدیم- MiFaahMi-

از اشتباهاتم درس میگیرم ولی دوباره تکرارش میکنم که از خودم امتحان بگیرم- MiFaahMi-

هیچوقت به جمله‌ی «اگه بخواد خودش پیام میده» اعتقاد نداشتم، چون من میخواستم و پیام ندادم- MiFaahMi-

توییت کاربر دختر: من اگه پول داشتم با اسم و فامیل اکسم برند نوار بهداشتی میزدم- MiFaahMi-

بدنسازی نمیرم، سپردمش به خودت اوس کریم، تو بساز، تو بسازی قشنگتره- MiFaahMi-