uk
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

Відкрити в Telegram

Показати більше
1 350
Підписники
-124 години
+77 днів
+2330 день
Архів дописів
Я не можу приділити весь день на роботу тепер, тому що весна і я шатаюсь то по Харькову то по Киеву днями!

Прекрасный ! Харьков
+4
Прекрасный ! Харьков

Я відчуваю себе мудрою душею в тілі Насті, яка не відрізнялась ніколи гостротою інтелекту 😄

Ельфи - це я моя римська імперія. Я не можу зрозуміти, коли був пик їх цивілізації. Як це усе було і ДЕ

Відеоповідомлення01:00

Відеоповідомлення01:00

Готую пост про альтернативу історію планети. Там не тільки динозаври були. Взагалі, вам не здається, що динозаври виглядають як фейк?

Я можу попросити вас поставити лайк ?😄 Не дуже розумію, що з охопленнями. Але не сильно парюсь. Дякую 🤲🏻🤍 https://www.instagram.com/reel/DH23fuvtHmf/?igsh=MWh1YzYwMHY1M3lmNg==

Це утопія. Я завжди, все життя в Харкові так про нього думала. Утопії довго не живуть. Це моя римська імперія

Десь в паралельному всесвіті я живу все життя в Харкові і рази чотири на рік літаю з харківського аеропорта в Дубай і Грецію. Поки мої тигрята ходять на бокс в спортклуб Тетра. Знаю, що є. Але зараз треба так 🔮

Харків - райське місто, утопія. Хотіли тут залишитися надовго. Але як і навіщо дітям поясняти, чому біля нас так гучно? Наш р
Харків - райське місто, утопія. Хотіли тут залишитися надовго. Але як і навіщо дітям поясняти, чому біля нас так гучно? Наш район. І небезпечно. Це було годину тому, є смерті. Ось такі роздуми про кращий город на світі 🤍🔮

Много говорим об отношениях в последнее время. Я в отношениях почти 10 лет. Расстаться - легко, работать над отношениями - сл
+2
Много говорим об отношениях в последнее время. Я в отношениях почти 10 лет. Расстаться - легко, работать над отношениями - сложно. Самый прекрасный партнер вам надоест. С самым понимающим партнером у вас будут непонимания. Далее дело за выбором, который вы совершаете каждый день. Каждый день выбираете: понять или отпустить? Разобраться или забить? Так много противоречий у нас было, есть и будет. Потому что мы растем и даем друг другу расти. Все же, выбираем друг друга. Потому что оба свободны. Оба даем друг другу свободу. А вам везет в отношениях?

Люди пізнають духовність різними шляхами, і це прекрасно. Вже також молюся духам церкви 😁 однак, і язичницьким богам також. Все є одне. І все є Ви.

По-друге, я провела неймовірно приємний день в Харкові, була в 4 основних храмах/церквах/соборах 💔 https://www.instagram.com/reel/DHvIQ16tDe3/?igsh=MW9nZXNqZXkwdW0zdA== Цей випуск ревізора ВІД ДУШІ! Я вже полюбила цю справу, полюбила гуляти по церквам.

Так, по-перше, дякую всім присутнім!😄вас 1000! При тому, що я взагалі не знаю, як більшість знаходить цей канал 😂😂😂 Дякую , співвітчизники 🤲

photo content

photo content

Испанский стыд ))))))

Відеоповідомлення01:00

https://www.instagram.com/reel/DHnkhsaNGuK/?igsh=MTY2cXhrOHp4ZWJuYw== Пропоную продовжити дискусію тут :) Буде весело