Лутарня
Відкрити в Telegram
Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШИХ ЗА 21 РІК
Показати більше446
Підписники
-124 години
+17 днів
+1230 день
Архів дописів
446
+1
Аміля із «Курган і Агрегат» за останні дні розриває від потужності.
Ну, президентська нагорода сама себе не відпрацює.
446
Христос Воскрес! Славімо Зеленського!
https://www.twitch.tv/remboslav
https://www.twitch.tv/remboslav
https://www.twitch.tv/remboslav
446
Христос Воскрес! Славімо Зеленського!
https://www.twitch.tv/remboslav
https://www.twitch.tv/remboslav
https://www.twitch.tv/remboslav
446
Repost from ГОНЧАРЕНКО
У центрі Луцька сталася бійка з ТЦК під час перевірки документі - повідомляють місцеві канали
У нас вже таке було не раз, і кожна така історія - це трагедія, бо цивільних і військових у таких бійках калічать, а в деяких випадках навіть вбивають.
Це означає тільки про одне: ТЦК просто треба розпустити, бо ця структура вже давно віджила своє.
Нам потрібно нарешті перейти на гуманний рекрутинг, інакше ми побачимо такі трагедії ще не раз.
Українські вулиці не мають бути місцем для насилля. Крапка.
446
Repost from Захід Головне
😳 Бус ТЦК вилетів з дороги та потрапив в аварію: обстановка на Волині
Постраждав водій, місцеві кажуть нібито може бути нетверезий, а побратими кажуть що трапився інсульт.
особливо чутливі обережно 🤢
🔴 Захід Головне
Надіслати новину | Наші медіа
446
Запустив Хант для ранкових пташок
https://www.twitch.tv/remboslav
https://www.twitch.tv/remboslav
https://www.twitch.tv/remboslav
446
Запущу вже завтра вдень, бо щось я ніякий.
Сиджу в Діда, буду дивитись як ракету саджають NASA
Заходьте і ви бубньож діда послухайте
https://www.twitch.tv/borodatiyky
446
Центр протидії підтримки дезінформації як завжди. Або там дибіли працюють, або тримають людей за дибілів. Я схиляюсь до другого варіанту. Хоча, може 2 в 1.
І навіть, якщо відео ШІ, то я швидше обісцяному бомжу повірю, ніж ЦПД. Бо вони настільки запизділись, що ніякої довіри їм немає.
446
Це пізда… сумно… чел поїхав за покупками до свята, а його ухилянти (які давали присягу захищати народ України) викрали, щоб відправити замість себе на війну… бо вони, мамині черешеньки, не підуть
446
Ситуація «АВСША»
Тупоголовий єблан з такими ж підписками дупля не відбивають, в якій країні зараз повна жопа, а яка одна з топ економік світу.
В одну країну люди намагаються потрапити не зважаючи нінащо, лізуть через паркани, труби тощо, а з іншої тікають через гори, ліса, річки.
Ну, так. Це американці тупі. А ми розумні і, взагалі, сама вільна і демократична країна. І вибори в нас є.
А кажуть, «Україна не росія». Сука, реально, «адін народ».
446
Repost from ГОНЧАРЕНКО
Зеленський звертався до росії з пропозицією великоднього перемирʼя. І це дуже важлива і дуже правильна річ.
Але може Зеленський зробить великоднє перемир'я між українськими громадянами і ТЦК?
Дайте людям хоча б на найбільше християнське свято відчути себе вільно, відвідати родичів, церкву, порадіти Господньому воскресінню.
Нехай наш Верховний комісар дасть наказ ТЦК припинити ось це полювання на людей хоча б на Пасху.
446
Чекаємо на оголошення перемирʼя від Зєлі
https://www.twitch.tv/remboslav
https://www.twitch.tv/remboslav
https://www.twitch.tv/remboslav
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
