uk
Feedback
Crypto Way

Crypto Way

Відкрити в Telegram

CryptoWay — провідник у світ крипти: аналітика, можливості заробітку та ексклюзивний доступ до інсайтів. Наш Сайт - https://cryptoway.pro Календар подій — https://cryptoway.pro/calendar Канал по CS:2 - https://t.me/CryptoWayCS Співпраця - @Enzigo2

Показати більше
8 427
Підписники
-1024 години
-437 днів
+10030 день
Архів дописів
Отримуємо 15-20$ на честь лістингу TENET Біржа Bybit знову кормить й на цей раз запустила нове промо з пулом 80.000$ Як прийн
Отримуємо 15-20$ на честь лістингу TENET Біржа Bybit знову кормить й на цей раз запустила нове промо з пулом 80.000$ Як прийняти участь: 1️⃣Перше промо для нових користувачів з пулом 50.000$ ▪️Реєструєтесь на Bybit + KYC ▪️Робите депозит 100$+ ▪️Купляєте на споті на суму 100$+ монету $TENET 2️⃣Друге промо для старих користувачів з пулом в 30.000$ ▪️Купляєте на споті на суму 100$+ монету $TENET 🏆Нагороди: За перше промо - 20$. За друге промо - 15$. ⏰Початок: 25 Травня об 11:00 P.S. Пул в першій та другій акції лише для перших 2500 та 2000 учасників, тому рекомендую робити депозити та трейди швидко

🌟 Починаю потихеньку робити ферму в SandBox, з надією на потенційний заробіток. SandBox — це віртуальний світ у жанрі пісочниці. Метавсесвіт проекту нагадує Minecraft, в якому використовується «кубічна» графіка. Користувачі можуть вільно розвивати віртуальний світ, створювати нерухомість та об'єкти, переміщатися та брати участь у міні-іграх. В SandBox є безліч варіантів заробітку — з вкладеннями, без вкладень, з холдом аватарів/земель, спекуляції на аватарах, токені і т.д. Зараз в SandBox проходить (Травневий фестиваль) в якому розігрується 1млн токенів $SAND, саме його завдання я і почну виконувати. Пул в 1млн $SAND ділиться наступним чином: 350 тисяч $SAND — для холдерів земель + пройдуть 200 квестів на фестивалі 350 тисяч $SAND — для холдерів аватарів + пройдуть 200 квестів на фестивалі 300 тисяч $SAND — для всіх користувачів які пройдуть 200 квестів на фестивалі — це значить, що ви можете грати в гру абсолютно без вкладень і претендувати на токени Наразі я вирішив зробити ферму аккаунтів з аватарами SandBox, оскільки вирішив що співвідношення затрат/доходів, буде максимально ефективним. В середньому виходить по затратах на аккаунт - 50$ - 70$ (3-5$ KYC, 20$ Proxy — їх я купляю на 1 рік, та NFT аватар ціною від 25-50$) Є два види аватарів: 1 Аватари SandBox — іноді SandBox розігрує окремо для певних колекцій пули з токенами $SAND 2 Аватари партнерів гри — в 2-3 рази дешевше за автарів самої гри, але напевно ніяких бонусів не отримують 👉🏻 Я стараюсь купляти автарів в співвідношенні 50/50 частину самої гри, а частину партнерів. На скільки знаю, SandBox платить, але виплати потрібно дуже довго чекати, тож ця історія не про швидкий профіт, а про затяжну і довгу роботу, яка на протязі 3 - 12 місяців має дати свої плоди(звісно якщо не побанять акаунти) 🔜 Поки лише вникаю в гру SandBox, буду тримати вас в курсі, як просувається моя ферма в грі.

⚡️ Даю фідбек по Access Protoco 👇🏻 Читаємо: ▫️Аккаунти які мали цифру "4" — 7 (отримали винагороду) ▫️Всього заганяв аккаун
⚡️ Даю фідбек по Access Protoco 👇🏻 Читаємо: ▫️Аккаунти які мали цифру "4" — 7 (отримали винагороду) ▫️Всього заганяв аккаунтів — 23 ▫️На деяких аккаунтах — 3шт. де є цифра "4" - нагорода не прийшла ( можливо щось з твітером, або не заповнив форму) ▫️Всі токени продав в середньому по 0.0037$ (Приблизно +54$) ▫️Загальний профіт — 54* 7 ≈ 375$ Нагадую, ми отримали тільки 50% дропу, тож на протязі 90 днів, очікуємо ще партію в 15000 $ACS ☝🏻Насправді, очікував трішки більшого від даної активності, але вважаючи, що недавно роздали ретродроп в 10000 $ACS, то результати мене влаштовують

🔥 Ранок починається не з кави — Прийшли токени ACS від Bybit Токени вже відображаються в центрі винагород, я доступні вони б
🔥 Ранок починається не з кави — Прийшли токени ACS від Bybit Токени вже відображаються в центрі винагород, я доступні вони будуть о 13:00, раджу зразу продавати, оскільки ціна може ще сильніше пролитись. Таким чином всі користувачі, які робили це промо, та мають цифру "4" в Bybit ID повинні були отримати першу партію $ACS — 15000 токенів. Вітаю всіх хто запарився і зробив декілька аккаунтів, іншим співчуваю

⭐️ Даю невеликий фідбек по Funko Великі паки - х1.3 Малі паки - х1.15 - х1.2 Вдалось взяти 14 великих паків та 24 малих Затрати вийшли в районі 680$ Кінцеву суму після продажу всі паків очікую 840 - 900$ Фанко кормить 😁

🔜 Нагадую, в 21:00 стартує сейл DC’S THE DARK KNIGHT TRILOGY X Funko Новий сейл від Funko, нагадаю що з минулого сейлу я зар
🔜 Нагадую, в 21:00 стартує сейл DC’S THE DARK KNIGHT TRILOGY X Funko Новий сейл від Funko, нагадаю що з минулого сейлу я заробив +50$. На цей раз колаборація дуже відома, тому особисто я думаю що має вийти 1.3-1.5х. 📍Інформація : 🔔 Дата: 23 Травня о 21:00 за Києвом 💰Ціна: 10$ за маленький пак та 30$ за великий 📕Кількість: 22500 + 22500 💳Оплата з картки, вивід на вакс гаманець. Карти рф,рб та т.о. територій України(ДНР,ЛНР, Херсонська та Запорізька область) у блоці. Посилання на дроп

Нове IDO на Bybit З затрат тут лише на комісію, тому хто має вільний стейбл - воркайте. Як взяти участь? ▪️Реєструємо акаунт
Нове IDO на Bybit З затрат тут лише на комісію, тому хто має вільний стейбл - воркайте. Як взяти участь? ▪️Реєструємо акаунт на Bybit + KYC ▪️Закинути на Bybit Wallet 200+ USDT та 0.1 BNB в мережі BEP20 ▪️Натиснути кнопку "Підписатися на IDO" в період підписки (23 - 25 травня) ▪️Чекати результатів 28-29 Травня 📍Інформація ▫️Виграшних білетів - 500 ▫️Алокація - 100 USDT ▫️Ціна ELDA на IDO: 0.015 USDT ▫️TGE: 25% і далі по 12.5% протягом 6 місяців 💭Моя думка що проект досить непоганий, тому спробувати точно варто. Врешті-решт якщо спробуєте - нічого не втратите, а як ні, то фомо гарантоване)

🤗 Всім добрий ранок, давно відкрита угода — ось думаю що робити? Цікаво почути вашу думку: 👍 - тримати 🤯 - закривати
🤗 Всім добрий ранок, давно відкрита угода — ось думаю що робити? Цікаво почути вашу думку: 👍 - тримати 🤯 - закривати

⭐️ В мене зайшло 23 аккаунти з 24 зареєстрованих — як висновок всього отримано 920 $USDT Хова в друга залетіло 0/16 😢 не зас
⭐️ В мене зайшло 23 аккаунти з 24 зареєстрованих — як висновок всього отримано 920 $USDT Хова в друга залетіло 0/16 😢 не засмучуємось і працюємо, попереду ще багато дропів. Напевно, нагороди отримали перші учасники, які кидали токени в пул 🧐 Воркаєм далі 🤝 ( на скріні ще не з всіх аккаунтів $USDT перекинув)

🔥 По промо з ACS починають нараховувати призи. Сьогодні прийшла перша частина - 10000 ACS ~40$. Бонус на гаманці Fantom А ви
🔥 По промо з ACS починають нараховувати призи. Сьогодні прийшла перша частина - 10000 ACS ~40$. Бонус на гаманці Fantom А ви отримали 40$ ??

Отримуємо 5$ від Binance Біржа Binance запустила акцію на честь дня піци. Перша тисяча учасників що збере три піци отримає 5$
Отримуємо 5$ від Binance Біржа Binance запустила акцію на честь дня піци. Перша тисяча учасників що збере три піци отримає 5$ Що робити? ▪️Реєструємось на Binance та проходимо KYC ▪️Переходимо на сторінку акції ▪️Збираємо три піци ⏰Дедлайн: Перша тисяча учасників

🥳 Вітаю — $CAPO переміг в голосуванні ◾️ Токени $CAPO, які депозитили зможете продати на Bybit ◾️Форму буде відкрито згодом,
🥳 Вітаю — $CAPO переміг в голосуванні ◾️ Токени $CAPO, які депозитили зможете продати на Bybit ◾️Форму буде відкрито згодом, де ми повинні будемо залишити свої дані для отримання 10 $. Тому слідкуйте за оновленнями в боті. ⏰Лістинг пройде сьогодні в 11:00

🍕 22 травня - День биткоін-піци Саме цього дня в 2010 році було зроблено першу покупку реального продукту за біткоїни — Ласло Ханець заплатив 10 000 $BTC за дві піци Papa John's. У День піци CZ на особистому прикладі в піцерії покаже чіткий спосіб реанімації депозиту. 💰 Криптани щороку згадують цей день і оцінюють вартість 10 000 BTC на поточний момент. Сьогодні це близько $270 млн. 💡 Нагадую про конкурс, який зараз в нас на каналі. Де криптани вгадають курс $BNB

Вечірня добірка активностей на Poloniex На біржі Poloniex проходить одразу три промо в яких ми можемо заробити 60+ долларів л
Вечірня добірка активностей на Poloniex На біржі Poloniex проходить одразу три промо в яких ми можемо заробити 60+ долларів лише за оборот. Як це зробити? ▪️Регеструємо акаунт та проходимо KYC ▪️Робимо оборот на 200+$ в парі LIMO/USDT, PEPEAI/USDT та COREUM/USDT ▪️Запрошуємо друзів та отримуємо гроші за те що вони теж зробили ці промо Деталі - тут, тут, тут Дедлайни: 24,25 та 26 Травня

💎 Забираємо 10$ на акаунт від AiShiba AiShiba зараз проводять роздачу своїх NFT, всі хто заберуть їх розділять пул 220к$. Пр
💎 Забираємо 10$ на акаунт від AiShiba AiShiba зараз проводять роздачу своїх NFT, всі хто заберуть їх розділять пул 220к$. Проект вже проводив схожі роздачі де роздавав 80$ на аккаунт. Що робимо: ▫️1) Переходимо на сайт ▫️2) Виконуємо завдання ▫️3) Клеймимо NFT і чекаємо на результати Кінець роздачі 31 травня, тому в нас є ще багато часу щоб абузити роздачу. Зараз близько 30к учасників, а це приблизно 10$ на аккаунт.

🔔 Новий мінт на Sui — Free NFT від Chill Cats Chill Cats – це чергова колекція на Sui, із загальною кількістю NFT 2108 штук.
🔔 Новий мінт на Sui — Free NFT від Chill Cats Chill Cats – це чергова колекція на Sui, із загальною кількістю NFT 2108 штук. Для мінта нам тільки доведеться заплатити за кому 0,1 Sui, взагалі копійки. Що потрібно робити? ▫️Встановлюємо гаманець Sui 👈🏻 ▫️Переходимо сюди 👈🏻 ▫️О 18:00 за Києвом забираємо NFT, оплачуємо комісію. ✅ Саплай не великий, тому потрібно постаратися, щоб забрати NFT. Як думаєте на піцу заробимо?

💎 Новий сейл на Coinlist Neon — реєстрація відкрита до 5 червня. ▫️8 червня 20:00 ▫️Ціна токена: $0.1 ▫️Ліміт на покупку: $5
💎 Новий сейл на Coinlist Neon — реєстрація відкрита до 5 червня. ▫️8 червня 20:00 ▫️Ціна токена: $0.1 ▫️Ліміт на покупку: $500 ▫️Місць ~ 10000 🔓 100% TGE ▫️Детальніше тут 🔍 Відповіді на питання 👇🏻 1. 50,000,000 2. Users in the waiting room for the sale will 3. Neon is an EVM that allows Ethereum dApps to function within Solana 4. USDC, USDT 5. $0.10 per token, $500 max purchase amount 6. The user's purchase may be canceled 7. CoinList.co 8. The user's account will be terminated and all purchases will be canceled Дедлайн: до 5 червня.

💡Забираємо Phaver KYC від Galxe Passport Забираємо KYC NFT завдяки Galxe Passport, який ми робили у цьому пості. Як забрати?
💡Забираємо Phaver KYC від Galxe Passport Забираємо KYC NFT завдяки Galxe Passport, який ми робили у цьому пості. Як забрати? ▪️Встановлюємо додаток Phaver та регеструємось ▪️Заходимо в акаунт на сайті та підключаємо Metamask ▪️Забираємо NFT ⏰Дедлайн: TBA.

🐻‍❄️ Мінтимо безкоштовний NFT від Rarible Давним-давно в зачарованому королівстві Web3 бешкетне ведмежа на ім'я Рарібл із за
🐻‍❄️ Мінтимо безкоштовний NFT від Rarible Давним-давно в зачарованому королівстві Web3 бешкетне ведмежа на ім'я Рарібл із задоволенням стрибав з одного льодяникового дерева на інше, розносячи солодку радість усюди, де бродив. — ось так пише на сторінці колекції на Rarible — можливо в майбутньому за цю NFT нам щось дадуть. 👉🏻 Сторінка мінту Мережа: Polygon Вам знадобиться трохи токена $MATIC, щоб оплатити комісію. 👉🏻 Офіційна новина Дедлайн: 21 травня 16:00 Особисто я, рекомендую робити мінт через гаматець Taho Wallet, платформа дає можливість це зробити, таким чином ми получаємо безкоштовну NFT з потенційним дропом, а також ганяємо транзи через гаманець Taho Wallet. Більше про Taho Wallet.

Ясно, з 11 аккаунтів, найближчий на скріні 🤡 Признавайтеся, хто залутав пріоритетку 🧐???
Ясно, з 11 аккаунтів, найближчий на скріні 🤡 Признавайтеся, хто залутав пріоритетку 🧐???