Тактикульна Бургерна
Відкрити в Telegram
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755
Показати більше7 862
Підписники
-324 години
+57 днів
-4130 день
Архів дописів
7 862
Дядя Бургер-тут новий прикол падєхал з «не хачу уєзжать із кріма» 😍
🪫 У Криму масштабні перебої з електропостачанням — без світла залишилася половина півострова, — місцеві ЗМІ.
У Керчі після серії вибухів спалахнула масштабна пожежа, попередньо, на ТЕЦ.
Повідомляється також про пошкодження ТЕЦ у районі Аршинцево.
7 862
Repost from Душний Гном✙
То шуточная нейросеть
Вот настоящий релиз:
https://youtu.be/SS37jjEzQNQ?si=8Iy6pC0ZjAEgyng_
7 862
Repost from BGG Інформує
#uСвітіТвАр_n
📹 358 зрп защищает небо Донбасса от беспилотников ВСУ Военнослужащие 358 зенитного ракетного полка 8 гвардейской общевойсковой армии продолжают выполнять задачи по прикрытию населённых пунктов и объектов гражданской инфраструктуры от воздушных угроз со стороны ВСУ. В районах н.п. Бердычи и Новопокровское расчёты полка уничтожили беспилотные летательные аппараты противника, не допустив их применения против мирного населения Донбасса.P.S. Знищити "Молнию-2", а потім ще й свій Supercam закрити і це офіційний звіт т.зв. "Народной милициий днр". Работаємо, братья 😂😂😂
7 862
Repost from RAGNAROCK PRIVET
🔵 Зеленський підписав закон про зміни до бюджету, що передбачають підвищення зарплат військовим.
7 862
Оказується після відкатів можна робить контракти, платити піхотинцям належну зарплату.
А що робить коли в тебе пілот БПЛА знаходиться в зоні де він знаходиться внє опіки піхотних(дієвих) позицій?
Я лічно ще в 24 літом, на Сіверському напрямку, казав що: «Мавікісти це піхота яка має можливість працювати на дистанції від 800м від позиції до підарів»
То те що переживають зараз мої найкращі пілоти в бригаді-які платять за хавчик 7-10 тис грн-яке доставляє їм нрк яке не доїзжає-і ці 10к перетворюється в ще одні 10к на потреби-ще єбашуть нрк-ще останній раз 10к на колу , капрізони, ковбасу , хліб , сир, бульдак, бул бак і тд тп-і ще раз не доїде.
То якого хуя-знаючи в управлінні люди, що роблять зараз мавікісти?
Просто трансляції вони повинні давать?
Або ви передивитись по Вежі як проацюють всі підрозділи України в передачі оперативної,швидкої, на нашому напрамку ситуації і вистраювать механізми застосування , операторів БПЛАмавіка-з максимальним захистом їх життя(бо вони найкращі сищики і вбивці яких я бачив) або ви будете рівнятись на тих хто буде лизать вам жопу заради рейтингу і поваги «Ютуб гуру України».
Доп 70к до зарплати мавікістів має сенс і зрозумілість. Сподіваюсь на ваше розуміння.
Тому і збираєм на «Чайки»
Які не брешуть коли летить вооожий дрон в напрямку до наших пілотів.
Хто поняв той поняв-реквищити тут:
Приват:
5168752151085282
Моно:
4874100039293488
PayPal:
lilstich96@gmail.com
Тьху ти блять
7 862
До речі помітили як в їх риториці "хахли, усраінци, свіномордиє, тєрорісти і т.д." поступово перетворюється на "ВСУ, гаспадін Зєлєнскій, украінци".
7 862
Repost from Degenerative AI
+3
З днем батька усіх причетних,
і вічна пам'ять тим, хто вже не повернеться.
7 862
Repost from Тактикульна Бургерна
Чуйка не бреше 🙏🏽
Вітаю
Ми бійці батальйону «Свобода», рота-ударних/розвідувальних БПЛА🦇
Те як ми тримали всі рубежі які нам були визначені на Сіверському та Добропільському напрямках ви бачили-бачите-будете бачить 💯
Зараз в зв'язку з ускладненою логістикою більша частина заходів і виходів на позиції відбуваються пішки. 10+ км по кіллзоні пішки.
Нашим екіпажам кров із носа потрібні «Чуйки».
«Чуйка» - це додаткові очі пілота. Сенсор який дозволяє вберегти наших хлопців від ворожих пілотів.
Тому я відкриваю збір на «Чуйки» для пілотів РУБпАКСпП "Люди Неба" Батальйону Свобода.
А для того щоб не бути голослівним - пропоную вам подивитись невеликий відрізок з нашої роботи на Добропільському напрямку.
Якщо не хочете щоб кацапи теж дивились такі відоси, але за авторством "Рубікона" - донатьте на «Чуйки».
🎯Ціль: 130 000.00 ₴
🔗Посилання на Банку
https://send.monobank.ua/jar/4Vrtddkayn
💳Номери рахунків:
Моно:
4874 1000 3929 3488
Приват:
5168752151085282
PayPal:
lilstich96@gmail.com
7 862
Repost from Тактикульна Бургерна
Хто закине найбільший донат-отримає шеврон дохлого Сіверського штурмовика-АУКЦІОН СТАРТУЄ З ЦЬОГО МОМЕНТУ!!!
Фаворит донат на 2000к гривень🩷
Якщо протягом 2х днів ставка не буде перебита-шеврон полетить цій киці-з якою я сподіваюсь ми звʼяжемось в лс @h0llandec
І рандомно розіграєм серед учасників шиврон мого дяді @SunflowerFieldOnZmiyiniy , шиврон який пробув особисто на мені всю Сіверську ротацію!
Так шо не єблуй-донать-двіжуй🫡💸
https://send.monobank.ua/jar/4Vrtddkayn
Моно:
4874100039293488
Приват :
5168752151085282
PayPal:
lilstich96@gmail.com
7 862
Блять а класно було в 22-ому да? Коли ви залупа райдужна на педалі давали в Європу, бо Київ в вогні, а вчорашні школьнікі-зігамьоти з автоматами в руках їбашились з елітой руськой армії. А круто було коли вони цей Київ відбили ціною своїх життів, і ви змогли повернутися на рейтерську, а круто було всі ці роки коли вчорашні підлітки ставали до строю і щоденно гинули - влаштовувати свої паради, івенти, ходить в клуби. А круто ж ніхуя не зробити для того щоб врятувати країну, але при цьому вимагати якихось прав, і участі в політичному житті країни.
Ці діти - це майбутнє цієї держави. І іншого майбутнього для нас бути не має. Якщо ми дійсно хочемо щоб Україна була сильною і незалежною.
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
