uk
Feedback
Тактикульна Бургерна

Тактикульна Бургерна

Відкрити в Telegram

Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755

Показати більше
7 862
Підписники
-324 години
+57 днів
-4130 день
Архів дописів
АдмінскОе
АдмінскОе

Дядя Бургер-тут новий прикол падєхал з «не хачу уєзжать із кріма» 😍 🪫 У Криму масштабні перебої з електропостачанням — без світла залишилася половина півострова, — місцеві ЗМІ. У Керчі після серії вибухів спалахнула масштабна пожежа, попередньо, на ТЕЦ. Повідомляється також про пошкодження ТЕЦ у районі Аршинцево.

Приедут ли бензовозы в Крым?

То шуточная нейросеть Вот настоящий релиз: https://youtu.be/SS37jjEzQNQ?si=8Iy6pC0ZjAEgyng_

#uСвітіТвАр_n
📹 358 зрп защищает небо Донбасса от беспилотников ВСУ Военнослужащие 358 зенитного ракетного полка 8 гвардейской общевойсковой армии продолжают выполнять задачи по прикрытию населённых пунктов и объектов гражданской инфраструктуры от воздушных угроз со стороны ВСУ. В районах н.п. Бердычи и Новопокровское расчёты полка уничтожили беспилотные летательные аппараты противника, не допустив их применения против мирного населения Донбасса.
P.S. Знищити "Молнию-2", а потім ще й свій Supercam закрити і це офіційний звіт т.зв. "Народной милициий днр". Работаємо, братья 😂😂😂

Repost from RAGNAROCK PRIVET
🔵 Зеленський підписав закон про зміни до бюджету, що передбачають підвищення зарплат військовим.
🔵 Зеленський підписав закон про зміни до бюджету, що передбачають підвищення зарплат військовим.

Оказується після відкатів можна робить контракти, платити піхотинцям належну зарплату. А що робить коли в тебе пілот БПЛА знаходиться в зоні де він знаходиться внє опіки піхотних(дієвих) позицій? Я лічно ще в 24 літом, на Сіверському напрямку, казав що: «Мавікісти це піхота яка має можливість працювати на дистанції від 800м від позиції до підарів» То те що переживають зараз мої найкращі пілоти в бригаді-які платять за хавчик 7-10 тис грн-яке доставляє їм нрк яке не доїзжає-і ці 10к перетворюється в ще одні 10к на потреби-ще єбашуть нрк-ще останній раз 10к на колу , капрізони, ковбасу , хліб , сир, бульдак, бул бак і тд тп-і ще раз не доїде. То якого хуя-знаючи в управлінні люди, що роблять зараз мавікісти? Просто трансляції вони повинні давать? Або ви передивитись по Вежі як проацюють всі підрозділи України в передачі оперативної,швидкої, на нашому напрамку ситуації і вистраювать механізми застосування , операторів БПЛАмавіка-з максимальним захистом їх життя(бо вони найкращі сищики і вбивці яких я бачив) або ви будете рівнятись на тих хто буде лизать вам жопу заради рейтингу і поваги «Ютуб гуру України». Доп 70к до зарплати мавікістів має сенс і зрозумілість. Сподіваюсь на ваше розуміння. Тому і збираєм на «Чайки» Які не брешуть коли летить вооожий дрон в напрямку до наших пілотів. Хто поняв той поняв-реквищити тут: Приват: 5168752151085282 Моно: 4874100039293488 PayPal: lilstich96@gmail.com Тьху ти блять

До речі помітили як в їх риториці "хахли, усраінци, свіномордиє, тєрорісти і т.д." поступово перетворюється на "ВСУ, гаспадін Зєлєнскій, украінци".

Знову злі хохли бомблять мирних жителів рф. Ну от що їм зробив завод?
Знову злі хохли бомблять мирних жителів рф. Ну от що їм зробив завод?

Я все проспав, бензовози то в Крим доїхали?

Repost from N/a
Мы хотим, чтобы Мадара стал Хокаге!
Мы хотим, чтобы Мадара стал Хокаге!

Repost from Degenerative AI
З днем батька усіх причетних, і вічна пам'ять тим, хто вже не повернеться.
+3
З днем батька усіх причетних, і вічна пам'ять тим, хто вже не повернеться.

900349197_456239874_3825d6fa-92b.mp36.47 MB

Повага Лозівській молоді-це і є цвіт нації☀️
Повага Лозівській молоді-це і є цвіт нації☀️

48 годин +
48 годин +

Чуйка не бреше 🙏🏽 Вітаю Ми бійці батальйону «Свобода», рота-ударних/розвідувальних БПЛА🦇 Те як ми тримали всі рубежі які нам були визначені на Сіверському та Добропільському напрямках ви бачили-бачите-будете бачить 💯 Зараз в зв'язку з ускладненою логістикою більша частина заходів і виходів на позиції відбуваються пішки. 10+ км по кіллзоні пішки. Нашим екіпажам кров із носа потрібні «Чуйки». «Чуйка» - це додаткові очі пілота. Сенсор який дозволяє вберегти наших хлопців від ворожих пілотів. Тому я відкриваю збір на «Чуйки» для пілотів РУБпАКСпП "Люди Неба" Батальйону Свобода. А для того щоб не бути голослівним - пропоную вам подивитись невеликий відрізок з нашої роботи на Добропільському напрямку. Якщо не хочете щоб кацапи теж дивились такі відоси, але за авторством "Рубікона" - донатьте на «Чуйки». 🎯Ціль: 130 000.00 ₴ 🔗Посилання на Банку https://send.monobank.ua/jar/4Vrtddkayn 💳Номери рахунків: Моно: 4874 1000 3929 3488 Приват: 5168752151085282 PayPal: lilstich96@gmail.com

Хто закине найбільший донат-отримає шеврон дохлого Сіверського штурмовика-АУКЦІОН СТАРТУЄ З ЦЬОГО МОМЕНТУ!!! Фаворит донат на
Хто закине найбільший донат-отримає шеврон дохлого Сіверського штурмовика-АУКЦІОН СТАРТУЄ З ЦЬОГО МОМЕНТУ!!! Фаворит донат на 2000к гривень🩷 Якщо протягом 2х днів ставка не буде перебита-шеврон полетить цій киці-з якою я сподіваюсь ми звʼяжемось в лс @h0llandec І рандомно розіграєм серед учасників шиврон мого дяді @SunflowerFieldOnZmiyiniy , шиврон який пробув особисто на мені всю Сіверську ротацію! Так шо не єблуй-донать-двіжуй🫡💸 https://send.monobank.ua/jar/4Vrtddkayn Моно: 4874100039293488 Приват : 5168752151085282 PayPal: lilstich96@gmail.com

Repost from N/a
Нет, сегодня бензовозы в Крым не приехали

Очікуємо знищення кримського мосту скидом з мавіка.
Очікуємо знищення кримського мосту скидом з мавіка.

Блять а класно було в 22-ому да? Коли ви залупа райдужна на педалі давали в Європу, бо Київ в вогні, а вчорашні школьнікі-зіг
Блять а класно було в 22-ому да? Коли ви залупа райдужна на педалі давали в Європу, бо Київ в вогні, а вчорашні школьнікі-зігамьоти з автоматами в руках їбашились з елітой руськой армії. А круто було коли вони цей Київ відбили ціною своїх життів, і ви змогли повернутися на рейтерську, а круто було всі ці роки коли вчорашні підлітки ставали до строю і щоденно гинули - влаштовувати свої паради, івенти, ходить в клуби. А круто ж ніхуя не зробити для того щоб врятувати країну, але при цьому вимагати якихось прав, і участі в політичному житті країни. Ці діти - це майбутнє цієї держави. І іншого майбутнього для нас бути не має. Якщо ми дійсно хочемо щоб Україна була сильною і незалежною.