uk
Feedback
Хтивий Програміст

Хтивий Програміст

Відкрити в Telegram

Мем хаб україномовних програмістів! 💛💜 ІНСТАГРАМ👇 instagram.com/lustful.programmer ❤️️💚 ФЕЙСБУК👇 fb.com/lustfulProgrammer 💙💛 ПІДТРИМАЙ👇ФІНАНСОВО donatello.to/lustful.proger

Показати більше
561
Підписники
Немає даних24 години
Немає даних7 днів
+330 день
Архів дописів
Любов — це коли ти трахаєшся з кодом, а вона...
Любов — це коли ти трахаєшся з кодом, а вона...

Не код, а справжня смакота! 😋
Не код, а справжня смакота! 😋

Дебагінг, якщо коротко
Дебагінг, якщо коротко

Сіньйор вайб-кодер — горе в команді розробки
Сіньйор вайб-кодер — горе в команді розробки

photo content

А ім'я користувача «ЗелеБобік»
А ім'я користувача «ЗелеБобік»

І як це взагалі можна сприймати серйозно?
І як це взагалі можна сприймати серйозно?

"Не маю жодної упередженості"
"Не маю жодної упередженості"

Просто софт-скіли відтіснили хард-скіли.
Просто софт-скіли відтіснили хард-скіли.

Однозначно, не AI-шка, бо та б зрозуміла.
Однозначно, не AI-шка, бо та б зрозуміла.

Для одних мілфа, а для інших ровесниця.
Для одних мілфа, а для інших ровесниця.

Коротше — попустися трохи, розумнику.
Коротше — попустися трохи, розумнику.

Воно, знаєте, корисно буває трохи пробздітися на свіжому повітрі
Воно, знаєте, корисно буває трохи пробздітися на свіжому повітрі

А на чому економиш ти?
А на чому економиш ти?

Типова ситуація
Типова ситуація

Хороший код, поганий код
Хороший код, поганий код

print("ТИ Ж ПРОГРАМІСТ")
print("ТИ Ж ПРОГРАМІСТ")

А який це рівень, коли індусів розумієш, а носіїв мови — ні?
А який це рівень, коли індусів розумієш, а носіїв мови — ні?

Житнє
Житнє

Однак нащо чекати півночі, щоб зарядити ноут? 🧐
Однак нащо чекати півночі, щоб зарядити ноут? 🧐