Канал @artbusilkov'a
Відкрити в Telegram
2 832
Підписники
-224 години
-77 днів
-1230 день
Архів дописів
2 832
Резюме в айті — на&й не треба.
Чому? Бо це буквально казино. Вас можуть помітити бо просто так співпали зірки на небі. Жодного контролю.
А якщо ти не контролюєш обʼєм того що ти обмінюєш на гроші (бо твої навички = ресурс), тобі піздец.
Комунікація. Персоналізація. Відносини. Те що дає людям БАГАТА денях, та що тригерить червей без роботи.
2 832
Частина з вас вже знає Влада — так от, детальніше розписали його історію: https://aem.college/read/mami-platili-socdopomogu-vin-kupiv-noutbuk-i-pochav-vchiti-dizayn-zaraz-18-lyublin-4000-minulogo-misyacya
Бажаю всім клієнтів!
Доларів замість гримні!
Та щастя!
2 832
Чуваки, вирішив написати ще статтю про ПРОБЛЕМУ освіти, щоб ще раз закріпитися з розумінням «а звідки так багато безробітних профі?»
Поки ніде не шейрив.
https://aem.college/read/chomu-bilshist-navchan-ne-dayut-rezultatu-i-yak-mi-ce-zminyuiemo
2 832
Ну що.. я це зробив. 17 хвилин читання про айті ринок сьогодні — максимальна деталізація.
Про пердунів з галер які пиздять за спиною на мене, але потім копіюють підходи й створюють контент 1 в 1 копіюючі меседжі (шо ви, інфоциганчиками стали?) 😉
Про новачків які пачками отримують відмови.
Про аішку.
І найголовніше, про те, як вирішити усі проблеми для себе раз й назавжди.
https://aem.college/read/yak-sogodni-shukaietsya-robota-na-mertvomu-rinku-v-ayti
2 832
До речі, запис з воркшопу та головні інсайти на тему пошуку роботи сьогодні й закриття клієнтів.. я цейво.. готую й пишу!! На цьому тижні будуть.
2 832
Такс, нова стаття. Закидаю вам сюди раніше, ніж шейрю в інста, розсилки бота й так далі..
Бажаю всім вдалих клієнтів та реалізації в цій айтішці! Сподіваюсь, у старичків виходить адаптуватися під ринок та залишатися актуальними.
А в новачків виходить одразу бути готовими до сучасних реалій. Сьогодні інші правила.
Нагадую, що якщо вас цікавить індивідуальне навчання з ментором та супровід до роботи.. бронюйте консультацію на сайті коледжу.
Поки в нас лише дизайн направлення (ux/ui, міні-курси з figma та framer, який вийде на цьому тижні). Повноцінний вхід в професію лише через Інтерфейсник (протягом 5-6 місяців).
“Робити, а не пиздіти”. 🫡
https://aem.college/read/v-17-pishov-z-universitetu-koli-nihto-ne-viriv-v-24-maie-svoyu-agenciyu-i-pracyuie-zvidki-hoche
2 832
Нагадую, що мій фокус зараз у вирішенні проблем Українців із роботою — не просто болтушками в рілсах, а фактичними розборами та зміною підходів.
Але, окрім цього ще й професійними знаннями. Тому що, нажаль, величезна кількість сьогодні нічого не вміє.
Проблема з якісними кадрами так й залишається відкритою 😢
2 832
Нова стаття! Вирішив закинути сюди раніше, аніж почну пушити в insta 🫡
https://aem.college/read/okupaciya-pereyizd-byuti-salon-potim-stazhuvannya-v-bmw-group-v-20-rokiv
p.s вчорашні 20 місць швидко розібрали, навіть одна людина написала в бот “ну і йди в очко” (може не знав, що я дивлюся ці чати, але вийшло забавно) 😅
Як вони вам в цілому?
Буду вдячний за фідбек.
2 832
Маладьож, завтра буде онлайн-воркшоп (який я буду проводити).
— 18:00 (Укр часовий).
Тривалість 2 години.
— Безкоштовно.
Але, всього 20 місць.
— (Лишилося 6).
Зареєструватися — https://t.me/aemcollege_bot?start=book_11_intro__3aslko
Як з нуля стати цінним в айті, щоб завжди була робота та бабки? Багато професіоналів бачать х8й а не можливості в онлайні, не можуть роботу знайти... а новачки бояться, тому що правила давно змінилися. Будемо підіймати НЕзручні питання, дивитися правді в очі, та розбирати кейси учасників (неси свою біль).Це НЕ вебінар, а групова Google Meet зустріч, де кожен приймає участь. Ще раз, реєстрація тут — https://t.me/aemcollege_bot?start=book_11_intro__3aslko
2 832
Коли було 20 я гнався…
За всім найновішим. Навіть в нотатках на рік писав собі «ходжу з самим останнім айфоном та макбуком». Ще про машину там було, тому що наболівша дитяча мрія.
Зараз це звучить тупо.
Всі хотєлки на 98% закриті.
Але тоді настільки це здавалося важливим, наче відображає рівень самореалізації.
Хлопець я не дурний. Хотів довести не іншим щось, а собі. Такий наче check in своїх амбіцій. Наче все йде по плану.
Бо якщо я не амбіційний — це означає що програю та не буде класних перемог? Наче треба дьоргатися, бо тільки так вийде.
Сьогодні в серці є віра, ціль та спокій. Весь фокус змістився на внутрішнє, та насолоди стало більше. Від найменших дрібничок.
Досі вчуся, помиляюся та шукаю баланс. Пройшов етап «спаму» діями, та хочу більше оволодіти їх глибиною, бо кожна змінює перспективу майбутнього.
Через місяць 29! Період 27-28 був ментально складним, бо в голові почав сипатися весь внутрішній світ.
Але, зараз розумію навіщо :)
2 832
Pizdec. 2026 рік.
Деякі продукти виглядають ось так, а ai-піzdaболи в інтернеті кажуть що Claude замінить маркетологів та дизайнерів 😱
2 832
Гудмонін)) нещодавно я розібрав AI-піздьож в лайв трансляції з "гуру", який казав що AI-агенти вбивають професії (дизайнерів, маркетологів тощо).
Посилання внизу ↓
Зробив це принципово, бо захотілося захистити людей, які дуже налякані ситуацією в айті. Наприклад, тим що через конкуренцію не пробитися...
Зʼявилася якась розова хмарка.
Яка каже "уу, вам всем пздц!"
Хоча, по факту — завдяки AI роботи та відповідальності ще більше (нагадую: за це й платять гроші). Сильних експертів ще менше (які поки не адаптувалися під сучасні реалії).
Тобто, ті самі дизайнери, розробники, маркетологи.. які, як ті "гуру" кажуть, AI вже замінив та "вбив", стають ще більш цінними.
Парадокс)?
Не хочу навʼязувати щось... але коли до студентів коледжу приходять клієнти, платять 50-60 євро за годину, приносять ідеї з ШІ та просять "зробити правильно". Це щось означає?
Раджу подивитися трансляцію — https://www.instagram.com/p/DYrZLcBDOZ_/
p.s швидка перевірка на піздьож відбувається питанням "йо, а покажи кейси?" ;)
2 832
Запис мого біфу з АІ-експертом..
Де доносив прості думки — AI НЕ замінить експертів; AI-агенти — це зазвичай просто “програмні автоматизації” а не автономний робот вбиваючій професії (бо часто бачу, “Claude замінить твого маркетолога / дизайнера / розробника / таргетолога!” й так далі)..
В решті, зі мною погодилися 🙂
Це чисто моя попайка тримати Укр простір адекватним та свідомим. Якщо памʼятаєте, то теж пісявся від щастя та AI-агента. Але, завжди чесно шейрю свій досвід (емоції є частиною цього).
“Мій агент записав до барбера!”
“Мій агент…”
p.s ще бачив, що хейтери там кидають камінням та кажуть “він став ai експертом”. Ні, сорі. В жодному разі тебе таким не позиціоную. Називайте мене просто диджитал-daddy 😅
До речі, приємно бачити олдів серед тих хто промиває мої кості. Неймовірно вдячний за таку відданість справі! 4+ роки зі мною!
https://www.instagram.com/reel/DYrZLcBDOZ_/?igsh=MWg3YndzYnN6aTB1dg==
2 832
Ну шо, майже півтори години сирого мʼяса про реалізацію в IT, продажі та закриття клієнтів 😱
Як обіцяв, надсилаю запис:
https://youtu.be/Q0hIkOY4hUQ
Отримати клієнта / роботу легше, ніж здається. Конкуренція бʼється простіше аніж будь-коли. Знаєш чому?
Бо всі ледачі піздец.
Нічого іншого не роблять, окрім як сипати пачками своє резюме й думати “ну шо, я все зробив що міг”.
Сподіваюсь, ти не такий 😄
Нагадую, що почати UX/UI карʼєру ти можеш прямо з понеділка — в коледжі індивідуально навчаємо з самого нуля, та супроводжуємо до роботи.
Натискай кнопку, залишай заявку ;)
2 832
Іноді ржу з того як Китайські мікрохвильовки рвуть топові лімітовані авто (наприклад, найшвидша Ferarri).
Китаєць $60k
Ferarri $800k
Пару забавних коментів:
“Бачити, як найшвидшу лімітовану модель Ferrari обганяє китайський 4-дверний седан з масажними сидіннями — цього точно не було в моєму списку бажань”
“Бро, ти забув активувати режим 1500 к.с. у Xiaomi, ти використовуєш лише 900 к.с.… попереджувальний екран не з'являється в режимі повної потужності!”
“Те, що виробник мого робота-пилосмока щойно обігнав Ferrari — це просто божевілля.”
Але, це все веселий фан, який створює секундний wow ефект. Сила бренду ніколи нікуди не дінеться.
До речі, є кльове розслідування про BYD бренд (якщо коротко: бабки вливає держава в них, там страшні борги, та цифри “куплених” авто підроблені бо вони стоять пиляться)
https://www.youtube.com/watch?v=KGW8bQtcpJg
2 832
Усеее, закрив реєстрацію)
Майже 100 людей зараз в групі на відкритий урок від коледжу (aem.college), сподіваюсь влізимо всі в Google Meet 😁
Буум говорить про деньгі!
Клієнтів, карʼєру.
Про те, як реалізуватися.
Але, якщо коротко, то щоб тебе хотіли стартапчики по всьому світу, то нада 2 головних речі:
1. Сильні скіли
2. Стратегія клієнтів
На жаль, в Україні досі в навчаннях студентам розповідають про ux/ui дизайн як про “малювання сайтів” 😭😭😭
Кароч! Покращуємо освіту.
Якщо закинеш плюсик в чатик — то надішлю сюди запис після нашої зустрічі (і це безкоштовно…)
Знаю, шо боти зазвичай це флуд лайна, щоб ти щось купив. Ми теж хочемо, щоб ти купив (шо я, брехати буду?)…
Але, намагаюсь кожне повідомлення робити цінним, та спілкуватися із тобою напряму. Допомагати чим можу!
Трошки плюшок нижче 👇🏻
2 832
Друзі, потрібна підтримка.
Зробив відео про скамера, який публічно розповідає про офіси та зазиває туди молодь — https://www.tiktok.com/@delovar_02
Мені дуже прикро, але купа підлітків слідкують та набираються “світогляду” від таких дегенератів.
Якщо є вільні 30 секунд — перейдіть на сторінку, киньте репорт за шахрайство та обман (там є така опція).
Щоб в молоді був шанс.
p.s я сам був дураком у 17 років, крав речі з магазинів, кидав людей (на копійки, але все ж таки)… вже поплатився за це купу разів.
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
