Mischief managed
Відкрити в Telegram
296
Підписники
Немає даних24 години
+27 днів
+430 день
Архів дописів
Вайб фільму "Гаррі Поттер і Напівкровний принц", який вийшов у липні 14 років тому✨️
До речі, в липні 2007 вийшов фільм "Гаррі Поттер і Орден Фенікса", а в липні 2011 - "Гаррі Поттер і Смертельні реліквії, ч.2"
Близнюки Візлі чілять у Гоґвортсі, поки Гаррі щороку переживає нову травму. При чому часто поруч з Гаррі їхній брат Рон🙈
Ні, мені ніколи не набриднуть жарти про те, що Гаррі був улюбленою дитиною Моллі 😁
Вайб фільму "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану". Моє бажання передивитися фільм 📈📈📈📈
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
