uk
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Відкрити в Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Показати більше
2 721
Підписники
-124 години
-197 днів
-13930 день
Архів дописів
Шо в ваc по проходу? В мене 7/44 Токени є вже на балансах, можемо зразу при лістингу лити в стакан.
Шо в ваc по проходу? В мене 7/44 Токени є вже на балансах, можемо зразу при лістингу лити в стакан.

Тепер лишилось дочекатись 15:00 🤔
Тепер лишилось дочекатись 15:00 🤔

✅ Прийшли винагороди на TapBit з промо WEMIX! +30$ на базу! Промо реально годне було, до кінця акції були місця, навіть 100 л
Прийшли винагороди на TapBit з промо WEMIX! +30$ на базу! Промо реально годне було, до кінця акції були місця, навіть 100 людей участі не брало. Висновки такі, що наступні акції точно не варто скіпати.

Фіксуйте свої USDT до 14:00 — Ну шо народ, вже сьогодні багато школярів стануть багачими за їх батьків. Але все це залежить ч
Фіксуйте свої USDT до 14:00 — Ну шо народ, вже сьогодні багато школярів стануть багачими за їх батьків. Але все це залежить чи вдалий буде лістинг. Хотілось би побачити 10х, але з таким ринком хоча б 4х добре було. 🌐 Фіксувати можете тут - ТИК

Доповнення до двіжухи з Mantle 👨‍💻 Перший пост про цю двіжуху я писав - тут. Як я зрозумів, Mantle journey ділиться на декі
Доповнення до двіжухи з Mantle 👨‍💻 Перший пост про цю двіжуху я писав - тут. Як я зрозумів, Mantle journey ділиться на декілька сезонів, зараз активний сезон "Season Alpha" в якому пул винагороди - 500 000 $MNT. 💥Все що нам потрібно, це фармити MJ. Як це робити? Ось так: ⚫️1 MJ - За депозит більше 500$ в любих токенах мережі Mantle ⚫️1 MJ - За холд токенів $MNT ⚫️10 MJ - За кожну транзакцію в мережі Mantle ⚫️20-50 MJ - За взаємодію з перевіреними протоколами на Mantle ( Fusionx і Agni ) ⚫️50–100 MJ - За участь в голосуванні (хто шарить як це, напишіть в коменти) ⚫️100 MJ - За завдання в соц. мережах (писав в минулому пості) 🕓 Дедлайн: 12 вересня Думаю варто поганяти транзакції в даній мережі, комісія тут копійки а роздати можуть файно. Не бачив що сильно шилили даний двіж, можливо на піцу вийде заробити. Також, цілком реально що даний проект може роздати ретродроп, тобто одним пострілом двох зайців. DYOR! Дякую за гем - ТИК 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Mantle #дроп

Профіт 9853$ за місяць 💰 Мій друг з каналу "ColourCryptoCump" регулярно показує власні інвестиційні портфелі, свіжі новини т
Профіт 9853$ за місяць 💰 Мій друг з каналу "ColourCryptoCump" регулярно показує власні інвестиційні портфелі, свіжі новини та аналітику по ринку. Завдяки його останнім порадам в мене +573$ за 3 дні (пруф). Цей профіт міг бути вашим: DYDX +72.08% SUI +81.14% CYBER +256.92% 👉 В закріплених його каналу знайдеш конкурс на 1000$, переходь та бери участь! #sponsored

І знову нас радує ByBit 📈 — Все по дефолту, кидаємо соточку і купляємо першим трейдом на неї токенів. Період проведення акці
І знову нас радує ByBit 📈 — Все по дефолту, кидаємо соточку і купляємо першим трейдом на неї токенів. Період проведення акції: 5 вересня 16:00 - 20 вересня. ⚫️Для старих користувачів всього 500 місць, які отримають по 20 USDT. ⚫️Для нових користувачів 1250 місць, які отримають по 40 USDT. Наголошую, робити депозит та реєструвати акаунти потрібно під час провенедння акції, тобто завтра з 16:00. 🌐 Деталі Думаю для старих місця розберуть в перші 5хв, не знаю чи навіть варто пробувати лізти торгувати по цих лімітках. А ось нові акаунти можна попробувати зробити, місць доволі багатенько. Які в вас плани на дане промо? 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #ByBit #промо

Прийшло пару копійок за промо WLD 🎙 — І так було ясно шо промо бідніше відносно всіх. Тим не менш, місць було багато, тому п
Прийшло пару копійок за промо WLD 🎙 — І так було ясно шо промо бідніше відносно всіх. Тим не менш, місць було багато, тому просто халявні бабки. Також не забуваємо і готуємось до сьогоднішнього промо. В кого гроші в Лаунчпаді, ви можете вивести їх і потім ще раз закинути, головне щоб 100 USDT були до завтрашнього моменту фіксації. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #ByBit #винагороди

📈 Нова промка на ByBit Думаю більшість з вас вже бачили деталі даного промо, але все ж таки можливо є хтось, хто ще не бачив
📈 Нова промка на ByBit Думаю більшість з вас вже бачили деталі даного промо, але все ж таки можливо є хтось, хто ще не бачив. Для нових користувачів: ⚫️Реєструємо акаунт та проходимо KYC, після чого депозитим 100USDT та першим трейдом на цю сотку купляємо токенів $VEXT. 1000 перших людей отримають по 40 USDT. Для старих користувачів: ⚫️Просто робимо депозит 100$ і на цю сотку першим трейдом купляємо $VEXT. Перші 2000 людей отримають по 10 USDT. ❗️Важливо, дані дії потрібно робити в період проведення акції. Співчуваю тим, хто вже зареєстрував акаунти по рекомендації деяких адмінів. 🌐 Деталі Період проведення акції: 4 вересня 2023 р., 11:00 - 18 вересня 2023 р., 11:00. Особисто я, нажаль, скіп дане промо. Весь мій стейбл в лаунчпаді, і просто нема змоги зробити його. Надіюсь лаунчпад лотерея буде варта того )) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #ByBit #промо

За Лебіговича ✅ Посилання на банку збору - https://send.monobank.ua/jar/56F4svHjUE — Такий скін на карту ви отримаєте, якщо к
За ЛебіговичаПосилання на банку збору - https://send.monobank.ua/jar/56F4svHjUE — Такий скін на карту ви отримаєте, якщо кинете на банку донат від 100 гривень. Допомагаємо, донатимо! Разом до перемоги! Слава Україні 🇺🇦 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

👀 Забираємо роль в діскорді від Holograph з потенційним дропом токенів Holograph - це протокол компонування цифрових активів
👀 Забираємо роль в діскорді від Holograph з потенційним дропом токенів Holograph - це протокол компонування цифрових активів, що використовує технологію LayerZero. Як відомо, даний проект виділив 10% своїх токенів під комюніті, тому таке не варто пропускати. Скоріш за все дроп буде за бріджі NFT`ішок на площадці, а роль в ДС буде служити як мультиплікатором. Що робимо: ⚫️Переходимо на даний сайт та підключаємо гаманець ⚫️Мінтимо NFT (зараз gwei малий, тому піде мало на комісію) ⚫️Бріджимо NFT (З Polygon в Avalanche витрати до 1$) ⚫️Далі переходимо в їхній діскорд ⚫️В гілці "VIP-role" підключаємо гаманець та забираємо роль ⚫️В гілці "GM" пишемо gm і перевіряємо роль Дедлайн: 6 вересня в 19:00 💡 Дані бріджі також служать як додаткові транзакції в L0, тобто ви вбиваєте одним пострілом двох зайців. Друзі, не жміть грошенят і зробіть це. Бо відчуття фомо вас потім просто задушить! Хоча б один акаунт, і все. Тим більше зараз GWEI - 10, гріх шось не робити. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Holograph #ретродроп

Надіюсь ви не забули про Лаунчпад на ByBit? — Вже робляться снепшоти балансів і обсягів. Глянути який в вас обсяг можете - ТУ
Надіюсь ви не забули про Лаунчпад на ByBit? — Вже робляться снепшоти балансів і обсягів. Глянути який в вас обсяг можете - ТУТ. Наголошую що не потрібно робити що дня оборот, можна зробити раз за день. Тобто якщо ви хочете 2-білета, то це потрібно 200$ добового обороту. Добів 5, тоді потрібно зробити зразу 1 000$ обороту. Для максимуму білетів потрібно оборот - 12 000$. 📌 Рекомендую робити оборот в парі USDC/USDT. Там відсутня комісія, на оборот 10к піде десь 60 центів. Також можете скористуватись маржою 10х, що за пару кліків зробити весь оборот і не мучитись. Скільки акаунтів загнали? Я ось тільки 12, бо бідолага стейбла не маю 😭 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#ByBit #launchpad

👨‍💻 Виконуємо квести в мережі Mantle та ділимо пул 20млн $MNT (8млн$) Думаю представляти вам Mantle не потрібно, всі і так
👨‍💻 Виконуємо квести в мережі Mantle та ділимо пул 20млн $MNT (8млн$) Думаю представляти вам Mantle не потрібно, всі і так знають що це L2 рішення від ByBit. Ближче до діла, зараз вони запустили кампанію, де ми зможемо поділити 20 млн $MNT. Завдання легкі і потребують трішки вкладень для комісії. Що робити: 🔵Переходимо на сайт 🔵Підключаємо гаманець на якому MNT 🔵Забираємо Mantle Journey SBT 🔵Виконуємо завдання в соц. мережах 🔵Заповнюємо профіль 🔵Заповнюємо форму 🌐 Детальніше про кампанію можете прочитати - ТУТ Також, хто брав участь в тестнеті, той отримає більшу винагороду. Особисто я брав, надіюсь нормально нагодують піцою 🤤 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Mantle #дроп

🏎 Забираємо 14/23 NFT від McLaren — Переходимо на даний сайт - ТИК. Підключаємо Trust Wallet та мінтимо NFT. Якщо у вас нема
🏎 Забираємо 14/23 NFT від McLaren Переходимо на даний сайт - ТИК. Підключаємо Trust Wallet та мінтимо NFT. Якщо у вас немає всіх нфт, ось тут ви можете купити їх - ТИК. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintNFT

📈 Ділимо 42 500 MNT за простий квіз Бачу мало хто його шилить, можливо народу багато не буде і по 1-2$ на акаунт залутати зм
📈 Ділимо 42 500 MNT за простий квіз Бачу мало хто його шилить, можливо народу багато не буде і по 1-2$ на акаунт залутати зможемо. Не дуже багато, але знаю що багато хто з вас має 10+ акаунтів, 10 це вже 10-20$, шо вже дуже приємно. Що робимо: 🔵Логінимось | Реєструємось на ByBit (KYC1) 🔵Переходимо на цей сайт - ТИК 🔵Проходимо ізі квіз (відповіді в коментарях) ‼️Участь можуть брати тільки ті, хто бере участь в Launchpad 3.0. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Також є глім в знак даного Лаунчпаду - ТИК. Буде 100 переможців, котрі отримають по 25 $MNT. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Думаєте це все? Нєєє. Ще є рулетка в знак лаунчпада, тільки вона доступна для окермих регіонів. Якщо маєте акаунти не з України то можете випробувати свою вдачу - ТИК. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Готові до Launchpad 3.0? Скільки акаунтів хочете гнати? Пишіть в коментарях 👇 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Quiz #глімчанскі

‼️ШОК! Twitter розривається від заяв Ілона Маска! Ілон створив папку з крипто каналами, які на його думку дозволять заробити
‼️ШОК! Twitter розривається від заяв Ілона Маска! Ілон створив папку з крипто каналами, які на його думку дозволять заробити своїм підписникам 10.000 $ до кінця 23 року! • Папка Ілона Маска Це гучна заява, заперечувати її не будемо, а краще додамо папку, щоб виправдати слова Маска! ❗️Не будемо підбивати Ілона, адже він зібрав для нас 10 КАНАЛІВ 🔥 📣 Ілон Маск цитує: "це реально гем, і мені здається ці канали дістатися до Марса раніше за мене!"

📌Через 3 години закінчення розіграшу 😇 Учасників не так і багато тому є шанс стати переможцем 😉 🏆4 щасливчиків порівну розділять банк у 10000грн Встигни взяти участь ‼️ «Посилання на гів»

✅ Обробляємо фото в стилі Bitcoin Зараз ми можемо затестувати першу версію BitcoinArtBot від команди ToON. Що це таке? Це бот
Обробляємо фото в стилі Bitcoin Зараз ми можемо затестувати першу версію BitcoinArtBot від команди ToON. Що це таке? Це бот, який на основі штучного інетелекту обробляє зображення в стилі Bitcoin. Команда заявляє, що скоро будуть додані нові функції, такі як створення ексклюзивних стікерів та багато інших опцій для персоналізації картинок. Що робити: 🔵Переходимо в бота 🔵Кидаємо якесь зображення 🔵Вуалля, маємо пару варіантів оброблених фото — І цю всю двіжуху можна зробити цілком і повністю БЕЗПЛАТНО! Також команда розігрує USDT серед early користувачів. Крута тема! Хто хотів топову аватарку то саме час. Бот простий, тому справляться навіть найгірші чайники. p.s. от таку картинку бот згенерував мені, кидайте в коменти, яку згенерував вам, цікаво глянути 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#AI

✅ Промо на 30$ від TapBit Такого промо від Тапбіт точно не варто пропускати. Та й до того, таке варто попробувати проабузити.
Промо на 30$ від TapBit Такого промо від Тапбіт точно не варто пропускати. Та й до того, таке варто попробувати проабузити. ❓Що робимо: 🔵Реєструємось на TapBit 🔵Робимо депозит токенів WEMIX на суму 100 USDT (є на багатьох біржах) 🔵Робимо оборот на споті токенів WEMIX на суму від 1000$ 100 перший учасників поділять пул 3000$. Тобто, 30$ на душу. 🌐 Деталі Період проведення події: Сьогодні з 11:00 - по 2 вересня 11:00. В подібних промо на цій біржі, місця довго тримаються. Я думаю що 2-3 години точно ще будуть. Та й промо це трошки важче а ніж зазвичай. Якщо є якусь питання, питай в даному чаті біржі - ТИК. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #TapBit #промо

Нагадую❗️В нас проходить розіграш де переможцем можеш бути ти 😋 🏆 Буде 4 щасливчика, які розділять нагороду порівну аж по 2500 грн на кожного. ⚡️ Встигни взяти участь, адже підсумки вже скоро❗️ ❗️«Посилання на пост»❗️