UzMathCommunity
Ushbu kanalda quyidagi xalqaro olimpiadalarga tayyorgarlik ko’riladi: IMO (2024 Angliya), IGO (Eron), ICO (Eron), Durer (Vengriya) IZHO (Qozog’iston), CMO (Rossiya), IMC (2024 Hindiston) BMO (2024 Bolgariya) JBMO (2024 Turkiya) EMC (Yevropa), APMO
Більше7 639
Підписники
-1824 години
-667 днів
-35630 днів
- Підписники
- Перегляди допису
- ER - коефіцієнт залучення
Триває завантаження даних...
Приріст підписників
Триває завантаження даних...
#IMSC2024_Teamawards
Yaxshi niyat qilamiz bizni jamoaga ham shu nominatsiyalarda chiqish nasib qilsin
P.S. Yaxshiyam IMOga har bir davlatdan 6 ta o’quvchi ishtirok etadi 😉
🤣 24👍 13
Фото недоступнеДивитись в Telegram
#IMSC2024results
Terma jamoamiz a'zolari 1 kumush va 5 ta bronza medallarini qo'lga kiritishdi.
Ma'lumot uchun: 2023-yil tashkil qilingan Xalqaro matematik yozgi oromgohi terma jamoamiz a'zolari 4 ta bronza medalini qo'lga kiritishgandi.
Terma jamoamiz a'zolariga 11-22 yil kunlari Angliyaning Bat shahrida bo'lib o'tadigan 65-Xalqaro matematika olimpiadasida omad tilaymiz.
🎉 55👍 25🏆 6🤩 3❤🔥 1❤ 1💯 1
Фото недоступнеДивитись в Telegram
#IMSC2024
Ikkinchi kun masalalari
Terma jamoamiz a’zolariga omad tilaymiz
👍 17🔥 2❤ 1😍 1
Repost from Fan olimpiadalari
28-O’smirlar o’rtasidagi Bolqon matematika olimpiadasi (JBMO) yakuniy natijalari e’lon qilindi.
Joriy yilning 25-30-iyun kunlari Turkiyaning Antalya shahrida o’tkazilgan o’smirlar o’rtasida 28-Bolqon Matematika olimpiadasida Albaniya, Ozarbayjon, Bosniya va Gersogoviniya, Bolgariya, Ukraina, Kipr, Fransiya, Gruziya, Gretsiya, Xoravatiya, Qozog’iston, Qirg’iziston, O’zbekiston, Turkmaniston, Tojikiston, Moldova, Shimoliy Makedoniya, Montenegro, Saudiya Arabistoni, Serbiya, Ruminiya, Turkiya kabi mamlakatlardan jami 135 nafar iqtidorli yoshlar ishtirok etdi
28-O’smirlar o’rtasidagi Bolqon matematika olimpiadasi yakuniy natijalariga ko‘ra o‘zbekistonlik o‘quvchilar tomonidan 🥈3ta kumush, 🥉3 ta bronza medallari qo‘lga kiritildi.
Sovrindorlarimiz bilan tanishing:
⚡️Ergashev Sarvarbek — Andijon viloyati, Marhamat tumuni ixtisoslashtirilgan maktab, 9-sinf o’quvchisi - 🥈 Kumush medal
⚡️Anvarov Javohir — Surxondaryo viloyati Angor tumani 3-sonli umuta’lim maktabi 8-sinf o'quvchisi - 🥈 Kumush medal
⚡️Mamajonov Azizbek — Sirdaryo viloyati Sayhunobod tumani 3-sonli umumta’lim maktabi 8-sinf o'quvchisi - 🥈 Kumush medal
⚡️Abdulaziz Radjabov — Toshkent shahri, Muhammad Al-Xorazmiy nomidagi ixtisoslashtirilgan maktabining 8-sinf o‘quvchisi - 🥉 Bronza medal
⚡️Ikrom Hasanov — Qashqadaryo viloyati G‘uzor tumani 68-sonli umuta’lim maktabi 9-sinf o‘quvchisi -🥉 Bronza medal
⚡️Abdusalomov Umidjon — Andijon viloyati, Andijon shahar 1-son ixtisoslashgan maktab internati , 8-sinf o'quvchisi - 🥉 Bronza medal
Barcha g’oliblarimizni, ularning ustozlari va ota-onalarini tabriklaymiz!
Ilm olishdan, izlanishdan aslo to‘xtamang.
Keyingi Xalqaro olimpiadalarda ham omad yor bo‘lsin!
⏺ olympiad.uzedu.uz
🚀 Telegram | 🎬Youtube | 🔵Facebook | 📷Instagram
👍 31🔥 5
Фото недоступнеДивитись в Telegram
#chinesebooks2
O’qimay qo’yaversak ham bo’laveradimi deyman 😄
😁 36💯 2🏆 2👍 1
⭕️⭕️⭕️JBMO2024_Results
Terma jamoamiz a’zolari 3 ta kumush va 3 ta bronza medallarini qo’lga kiritishdi. Ilk ishtirokda 6 ta medal juda yaxshi natija.
⚡️Mamajonov Azizbek — 🥈
⚡️Anvarov Javohir — 🥈
⚡️Ergashev Sarvarbek —🥈
⚡️Abdulaziz Radjabov — 🥉
⚡️Ikrom Hasanov —🥉
⚡️Abdusalomov Umidjon —🥉
Yigitlarni tayyorlagan o’qituvchilariga minnatdorchilik bildiramiz.
👍 78🏆 14🎉 6🔥 4❤ 1
Фото недоступнеДивитись в Telegram
#IMSC2024
Birinchi kun masalalari
Terma jamoamiz a’zolariga omad tilaymiz
👍 25👎 3🔥 3
Фото недоступнеДивитись в Telegram
#JBMO2024 Masalalar shartlari
Ajratilgan vaqt 4 soat 30 daqiqa
Bilimingizni sinab ko’ring
👍 31🔥 1🤔 1👌 1
Оберіть інший тариф
На вашому тарифі доступна аналітика тільки для 5 каналів. Щоб отримати більше — оберіть інший тариф.