uk
Feedback
54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим

54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим

Відкрити в Telegram

През шаблі маєм право Для зв'язку t.me/UBrigada54_admin_bot @annamatiazh @Anastasia_30_11 @Natalya_Komarovskay @marrypopins1991

Показати більше
1 138
Підписники
+124 години
Немає даних7 днів
-1530 день

Триває завантаження даних...

Хмара тегів
Немає даних
Виникли проблеми? Будь ласка, оновіть сторінку або зверніться до нашого support-менеджера.
Вхідні та вихідні згадування
---
---
---
---
---
---
Залучення підписників
червень '26
червень '26
+10
в 0 каналах
травень '26
+20
в 0 каналах
Get PRO
квітень '26
+17
в 0 каналах
Get PRO
березень '26
+25
в 0 каналах
Get PRO
лютий '26
+19
в 0 каналах
Get PRO
січень '26
+32
в 0 каналах
Get PRO
грудень '25
+26
в 0 каналах
Get PRO
листопад '25
+19
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '25
+16
в 0 каналах
Get PRO
вересень '25
+12
в 0 каналах
Get PRO
серпень '25
+26
в 0 каналах
Get PRO
липень '25
+23
в 0 каналах
Get PRO
червень '25
+12
в 0 каналах
Get PRO
травень '25
+14
в 0 каналах
Get PRO
квітень '25
+12
в 0 каналах
Get PRO
березень '25
+21
в 0 каналах
Get PRO
лютий '25
+16
в 0 каналах
Get PRO
січень '25
+34
в 0 каналах
Get PRO
грудень '24
+36
в 0 каналах
Get PRO
листопад '24
+46
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '24
+71
в 1 каналах
Get PRO
вересень '24
+57
в 0 каналах
Get PRO
серпень '24
+52
в 1 каналах
Get PRO
липень '24
+33
в 0 каналах
Get PRO
червень '24
+29
в 0 каналах
Get PRO
травень '24
+50
в 0 каналах
Get PRO
квітень '24
+35
в 1 каналах
Get PRO
березень '24
+46
в 1 каналах
Get PRO
лютий '24
+45
в 1 каналах
Get PRO
січень '24
+62
в 1 каналах
Get PRO
грудень '23
+101
в 1 каналах
Get PRO
листопад '23
+147
в 3 каналах
Get PRO
жовтень '23
+102
в 3 каналах
Get PRO
вересень '23
+60
в 0 каналах
Get PRO
серпень '23
+189
в 0 каналах
Get PRO
липень '23
+153
в 0 каналах
Get PRO
червень '23
+138
в 0 каналах
Get PRO
травень '23
+79
в 0 каналах
Get PRO
квітень '23
+121
в 0 каналах
Get PRO
березень '23
+162
в 0 каналах
Get PRO
лютий '23
+93
в 0 каналах
Get PRO
січень '23
+89
в 0 каналах
Get PRO
грудень '22
+128
в 0 каналах
Get PRO
листопад '22
+111
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '22
+120
в 0 каналах
Get PRO
вересень '22
+202
в 0 каналах
Get PRO
серпень '22
+407
в 0 каналах
Дата
Залучення підписників
Згадування
Канали
25 червня0
24 червня+1
23 червня+1
22 червня0
21 червня0
20 червня0
19 червня+1
18 червня+2
17 червня+1
16 червня0
15 червня0
14 червня0
13 червня0
12 червня0
11 червня0
10 червня0
09 червня0
08 червня0
07 червня+1
06 червня+2
05 червня+1
04 червня0
03 червня0
02 червня0
01 червня0
Дописи каналу
‼️Друзі‼️ ⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️Дуже важлива інформація⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ Всі ви знаєте, що у нас з'явилося нове об'єднання, яке потрібне для підтримки всіх наших Захисників. Воно називається Обʼєднання родин 54 ОМБр, 46 ОШБ « Донбас» і 25 ОСБ « Знайти і повернути». 🙏🙏🙏Цю ініціативу створила @Z_Oksana_75, яку попросив модерувати наш чат. За що їй дякую.🙏🙏🙏 ✍️Друзі. Щоб вступити до групи, потрібно написати Оксані, і вона додасть вас до спільного чату. Я вже там, і якщо чесно, не можу висловити словами ту величезну роботу, яка робиться з ініціативи Оксани. 🎞Туди ж можна скинути фотографії та всю інформацію про зниклих безвісти, щоб зробити банер для мирної акції. Там же інформація про регулярні зустрічі з КШ та ще багато всього важливого. ☝️Нагадаю, що наша група створювалася з метою пошуку Зниклих безвісти. Давайте не зупинятися, і розширимо коло наших пошуків. Це потрібна та важлива справа, яка не повинна зупинятися. З усіх питань пишіть у чат чи мені на личку.

2
‼️Шановні родини наших захисників!‼️ 💪Створено Об’єднання родин 54-ї ОМБр, 46-ї ОШБ «Донбас» та 25-ї ОСБ «Знайти й повернути». ⚡️✍️💪Об’єднання родин робить дуже багато для пошуку зниклих безвісти та полонених. Не дозволяє замовчувати долю нашої бригади. 💪Ми маємо об’єднуватися для спільної боротьби за пошук наших хлопців. ✍️Подробиці в нашому чаті або в боті зворотного зв’язку
559
3
‼️Друзі ‼️ Розмовляв із хлопцями, які зараз перебувають у Костянтинівці. Ситуація, як і раніше, залишається вкрай напруженою.
‼️Друзі ‼️ Розмовляв із хлопцями, які зараз перебувають у Костянтинівці. Ситуація, як і раніше, залишається вкрай напруженою. Наші захисники роблять усе можливе, щоб стримати просування ворога вглиб міста. Бої точаться запеклі. Ворог пересувається невеликими штурмовими групами, діє таємно й раптово, щоб порушити нашу логістику. Зараз найголовніше — утримати місто. 🙏🙏🙏Помолімося за наших хлопців. Все буде Україна!
556
4
🤬Поки є вільна хвилинка, хочу продовжити цю непросту тему. 🥲Всі ви знаєте, наскільки складна ситуація зараз складається для наших захисників у Костянтинівці. Ворог наступає, але ми тримаємо оборону. Правда, з кожним днем робити це стає все складніше. Найголовніше — утримати цей ключовий пункт нашого головного оборонного рубежу. 🤬🤬🤬А що тим часом робить влада і командування? Приховує інформацію про втрати. Зрозуміло, для чого це робиться — у зв’язку з майбутніми переговорами та подальшим тиском на ворога, щоб той прийняв наші умови. І це замість того, щоб забезпечити вивезення поранених, підвезення зброї та медикаментів.
781
5
‼️Друзі,‼️ Я вже казав, що виходжу на зв’язок при кожній нагоді. А зараз прошу помолитися за наших хлопців, які воюють у Костянтинівці. Ви всі знаєте, що там зараз дуже складна ситуація. Ворог наступає, але ми не здаємося. 🙏🙏🙏Ми дуже хочемо повернутися додому й обійняти вас, наших рідних.
650
6
Немає тексту...
824
7
Поки є хвилинка, ось про що хочу написати. Ви всі чули про приліт російського дрона до Румунії. До РУМУНІЇ, друзі! Нічого не
Поки є хвилинка, ось про що хочу написати. Ви всі чули про приліт російського дрона до Румунії. До РУМУНІЇ, друзі! Нічого не боїться! Але у мене інше питання. Усі пишуть, що це «Герань». Я б навіть не здивувався. Але давайте будемо реалістами. Якби це була «Герань», то рознесло б півбудинку, це точно!
1 299
8
‼️Друзі ‼️ 🙏🙏🙏Вибачте, що так надовго зник. Ви всі знаєте, наскільки зараз складна ситуація. Але ми йдемо до Перемоги і обіймемо вас, наших рідних, зовсім-зовсім скоро. 🙏🙏🙏Помоліться за нас!
941
9
‼️Друзі, ‼️ на початку травня планується велика акція за участю рідних зниклих безвісти військовослужбовців. Вона відбудеться
‼️Друзі, ‼️ на початку травня планується велика акція за участю рідних зниклих безвісти військовослужбовців. Вона відбудеться в Німеччині. Прошу відгукнутися родичів наших бійців із 54-ї бригади, хто зможе взяти участь. Поки що ми готуємо великий банер і збираємо фотографії наших зниклих хлопців. Прошу всіх, хто зможе взяти участь, написати в чат. Туди ж скидаємо фото наших зниклих хлопців для великого банера, який візьмемо на акцію. Більш детально напишу трохи пізніше.
0
10
🆘УВАГА ПОШУК🆘 🙏🙏🙏Друзі, прошу всіх відгукнутися та поширити інформацію
🆘УВАГА ПОШУК🆘 🙏🙏🙏Друзі, прошу всіх відгукнутися та поширити інформацію
0
11
🙏🙏🙏Прошу відгукнутися всіх, хто зможе взяти участь у мирній акції, яка відбудеться 6 квітня в Києві. 💪Там також буде вели
🙏🙏🙏Прошу відгукнутися всіх, хто зможе взяти участь у мирній акції, яка відбудеться 6 квітня в Києві. 💪Там також буде великий банер із зображеннями наших зниклих безвісти захисників. 🙏Будь ласка, надішліть фото своїх близьких, які зникли безвісти — ми додамо їх туди. 🎥✍️Фото надсилайте в чат. Там же відмічаємося, хто буде на акції. Прошу не залишатися осторонь.
0
12
Вислали в особисті зі словами ⚡️⚡️⚡️Рома, поглянь, що кажуть про закопроєкт 13646 рідні наших військових
Вислали в особисті зі словами ⚡️⚡️⚡️Рома, поглянь, що кажуть про закопроєкт 13646 рідні наших військових
0
13
‼️Друзі.‼️ 🤬🤬🤬Хочу порушити дуже складну тему. Ви, мабуть, усі чули про закопроєкт № 13646. Окремим пунктом виділено питання виплат сім’ям загиблих та зниклих безвісти захисників. ⚡️⚡️⚡️Не будемо заглиблюватися в деталі, про які, гадаю, ви й так знаєте. А хочу поговорити ось про що. З боку влади все звучить красиво — ми впроваджуємо прозору систему соціальних гарантій. Тобто зараз все буде чесно. Тільки ось на ділі все зовсім не так. 🤬🤬🤬Фактично наша влада ОБМЕЖИЛА виплати за загиблих і зниклих. Влада встановила жорсткий ліміт на виплати в 15 мільйонів гривень для ВСІХ. Під приводом створення, як кажуть самі власті, «єдиного і прозорого підходу для всіх». Але якщо раніше ця сума, залежно від кожного конкретного випадку, перевищувала 15 мільйонів гривень, то зараз уже ніхто не буде розбиратися, просто рідним кинуть як кістку цю суму, і все, до побачення! Про яку взагалі прозорість може йти мова? Тобто цей законопроект означає ФАКТИЧНЕ ПРИПИНЕННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ВІД ДЕРЖАВИ. 🆘🆘🗣🗣🗣Вважаю, що мовчати в такій ситуації - злочин. Наші рідні виходять на вулиці, щоб висловити своє обурення з приводу цього беззаконня. А ще мені в особисті повідомлення надіслали опитування - подивіться, що кажуть. 🙏Друзі, напишіть у коментарях — хто готовий боротися з цією несправедливістю. Бо, повторюся, мовчати про це — злочин. Скільки наших хлопців зникло безвісти й загинуло. А ми й надалі будемо мовчати?
0
14
‼️Друзі ‼️ 💪Я знову на зв'язку. Ситуація складна, ворог сильний, але ми тримаємося і сподіваємося обійняти своїх рідних і близьких
0