Артур Selfdotcom
Відкрити в Telegram
2 434
Підписники
-224 години
-17 днів
+430 день
Архів дописів
2 433
Завтра о 11-ій ранку нарешті почнеться Soft Wind) Остання серія минулого "сезону" була опублікована аж 04.06.2023.. Тааак, багацько часу вже встигло пройти) але цей час був витрачений не дарма, над збіркою було проведено неймовірно багато роботи.
Я надіюсь, що я не втрачу той світ на якому я почав виживання, я відразу після запису пішов і закинув його на гугл диск😭.
Дуже хочу нарешті зробити довжеленське, атмосферне і кайфове проходження на мільйон серій і на мільйон трансляцій))
Дякую всім, хто весь цей час мене підтримував, без вас цей момент ніколи б не настав❤️
2 433
Лол. Рідко пишу сюди щось про політику (майже ніколи насправді), але я таке прочитав, що я тупо вскипів: Сім'я міністра оборони Умєрова живе в США... Мінстра оборони! Ю ноу? Людини, яка має займатися питаннями оборони...
Сім'я цієї людини і ця людина, очевидно, вважають Україну такою пропащою, що не хочуть більше жити тут. Сам Умєров не може займати посаду з США, тому, бідолашний, мусить сидіти в Україні. А міністр оборони, до речі, вирішує питання, які на пряму впливають на долю громадян, ну а так як його родини тут немає, то решту холопів можна гноїти, не озираючись.
Не зрозумійте неправильно, багато хто поїхав з країни з різних причин але, коли це ціла сім'я міністра ОБОРОНИ, чувака, який прямо біля годівниці сидить то це такий рівень неповаги, який складно уявити. Я відчуваю, що мені Умєров особисто харканув в обличчя і дав витертись синьо-жовтим прапором.
Я певен, що у вас і так мільйон каналів з політикою і новинами, але, вибачте, я не міг не поділитися своїми почуттями.
2 433
Оновлення інформації стосовно Soft Wind: в мене зараз вже фактично все готово, можна сідати і записувати. Але, завжди є якісь але🌝
По-перше, мені треба, хоча-б трохи відпочити перед стартом, бо останні кілька днів, я весь час проводжу за майнкрафтом і за збіркою. А починати летсплей в такому стані я не хочу)
По-друге, я всеодно планував опублікувати першу серію в п'ятницю-суботу. Це для того, щоб відео мало шанс отримати більше переглядів в вихідні дні, коли всі вільні. Тут вже ні для кого не секрет, що перша серія це дуже важливо, і що більше людей її подивиться - тим краще (навіть, якщо на 10 людей більше)
Тож, в п'ятницю-суботу (скоріше суботу, бо за моїми спостереженнями, в суботу відео трохи більше набирають) почнеться нова пригода на моєму каналі, це вже залізно💎
Цими буднями ще пострімлю, а далі Легкий Вітер😈 До речі, я планую багато стрімити Софт, там має бути багато цікавого, тому буде) 💣
2 433
Поголив щойно пику вперше небезпечною бритвою. Ну що сказати.. Воно то вийшло дуже гладко, але так я ще ніколи не різався під час цього процесу. Надіюся, що це просто справа практики🙃
2 433
Записав пілотну нульову серію Soft Wind для спонсорів🤫 Стоїть на рендері, як дорендерить, то відразу залию і опублікую. Там просто тестове виживання, яке не увійде в повноцінний летсплей, тому не переймайтесь)
2 433
Зараз подумав, що молодше покоління набагато менше зацікавлене в відеоіграх ніж мої однолітки і люди постарше. Мені здається, що молодь (так, я також молодь, але я зараз про прямо молодь-молодь) більше залипає в соцмережах, і це їх головна тема, чи щось типу того. А цей великий бум ігрової індустрії, який, мені здається, стався якраз в моєму дитинстві і, великою мірою, вплинув на моє світосприйняття, залишається +- з моїм поколінням🧐 Не впевнений що до цього, але такі в мене відчуття.
І якраз погуглив та знайшов статистику, яка тільки підтверджує мож спостереження.
Я це до того, що, можливо, відеоігри це не нове універсальне хоббі сучасного світу, яке заповнило собою потреби в "відпочинку" більшості сучасних homo sapiens, а просто штука, найбурхливіший розвиток якої, припав на дитинство чи юнацтво окремої вікової категорії, і яка з цією віковою категорією і залишається.
2 433
Вчитель: ви все запам'ятали? Незабаром контрольна робота!
Всі: Так!
Що я запам'ятав: https://youtu.be/JnRu4Z3ASS4?si=77Ksd-U09vvp_0d_
2 433
Між іншим, я закинув на Редіт, у відповідну олдопердуську спільноту, трейлер до Софт Вінду. Якщо користуєтесь Редітом, то зайдіть, поставте стрілочку вгору. Може комусь з англомовної частини світу його зарекомендує і їм сподобається)
https://www.reddit.com/r/GoldenAgeMinecraft/comments/18xpkwo/heres_a_trailer_for_a_project_im_working_on_this/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3
2 433
Айоу! Мені зробили подарунки на новий рік, а я пропустив.. ну що я за людина така(
Тим не менш, дякую! CORAZUN та Анонім ♥️ і всім, хто підтримує мене в грошовому форматі 🌚 якби не ви, то я б ходив бомжувать🎅
Ще раз велике спасибі💓💓💓
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
