uk
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Відкрити в Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Показати більше
2 437
Підписники
Немає даних24 години
+27 днів
+530 день
Архів дописів
Якщо ви не були стрімі, то ось що ви пропустили: https://youtu.be/0UTpCPvFSjg

Ясно, кринж глюк знову. Мабуть на сьогодні досить тоді ірл контенту, але я обов'язково ще зроблю такий стрімчик, просто в кращих умовах🥰 Дякую всім донатерам до речі!!!❤️❤️❤️

Зараз я продовжу, пошукаю місце з інтернетом)

Зараз спробую запустити стрім, якщо зловлю інтернет

Що думаєте?🤔
Що думаєте?🤔

V - vідпочинок

Відеоповідомлення00:10

Дякую!❤️🥹
Дякую!❤️🥹

Дякую всім, хто відповідав на редіті в коментах:) я не мав змоги писати, а ви все там так гарно пояснили вестернам ❤️

Та камон, англійська це ж мова світу... Чи хтось думає, що омериканці (насправді не тільки вони, буквально з будь-якої країни
Та камон, англійська це ж мова світу... Чи хтось думає, що омериканці (насправді не тільки вони, буквально з будь-якої країни) подивитися щось українською, лол?

За шо факи е?!

Блєн, а наставте мені класів на редіті під трейлером 🥺 https://www.reddit.com/r/GoldenAgeMinecraft/s/Ufzj2UT3pP

Я їду на невизначений термін в @#*+@ і доступу до ПК в мене там не буде. Тому вчора жостко допізна сидів над трейлером і самим апдейтом, щоб все встигнути:) Через цей поспіх можуть бути всякі дурняшкові баги, тому Андрію доведеться їх фіксити, якщо такі знайдуться 😈😇

А осьо і апдейтик Софтвінду 🥰 https://youtu.be/dcQ8RN6ZcY8

Це який рівень бекрумс? (З коментів)

До речі, після таких довгих стрімів, я дійсно серйозно замислююсь над нормальним кріслом...

Але я нормально відмаслав 10,5 годин правда?:) Хоч ютуб і зняв монетизацію, бо ми там всяк дурню дивились, але якщо поклікати по таймлайну в рандомних місцях, то нема такого, що десь затуп, а десь сонний, а десь змучений🤟😎

З коментів...
З коментів...