uk
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Відкрити в Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Показати більше
2 437
Підписники
Немає даних24 години
+37 днів
+830 день
Архів дописів

Через годину починаємо

Сьогодні, 11.11.2011 студія Bethesda зробила реліз гри, яку ми з вами дуже добре знаємо і любимо - "The Elder Scrolls V Skyri
Сьогодні, 11.11.2011 студія Bethesda зробила реліз гри, яку ми з вами дуже добре знаємо і любимо - "The Elder Scrolls V Skyrim". Тому, мусимо сьогодні ще пограти в цей шедевр, можливо я навіть знайду сейв Дідорка :-)

Тут, цей во, приєднуйтесь, хто не спить) https://youtube.com/live/WUndWDxKARc?feature=share

Це вже прилетіло після стріма. Пан Антон, Harpy і Анастасія - дякую! І решті донатерів також ❤️
Це вже прилетіло після стріма. Пан Антон, Harpy і Анастасія - дякую! І решті донатерів також ❤️

Це було непогано. В кінці я майже виграв, але зловив якісь проблеми з інтернетом, тому якось так 😊

Летс гоу! https://youtube.com/live/sK8QRlUsAlQ?feature=share ip сервера на якому будемо грати: minemen.club

Трохи затримаюсь, почнемо о 18:20

Сьогодні будемо грати в голодні ігри. Так, це hell yeah, я знаю 😎. Андрій знайшов якийсь сервер, як він сам каже, з тими самими трушними голодними іграми. Почну стрім десь о шостій, і кину ip сервера сюди в тг і всі бажаючі зможуть приєднатись. Поки можете поставити версію майну 1.8, бо сервер саме на цій версії :-)

Це був чудовий стрім :) Дякую ❤️ Особлива подяка і шана донатерам, звісно 🥹

Як і обіцяв, без запізнення :-) https://youtube.com/live/jDVfCV7wbnI?feature=share

Мені вже краще 🤘😎 О третій годині +- запускаю стрім

Я захворів 🦠
Я захворів 🦠

Зараз, до речі, можна фактично і наявно спостерігати за рівнем експертності різноманітних "експертів". Дуже легко було "передбачати", як поведе себе США при демократах, бо вже є наявні приклади, на які можна опиратись за 4 роки їх за кермом. На початку війни так само тупо ніхто не знав, що США буде робити, але з часом всякі інфоцигани стали топовими аналітиками, просто повторюючи по колу одну й ту ж адженду. Тупо те саме бачимо зараз: "Трамп - це лотерея, ніхто не знає що буде, це скринька пандори..." Тьфу... Я все розумію, але такою тупістикою прикривати свою некомпетентність - це неповага до своїх читачів/глядачів/кого хочете. Не ведіться на таких #@"¢^, вони тупо не знають про що вони говорять і ТУПО не вміють в якусь аналітику. Читайте все що вони пишуть як "Ми не можемо проаналізувати та припустити подальші події, бо ми звичайні інфоцигани, тому ми напишемо, що Трамп... А нічого ми не напишемо, щоб не обісратися з підливою"

А взагалі так:
А взагалі так:

Відеоповідомлення00:37

Не вгадали:)

?
Anonymous voting