uk
Feedback
𝓢𝓾𝓻𝓪𝓫𝓸𝓿𝓪’baby💖

𝓢𝓾𝓻𝓪𝓫𝓸𝓿𝓪’baby💖

Відкрити в Telegram

с любовью, Угилой 💗 Это мой личный блог про путешествие, стиль, бьюти и лайфстайл 🐚💗 тут моя жизнь с 2020 года 💘 Inst: 💗 https://www.instagram.com/surabova_475?igsh=MXRmaWR1bTdrNnVwYg%3D%3D&utm_source=qr

Показати більше
247
Підписники
Немає даних24 години
-27 днів
-530 день
Архів дописів
Lana_Del_Rey_-_Salvatore_47961289.mp310.81 MB

ўзимга хат... баъзида ўзимни мутлақо тушунмай қоламан. худди нотаниш бир шаҳарнинг кўчаларида адашиб қолгандек бўламан. кутилмаганда қалбимга бир нур кириб келади. шундай шодон, шундай енгил бўлиб кетаманки, бу қувонч қаердан келганини ҳам англолмай қоламан. (баъзи қувончимизга сабабчи бўлган яқинларимдан Аллоҳ рози бўлсин) Роббим менга берган неъматлар ҳақида ўйлай бошлайман ва айни ўша пайти ичимни бир савол тирнайди, “мен шунча нарсага чиндан ҳам лойиқманми?” хатолари бисёр, ожиз бир инсон бўлсам. нега У мени бунчалар севади? нега ҳар сафар йиқилганимда меҳр билан қўлимдан тутади? нега сўрамаганларимни ҳам бериб, камчиликларимни яширади? билмайман... бу севгининг, бу марҳаматнинг чегарасини тасаввуримга сиғдиролмайман. баъзан шунча неъматнинг олдида шу қадар кичрайиб кетаманки, уларнинг шукрини қандай адо этишни, қандай қилиб муносиб бўлишни ўйлаб, сўз тополмай қоламан. мени ташлаб қўймаганинг учун, мени мендан кўра яхшироқ билганинг учун Сенга ҳамдлар бўлсин ё Роббим. барчамизни Ўзинг севган бандаларинг қаторида бўлишимизни ва Олдингга ёруғ юз билан боришлигимизни муяссар айла… амийн) бу ҳолатим, шунчаки ҳис қилиш. борлигимни, севилаётганимни ва энг асосийси — омонатда эканимни англашдир…)

🌷☕️🎀💄

HUGEL_x_Topic_x_Arash_feat_Daecolm_I_Adore_You_Official_Mus.mp33.53 MB

🍊🧡

vItWe9DncsU.mp33.54 MB

неъматларнинг энг яхшиси халоватдир 💗

кун келиб бутун хайотингиз коз олдингиздан отганида тамоша қилишга арзигулик манзара болишига интилинг

Мне нравились люди. Они подходили по многим параметрам, но чтобы это можно было назвать любовью, вряд ли. - И что по твоему мнению любовь? Блондин задумался, повернулся ко мне и начал говорить: - Полагаю, что многие люди под этим словом подразумевают всяких там бабочек и прочее. Это страсть, химия. Любовь скорее самый последний этап в отношениях. В хороших отношениях. Вот после всей бури эмоций, после трудностей и кризисов, после обыденной скучной жизни остается она. Все кроется в мелочах. Например, когда идешь заваривать себе кофе, а тебе кричат: «И мне тоже». Любовь - это совокупность других чувств. Дружба, забота, внимательность, чуткость и сочувствие. Еще и уважение. Все сразу. Любовь она спокойная. Там нет насекомых. Я был поражен тем, что в таком юном возрасте у него столько мудрости и понимания жизни. Роб был умным и эрудированным молодым человеком, присутствии которого мне было невероятно спокойно и тепло. ❤️‍🩹

❤️‍🩹

Repost from her new era.
6909889393_1.mp38.13 KB

Аллах Велик 🤍

Repost from K | H
Shape of my heart.mp32.20 MB

𝓢𝓾𝓻𝓪𝓫𝓸𝓿𝓪’baby💖 - Статистика та аналітика Telegram каналу @surabova