uk
Feedback
Rudoman4uk

Rudoman4uk

Відкрити в Telegram

Телеграм канал про подорожі, залізницю, лайфхаки і нагинання чиновників

Показати більше
443
Підписники
Немає даних24 години
-17 днів
-430 день
Архів дописів
Оберіть варіант, який на вашу думку має стати офіційним Гербом Миколаївської області
Anonymous voting

Варіант 1 будь ласка

було => стало. Йшов, побачив російський напис. Зробив звернення на РДА. Прибрали. Витратив на це 2 хвилини часу.
було => стало. Йшов, побачив російський напис. Зробив звернення на РДА. Прибрали. Витратив на це 2 хвилини часу.

Коти, нагадуємо що у вас є чудова можливість отримати класнючий ніж "Штурмовик" за смішні 200 гривень. Виглядає солідно, бага
+2
Коти, нагадуємо що у вас є чудова можливість отримати класнючий ніж "Штурмовик" за смішні 200 гривень. Виглядає солідно, багатофункціональний і допоможе у знищенні росіян, бо всі задоначені кошти підуть на закупівлю дронів. Як отримати? ♦️Зробити донат кратний 200 гривень та скриншот донату.     ♦️Чим більше донатів по 200 гривень, тим більше шансів. ОБОВ'ЯЗКОВО надсилайте скриншот вашого донату нам у бот — @d7channelbot  ♦️Розіграш триватиме до 12:00, 1 грудня (понеділок). Переможця визначимо за допомогою рандому. Про це, як завжди, буде пост на каналі.        Донатити сюди 👇 🏦 Банка — https://send.monobank.ua/jar/9HBS8PKmM2 ✉️ Конверт — https://next.privat24.ua/env/donate/23d2b373 🏦 Гривня, валюта і крипта — https://bit.ly/2Pvj6y2 💳 Карта — 5169 3351 0047 5223 🌐 PayPal — donate@sokyra.space (Обирайте в «Payment type» опцію «For friends and family») 🪓 Підписатися на регулярний донат — https://bit.ly/33x63od

А можливо у вас ще залишились чисті CD R і CD-RW диски і ви хочете віддати їх?) Якщо є,пишіть в приватні повідомлення

Українізував трохи Коростень не будучи там. Дізнався, що у місті є російськомовні вивіски та вказівники. Оформився звернення
Українізував трохи Коростень не будучи там. Дізнався, що у місті є російськомовні вивіски та вказівники. Оформився звернення від Роми Грищука, він підписав та відправили на міського голову. Міський голова пробував повимахуватися,але раз в місяць були запити на міськраду з питанням "ну шо там?" Результат у відповіді. Якщо у вас є такі міста - пишіть. Підкажу як/куди звертатись для демонтажу російскомовної реклами і вивісок без реєстрації та смс.

Читаю, що дехто почав обурюватись профілактичним діям СБУ щодо вчорашнього чувака, який був проти хвилини мовчання на Хрещатику. Дуже часто у фб є дві полярності. "навіщо ці вибачення на камеру, краще б в тюрму посадили!!!" "Навіщо профілактичні бесіди, у нас свобода слова!" Чи є сенс відкривати кримінальні провадження по дурачках, які щось ляпнули один раз? Скоріш за все, ні. На це потрібно багато часу спершу слідчих, потім прокурорів, потім суди. Справа може тягнуться роками, затягувати, вийти строки давності, да і за гнилий базар у нас не садять. Спершу профілактичні заходи, якщо дурачок не зрозуміє, тоді можна і потягнути резину. Провадження - СІЗО - домашній арешт - відмічатись у дільничного. Механізм впливу є. З іншої сторони, згадайте фітнес тренера з Полтави. Він свідомо постійно провокував і знімав військових. На жаль, лише після кіпішу в фб, але тіп уже два роки(чи скільки) на СІЗО. Але як правило, держава рідко вмикає такий спосіб.

👮‍♂️ Тренінг від Патрульної поліції: базовий курс з домедичної допомоги Життя можна врятувати за лічені хвилини — якщо ти знаєш, як діяти. У час війни кожен з нас має бути готовим — не відвертатись, а допомогти. 📅 30 серпня, 🕛 11:00–16:00 🔹 Basic Life Support — базовий курс підтримки життя Отримаєш практичні навички, які можуть врятувати життя до приїзду медиків. 🎯 Кількість місць обмежена — обовʼязкова реєстрація: https://forms.gle/HCP9BPwax9H8HRVc7 🎓 Після завершення курсу — іменний сертифікат. 💙💛 Вхід — донат на ЗСУ

Одна з проблем протидії мобілізації - великий піар таких акцій. Акції протидії під ТЦК, під час оповіщень, розпіарюються широко, в тому числі завдяки антимобілізаційним каналам, а от про подальше покарання чи засудження таких осіб майже немає новин. Вони поширюються не так сильно, про покарання не знімають репортажі, журналісти майже не ходять на судові засідання. Тисячі репостів подій в Космачі чи під Ворохтою, новини, репортажі. Але майже повністю відсутні репости про вироки за ці дії. Через угоду з прокуратурою, ці порушники, як правило, мають условки, в той час коли за ухилення по бойовій повістці почали давати реальні строка. Що особисто мене дивує. Бо публічний заклик або дія по зриву мобілізації для держави несе більше загроз, ніж ухилення, але покарання зе це менше.

Політолог, який щоправда списався ще пару місяців тому, виставив пост, що йде з армії. Раніше, для чогось, виставив пост про присвоєння йому майора, хоча це звання отримав у 23 році. Ніколи не розумів такого. Навіщо рисуватись і найобувати, якщо з тобою служило хуйова туча людей, які можуть розповісти і про твої безсенсові наради, і гори звітів, які нахуй нікому не треба були) тай таке)))

Коли був малим (відносно, універ), була ідея створити журнал чи газету "Світ страпонів" і звонить посадовим особам брати коментарі. - Доброго дня, вас вітає журналіст світу страпонів Михайло. Скажіть будь ласка, чому у вас на факультеті збирають гроші на штори? І посадова особа така: "Йоханий насос, який світ страпонів, куди я потрапив" і скасовує побори. Але мене взяли у серйозне видання, тому моя ідея так і залишилась не виконана.

Бляха, інколи дивишся на скасовані електрички або дизеля і такий сум бере. Хоч ти ними не їздив років з 15, і більш ніколи б не поїхав при розумі, але все одно. Нещодавно випадково помітив, що електричок, якими колись катав з Києва в Харків немає. Точніше вони є, але Київ-Гребінка-Огульці-Харків вже немає стиковок. Не можна буде виїхати в 20 з Києва і в 11 дня бути в Харкові. Немає нічного дизеля з Гребінки, яким можна було доїхати до Прилук, подрімати годинку на вокзалі і поїхати в село. Немає ранішнього дизеля на Шевченко, яким можна було катнути, а звідти або в Одесу або на Київ. Лишаються тільки якісь спогади з юності.

Дякую кожному, хто був на Курськом напрямку. Хто брав участь в заході на територію, але нікому про це не казав до початку операції. Я не знаю, про задум операції, про геополітичні штуки вам розкажуть краще історики, але завдяки цій операції в Україну повернулись полонені. І це багато чого вартує.

А ви підписали петицію в Київ Цифровому? https://kvd.page.link/nXLK8Jy3L5iVTJXLA

28.01.2024 о 17:00 за Київським часом буде встановлено час на Годиннику Судного Дня. Ваші прогнози?

Дніпро два роки тому. В той день, російські літуни з 22 ВБАД вдарили ракетами х-22 по Дніпру. Влучили в багатоповерхівку. Тод
Дніпро два роки тому. В той день, російські літуни з 22 ВБАД вдарили ракетами х-22 по Дніпру. Влучили в багатоповерхівку. Тоді загинуло загинули 46 людей, з яких шестеро дітей. Станом на зараз, один з командирів ВБАД, пілот ґолєнков дмітрій владіміровіч отримав покарання. 20 жовтня 2024 року йому проламали голову.

Друзі, На правах реклами справи, до якої дотичний - ось телеграм-канал ОСУВ Хортиця. Там бувають приємні відео зі знищенням ворога та розповіді, яка бригада сьогодні найкращий молодець, але головне не те. Головне - щоденна статистика боїв на найгарячіших напрямках. Хортиця - це від Харкова до Времіївського напрямку, це саме те, де зараз відбувається чи не три чверті боєзіткнень загалом. Так, тут зараз важко та гаряче, але тим важливіше мати перед очима не тільки розгони анонімних телеграм-каналів, а й офіційні дані. Якщо підпишетесь та поширите, буде користь.

З 19 грудня курсувати ранішній Інтерсіті 743 з Дарниці/Київ-Пас/Святошин до Славське через Львів. Виїзд з Києва о 6 ранку, у Львові о 12. Продаж по Львову поки закритий, але квитки вже в наявності. Тому як варіант - купувати квитки до Стрия, виходити по Львову. Назад аналогічно.

Напишу суто сюди, свою думку про призначення Перцовського начальником всія УЗ. Чому сюди - щоб не виглядало наче я або заграю з цим всім. Загалом, бачучи що вийшло зробити в пасажирському маючи спротив системи - дуже гут. Умовно кажучи 80% тих ідей, які я пропонував і пробував реалізувати - реалізували. Бо є можливість безпсередньо впливати на "технічнонеможливих" працівників. Ну і впринципі хороший піар, коли дія на гривню піарилась, як на 100. Тому загалом ок.