RC DUO STUDIO | Аніме кавери українською
Відкрити в Telegram
Кавери українською https://www.youtube.com/@rcduostudio Buy Me a Coffee: https://bmc.link/rcduostudio Patreon: https://www.patreon.com/rcduostudio Discord: https://discord.gg/g5euwfuZhs Співпраця @REROVoice Реклама/замовлення каверів @soraliss
Показати більше1 093
Підписники
-124 години
+17 днів
-330 день
Архів дописів
Шукаєш музику, яка чіпляє за живе?
Музика — це емоції, а хороше аранжування здатне відкрити у знайомій пісні ті почуття, яких ти раніше не помічав.
На YouTube-каналі ( Dusk Worn ) ми не просто переспівуємо пісні — ми переосмислюємо їх. Перетворюємо драйвові хіти на глибоку акустику, додаємо драйву туди, де було сумно, і експериментуємо зі звуком щодня.
"Кавер — це не копія. Це нова історія, розсказана іншими інструментами."
Якщо ти любиш якісний звук, нетривіальні музичні рішення та свіжий погляд на творчість відомих артистів — нам по дорозі.
Натискай на лінк, одягай навушники та насолоджуйся:
🔗 [https://youtube.com/@duskworn_soul?si=f-KNML3lnMXZ88Az]
Христос воскрес!🧁
бажаємо мирного та світлого Великодня🐣
чому надаєте перевагу: традиційним паскам чи панетоне з начинками?
Repost from Комфортний куточок разом з Inky та її Гільдією🎨
‼️Прем'єра‼️
З нетерпінням вам представляю кавер "TeKen Op", який робився спільно із командою RC DUO STUDIO! 🦊
ПЕРЕКЛАД: RC DUO STUDIO
ЗВЕДЕННЯ: RC DUO STUDIO
ВІДЕО: Embiryne
АРТ: Phantom_651
ОБКЛАДИНКА: Тоrі_frr
ВОКАЛ: Inky Love
🔥НЕ ПРОПУСТІТЬ І ДИВІТЬСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ🔥
Для майбутніх каверів, замовлень та робіт, можете кинути копійчину на мою баночку!🥺
🏦 Баночка Inky Love 🏦
Буду дуже вдячна та рада вашій підтримці✨
Repost from Датаборд
❗️ Русні дозволили викотити гру про свої злочини в Україні у Steam
Російська гра "Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes" пропагує російські наративи і показує російську армію позитивними персонажами.
Зараз українська ігрова спільнота бореться за видалення цієї гидоти з крамниці, і ми пропонуємо долучитися, поскаржившись на неї.
Для цього:
1. Перейдіть на сторінку гри. 2. Натисніть на прапорець (поскаржитися). 3. У формі оберіть «Наклеп» або «Порушення закону» та залиште скаргу.Щодо причин, можна вказати:
дискримінація українців, пропаганда російського фашизму, виправдання війни проти України, маніпуляція історичними фактами, використання гри як інструменту пропаганди.Попросіть ваших друзів і знайомих зробити те саме 👏
🌸 З 8 березня, чарівні дівчата!
Бажаю вам завжди залишатися такими ж красивими, сильними, натхненними та впевненими у собі. Нехай у вашому житті буде більше щасливих моментів, тепла, любові, підтримки та здійснених мрій. Нехай кожен день приносить радість, нові можливості та гарний настрій. 💐
Сьогодні ваш день — день краси, сили, натхнення та неймовірного голосу. Тому я вирішив зробити невеликий подарунок.
💝 Тільки сьогодні — знижка 30% для дівчат на замовлення каверу!
Якщо ти давно хотіла:
🎶 почути улюблену пісню у красивій українській версії
💝 зробити незвичайний музичний подарунок для себе або близької людини
✨ або просто замовити особливий кавер, якого ще немає
— я підготую та запишу його спеціально для тебе.
📩 Напиши в особисті повідомлення «8 березня», і я розповім усі деталі.
🌷 Акція діє лише сьогодні.
🔗 Зв'язок: @REROVoice
Зустрічайте Shimi — пісню з особливою атмосферою, яку ми дуже хотіли заспівати для вас 💫
🎵 прем’єра вже доступна на YouTube:
👉 дивитись тут
сподіваємось, цей кавер подарує вам ті самі емоції, які ми відчували під час запису 🥹
▶️ підписники патреону зможуть побачити ексклюзивні матеріали та закулісся створення каверу — усе це вже є тут
▶️ якщо вам подобається наша творчість, можете замовити свій кавер
👉 https://t.me/soraliss
#підказка до нового каверу! Перші три людини, які відгадають повну назву пісні - отримають mp3! ❤️
Нейромережі з кожним днем все більше захоплюють наш простір та витісняють реальних авторів
Я вважаю що використання АІ має бути регульованим і обовʼязково позначатись якщо воно було використано. Якщо ми кажемо про творчу сферу - арт, створення якихось ефектів, візуалів, звуку, вокалу - все, де АІ застосовується «в чистому» вигляді обовʼязково має бути позначено.
З людського боку це тупо не чесно - хтось витрачає роки, щоб здобути майстерності в своєму ремеслі, а тут вилізає хтось, хто натиснув кілька кнопок - і от він вже «художник» і «вокаліст». Ще й дуже часто це робиться із приниженням безпосередньо артистів, НА ЧИЇЙ ТВОРЧОСТІ НАВЧЕНІ нейронки.
Ну звідси ж ми виходимо до наступного: нейронка так то і не «вчиться». Вона їсть те що їй годують, і видає людині кавову гущу.
Аішка ніколи не придумає нічого свого, вона не може зробити висновків, вона не може «надихнутись» як артист який збирає референси.
Через це як мінімум не етично обманювати глядача/слухача, видаючи аішку за мистецтво і творчість.
Якщо казати про ставлення до митців - наскільки взагалі адекватно те, що більшість людей реально вкладає в свою творчість час, буду, зусилля, гроші, інвестує дуже багато себе, а аі чуваки тупо навчились клікать кнопки і можуть собі довзолити нагенерувати просто величезну кількість контента і витіснити ним те, що робилось людьми з любовʼю?
Найгірше тут тільки те, що люди в цілому не схильні проводити якийсь аналіз того що вони слухають - і тому аішка вже наповнює всі сфери: маркетинг, кіно, музику.
Цілі відео з згенеровними аудіо на години а-ля плейліст вірусяться і залітають. Хтось розрізнить, хтось ні.
Гірше всього - це тільки те що кількість аі вже стала звична average споживачу і навіть кріейторам.
Не багато студій і людей готові визнати, що контент, створений людьми - заходить і чіпляє краще, ніж аішка - бо на ній не хочеться навіть концентрувати увагу
Дякую, що витратили свій час дочитати цей пост.
Аналізуйте та слухайте справжніх артистів, а не артистів під маскою АІ
До речі, у мене є свій окремий закритий тг канал, де я публікую різні демки, приколи та різноманітну інфу, доєднуйтесь 😉
https://t.me/+L9TV0EffGDFjNzFi
Сьогодні День захисників та захисниць. Ми дякуємо героям за захист нашої землі!
💛
Також завантажити всі необхідні матеріали, включаючи відео можна на патреоні
Ми назавжди зупиняємо нашу діяльність, дякуємо всім , хто нас слухав весь цей час, на ютубі наші кавери вже недоступні, але вони лишаться на Spotify
На Hero's Come Back 3к переглядів, а отже тримайте mp3 🥳
Підготували для вас давно очікуваний кавер на The Rumbling, що є 7-м опенінгом аніме Атака Титанів 🌸
🎵 Зустрічайте наш кавер на SiM - The Rumbling, прем’єра вже доступна на YouTube:
👉 Дивитись на YouTube
Пісню по підказці відгадали: @kemtori @itachinight @Madeto27 (напишіть @REROVoice аби отримати мп3 ❤️)
Підписники патреону зможуть побачити ексклюзивні матеріали по цьому переспіву, які є тільки там 💛
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
