uk
Feedback
V&V

V&V

Відкрити в Telegram

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу V&V

Канал V&V (@vvreact) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 13 421 підписників, посідаючи 5 432 місце в категорії Музика та 49 360 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 13 421 підписників.

За останніми даними від 23 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -293, а за останні 24 години на -16, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 51.95%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 35.81% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 6 976 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 4 808 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 168.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як v&v, feat, б*я, дефкаки, елисей.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
V&V https://youtube.com/c/VVREACT По поводу рекламы: https://t.me/artem_donora hello.donora@gmail.com Предложка: @Vvreactbot Чат: https://t.me/joinchat/edsxS_Ce8Nw2ZTNi

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 24 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Музика.

13 421
Підписники
-1624 години
-1137 днів
-29330 день
Архів дописів
V&V
13 416

V&V
13 416
Какой нахуй Саня у меня сбор далбаеб

V&V
13 416
Саня Диднтвейкап третий вайпер я в шоке…

V&V
13 416
Инста пидараска удалила пост, перезалил без фотки призов. Надеюсь щас поможет https://www.instagram.com/p/DB9l-pgR8P1/?igsh=dmR6dzFvNjc3aHA3

V&V
13 416
Ща ебану пост в инсте со сбором на зарядную станцию для кореша из 65 омбр. Оч нужно чтоб вы подсобили донатом по возможности. Если нет возможности, то репосты тоже очень помогут. Там среди донатеров разыграю еще чехол от американского миномета, обломок снаряда и сухпай трофейный

V&V
13 416
Кста на второго пионера Ники хотите реакт ебанем? 👍 V&V. Подписаться

V&V
13 416
Реакт делаем? 👍 V&V. Подписаться

V&V
13 416
Прикиньте, Ералаш ебет Айгуль 👍 V&V. Подписаться

V&V
13 416
Голосове повідомлення00:15

V&V
13 416
Санду забирает походу, заебумба 👍 V&V. Подписаться

V&V
13 416
Упустил момент, когда Розенбаум из артиста, которого слушал на кассете мой дед превратился в челика, который одевается пизже
+3
Упустил момент, когда Розенбаум из артиста, которого слушал на кассете мой дед превратился в челика, который одевается пизже 99% рэп индустрии. И выглядит не колхозно, как всякие Киркоровы, а вот именно стильно. Втф бля 👍 V&V. Подписаться

V&V
13 416
Даю вам 5 альбомов, проранжируйте от лучшего к худшему: ОПГ СИТИ, ОПИАТЫ КРУГ, NO LABEL, VIVA LA VIDA, GHETTO GARDEN 👍 V&V. Подписаться

V&V
13 416
https://youtu.be/Y7162whsY-c?si=sfViGgkMkZESsot- Без пизды единственный трек, который мы с Максом добавили с последнего реакта 🤪

V&V
13 416
Gift
telegram star500

Призи розіграшу

500 зірок будe розподілено між 5 переможцями.

Дата завершення

V&V
13 416
А лучше ебануть вам розыгрыш звезд где пять победителей по 100 каждый или один 500 получит?

V&V
13 416
Через что слушаете музыку?
Anonymous voting

V&V
13 416
Это всё классно конечно, но в этой хуйне вообще будет хоть что-то происходить? Я думал хоть заданий добавят каких-то седня
Это всё классно конечно, но в этой хуйне вообще будет хоть что-то происходить? Я думал хоть заданий добавят каких-то седня

V&V
13 416
В любом случае крест на альбике не ставлю, но явно ожидания не оправданы. В целом ощущение, шо 2024-ый на западе пока очень слаб на выдающиеся альбомы 👍 V&V. Подписаться

V&V
13 416
А че как вам Узи? Я 5 треков утром послушал, было терпимо, но чет не хочу расстраиваться и слушать дальше. Вот эти злоебучие репетативные припевы меня очень расстраивают, и как я понял их там жопой жуй 👍 V&V. Подписаться