Аронець Live
Відкрити в Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Показати більше9 318
Підписники
-524 години
-337 днів
-11030 день
Архів дописів
9 318
І до файних новин. За останню добу на Бахмутському напрямку, ЗСУ просунулися подекуди на 1200 метрів, — речник східного угруповання.
🇺🇦🔥
9 318
Раночку з українського Донбасу!
Залишилось нам з вами зібрати 70тис.грн на транспорт для морпіхів.
З вас ретвіт та маленький донат 🙏
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Друзі! Сьогодні, дякуючи вам, підсилили наших воїнів-нацгвардійців з батальйону "Сила Свободи" бригади Рубіж.
Воїни на вашому Паджеро спорт вже завтра будуть брати участь в історичних подіях і ми всі дуже віримо, що все вдасться і всі повернуться живими і з перемогою! (планували передати хлопцям Тойоту Хайлюкс, але трапився чорний лебідь, двигуну потрібен капітальний ремонт)
А зараз, нагадаю, збір на авто для морпіхів з 37 бригади. Допоможіть. Залишилось зібрати менше 90тис.грн. Це всього по 6 грн з кожного шанованого мого підпищика, або по 66 із 1700, чи 666 із 170 добродіїв.
Слава ЗСУ!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Веземо медевак для медиків 5 ОШБр під Бахмут придбанмй за ваші донати!
P. S. Задонатили на котиків, задонатьте і на морських котиків (збір на авто для морпіхів). Реквізити
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Маємо вже 150 із 300 тис. на транспорт для морпіхів з Донбасу. Хлопці вийшли з бойових і записали ще одне відео щоб пришвидшити збір.
Зробіть ретвіт та киньте комент. Це поможе
Реквізити
🫙: send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Друзі. Визнаю, що може, трохи погарячкував. Але зрозумійте мої емоції. У нас черга із підрозділів, які на самому нулі, яким потрібні авто - понад 10. І це на вчора. Це десь 3 млн.грн. Збори йдуть дуже важко. Тому я змушений робити тривалі перерви між зборами, адже здебільшого донатять одні й ті ж люди. Розумію, в кожного сім'я, усім важко.
І розумію людей, які донатять на ЗСУ і зараз кинули на допомогу тваринкам. Без питань. Але ж є люди, які на ЗСУ не донатять, а дуже переймаються тваринками і донатять космічні суми (знаю такі випадки). А це лицемірна позиція, адже лише ЗСУ можуть зупинити масові вбивства тварин кацапнею. Жодні волонтери чи міжнародні організації. Самі ж воїни постійно прихищають покинутих тварин. І вони це роблять системно, без якогось інформприводу як зараз.
Тому я горю.
А це скріншот з перкписки з воїном, якому ми з вами рік тому передали авто. Ця ваша інвестиція не раз врятувала ЛЮДЕЙ.
Дякую всім і звиняйте за зайві емоції.
Ну і підкиньте трошки гривень морпіхам, яким на вчора треба транспорт. Ще 170к грн залишилось зібрати.
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
А хто врятує червонокнижних тварин в Асканії-Нові, на яких кацапи полюють як на сафарі?
ООН? Грінпіс? Волонтери?
Ні, тільки ЗСУ.
9 318
Давайте так. Допомагати потрібно на всіх рівнях. Але ж ви не можете заперечити, що волонтери не можуть врятувати тваринок на окупованих територіях, де кількість загиблих тваринок незліченна?
Русня не люди. І крапка.
9 318
Я теж дуже люблю котиків і песиків. Але нам шашечки, чи їхати?
Зараз ледь на третину машини назбирали для морпіхів, які, маючи ту машину, могли б ефективно рятувати тваринок. Але ж нє.
Докиньте пару гривень морпіхам. Ця ваша інвестиція врятує значно більше ЛЮДЕЙ і тварин
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Менш як за добу зібрали уже 100тис.грн із 300!
Дуже гарний темп
Насипте по 6 (66,666) гривнів на помсту ворогу, щоб ми оперативно допомогли морпіхам з транспортом на Донбасі.
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Раночку! Прокинулись? Задонатьте морпіхам, які зараз в пеклі Донбасу, на транспорт.
За вчорашній вечір ми з вами уже маємо 75к грн. із 300!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Repost from Шрайк Ньюс
Ostap Yarysh: Консервативний ведучий Такер Карлсон, з яким нещодавно розірвали співпрацю FOX News, опублікував перший епізод свого відеоблогу. В ньому він розповідає про те, що це Україна підірвала Каховську ГЕС.
Відео повне маніпуляцій та викривлень. Однак за 6 годин — понад 38 млн переглядів, і вони ростуть з якоюсь неймовірною швидкістю. Коли я закінчу писати цей допис, їх, мабуть, буде ще більше.
Серед інших, відео поширили до себе Ілон Маск, консервативні американські блогери з мільйонною аудиторією, MAGA-республіканці в Конгресі, і (сюрприз) представник Росії в ООН.
Водночас дехто намагається розігнати тезу, що неясно, хто відповідальний за руйнування Каховської ГЕС. Може, це росіяни, може українці, а можливо, дамба прорвалась сама.
Ось вам супутникові знімки, ось думка якогось експерта, а ось розмите відео з телеграму, а ось заява анонімного посадовця з минулого року. А взагалі, ніхто не знає, що сталось насправді.
Все це дуже нагадує мені той інформаційний шум, який Росія та її прихильники намагались створити після збиття MH17.
Поширити десятки різних версій та спекуляцій, заплутати, напустити туману, щоб врешті люди в ньому загубились й втратили розуміння, що правда, а що ні.
І так виглядає, що ці зусилля зараз дуже активізувались — особливо на англомовну аудиторію. Інформаційна боротьба триває.
UPD: Поки писав, відео Такера Карлсона зібрало додатковий мільйон переглядів.
9 318
Маємо вже 50к із 300!
Ще дуже попрошу васзробити ретвіт та вліпити + у твіттері https://twitter.com/aronets/status/1666118020077432833
А також у фейсбуці, де в мене тіньовий бан https://fb.watch/k-fIu4TnVt/
І задонатьте на помсту
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Найкраща помста-допомога ЗСУ!
Давайте поможем з транспортом воїнам зенітно-артилерійської батареї 37 бригади морпіхів.
Хлопці на Донбасі втратили за останні дні 2 авто. Бюджет збору - 300к грн. Поїхали!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
