Аронець Live
Відкрити в Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Показати більше9 318
Підписники
-524 години
-337 днів
-11030 день
Архів дописів
9 317
По ходу, французи забули включити запобіжники на своїх ракетах, тому вони летять на 500 км 🔥🔥🔥
Мерсі!
9 317
Раночку! Залишилось зібрати 100тис на пікап для цих гарних воїнів азовців.
Це по 100 грн від 1000 добродіїв, або по 1000 від 100 добрих людей! Дякую всім і кожному за ваш вклад!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 317
Сиділи якось в одній камері Крим нє бутєрброд, генєрал армагедон і пєчальний клоун... 🤡
9 317
Друзі! Допоможіть азовцям з 3 штурмової бригади! Поставте лайк, зробіть репост та вліпіть + в коментах - допоможіть збору на пікап! Залишилось зібрати 120 тис. із 250!
🫙: send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 317
Днями підсилили морпіхів з 35 бригади на Авдіївському напрямку. Завдяки донату пана Володимира передали воїнам дуже потрібний позашляховик. Ще раз велике людськн Дякую пану Володимиру і всім лбдям доброї волі, які продовжують донатити, незважаючи на всі обставини!
А зараз закликаю задонатити на пікап для воїнів 3 штурмової, які відвойовують Бахмут. Зібрали 120 тисяч із 250. Це майже половина!
Потрібна ваша участь 🙏
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 317
Лягаючи спатки у теплі ліжечка, не забувайте про воїнів, які цілодобово у брудних окопах. Задонатьте їм на пікапчик, який дуже допоможе в повсякденних задачах!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 317
Осьо Сирський заявив, що Бахмут треба повертать!
А для цього треба і ваша допомога. Пікап, на який ми з вами збираємо якраз і буде допомагати звільняти Бахмут.
Уявіть, яка це буде ганьба для російської армії. Правда ж?
То ж, донатьте на це!
Кожні 20-100-1000 гривень важливі!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 317
Ох ппц. Яка ж неймовірна тварюка нардеп Дубинський! ПОСЛУХАЙТЕ!👇
Нардеп Олександр Дубинський 24 лютого 2022 року втік з України з румунським паспортом
У мережу злили аудіо , з якого зрозуміло, що Дубинський втікав через Молдову і радив зробити так само своєму протеже з Київоблради – депутату Денису Січовому. «Зараз можна за 500$ перетнути молдавський кордон», - каже він Січовому і закликає прискоритися, доки не прийняли заборону на виїзд чоловікам за кордон.
Сам утікач Дубинський виїжджав із країни на авто свого водія. Через Молдову він вирушив до Румунії, пред'явивши румунський паспорт.
Це пизда! Забрати у нього мандат - цн найменше, що має зробити влада!
9 317
Гарно рухаємось!
Є вже 100тис. із 250!
Також прошу поширити пост про збір у
Твіттер
Фейсбук
І не забуваєм задонатити вашу ранкову каву
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 317
Маємо вже 70тис. із 250!
Треба ваші 6,66,666 грн на смерть русні під Бахмутом!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 317
Путін засцяв їхати до ПАР на самміт БРІКС 🤡
Король голий))
Але нам саоє робить.
То ж, треба ваш донат на пікап для штурмовиків-азовців.
Деталі тут: https://t.me/aronets_live/6585
9 317
Відкриваємо терміновий збір на пікап для воїнів-азовців 3 штурмової бригади!
Бюджет 250 тис.грн. На банці вже є 50к, то ж, залишилось зібрати 200.
Дуже потрібні ваші 5-10-100-500 гривень. Кожен донат, кожен лайк, репост чи комеет дуже важливі! Погнали!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 317
Мінус Су-25 кацапів. Від'ємно взлетів у Азовське море біля Єйська. Кажете Азовське - внутрішнє море росії? Відкусіть))
9 317
Дуже слушна думка Михайла Ткача. То ж, якщо ви у мирному тилу, виділяйте бодай 1 гидинку на тиждень на допомогу ЗСУ. Донатьте бодай соту частину вашої ЗП фондам чи ініціативам, яким довіряєте, відпочивайте, але пам'ятайте, якою ціною ви маєте зараз таку можливість. І головне, якщо припинете допомагати, такої можливоств більше не буде!
Якщо згодні, залишаю наші реквізити, на наступне авто для ЗСУ👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 317
Repost from Tkach
Чи можемо ми програти війну?
Так.
- Якщо продовжимо вимивати гроші з бюджету десятками мільйонів на стадіони, барабани, бордюри, бігові доріжки та інший антураж мирного часу або закуповувати потрібні речі за завищеною вартістю, ми можемо програти
- Якщо не припинимо заплющувати очі на те що на податковій та митниці заробляє не лише державний бюджет, ми можемо програти
- Якщо нульова толерантність до корупції не стане пріорітетом державної політики від Офісу Президента до медсестри державної лікарні, ми можемо програти
- Якщо політики у своіх діях будуть послуговуватись бажанням повернути або отримати владу, ми можемо програти
- Якщо не закриємо кордон для втікачів і не припинимо штампувати здорових інвалідів, ми можемо програти
- Якщо не повернемо підтримку Сил Оборони донатами до рівня першого півріччя повномасштабного вторгнення, ми можемо програти
- Якщо будемо вважати, що Перемога - це ті хлопці та дівчата, чоловіки та жінки з Сил Оборони і якось воно буде, ми можемо програти
Все з переліченого вбиває наших захисників і захисниць. Віддаляє Перемогу. Допомагає ворогу.
140 мільйонна «країна-ідіот» не збирається програвати цю війну. Вони продовжуватимуть нас знищувати повільно чи швидко. Вони можуть робити це ще рік і два і три. Їх 100 мільйонів.
Час зрозуміти, що вихід на адмін кордони до кінця весни - ІПСО на експорт. Повертатись до тями.
Ми місяць збираємо 30 мільйонів на реби для першої лінії оборони, які захищатимуть життя та техніку, а ділки з Житомира вирішили 70 злити за раз на ремонт стадіону. У нас що Житомир в Європейський союз вступив? Чи виграв право на проведення чемпіонату світу з футболу?
І це лише один приклад. 70!!! мільйонів на стадіон - це означає що син або донька не дочекається батька з фронту, тому що у нього не було дрона щоб прочитати ситуацію. Мати більше не зазирне в очі своєї дитини, тому що евакуаційне авто було одне і неброньоване. Дружина не обійме чоловіка, а чоловік - дружину, тому що не було тепловізора. Одного тепловізора. І так щодня.
Кожен вчинок окремої людини в цей час - це щоразу вибір між спільною Перемогою і спільною поразкою.
Обирайте Перемогу
🇺🇦
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
