uk
Feedback
ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

Відкрити в Telegram

Про мене,стріми та життя 🙃 Твіч - https://www.twitch.tv/aleksov Інст - https://www.instagram.com/aleksovqq/

Показати більше
3 520
Підписники
-324 години
-287 днів
-7230 день
Архів дописів

Стріііім Гуляєм з Саньой по Києву https://www.twitch.tv/missmartik

ГУЛЯЄМО З МАРТІК - https://www.twitch.tv/aleksov

СТРІМ ЙОУ - https://www.twitch.tv/aleksov

скоро стрім, спочатку вдома і далі на ірл їдемо! 🤫

ІРЛ 🫡 КИЇВ З БЕПСІКОМ - https://www.twitch.tv/aleksov

Стріми на завтра переносяться, через роботу не встиг 🥺

Шо за…я не відмічав нікого під відео ☠️
Шо за…я не відмічав нікого під відео ☠️

Продовжую заливати нарізки з класних стрімів - https://youtu.be/UfwiXciTH1w (зараз працюю над тим щоб догрузити всі старі стріми і швидко виходили нові нарізки і ви могли слідкувати за актуальними стрімами через ютуб)

Сьогодні IRL 🥳 а ввечері Холостяка дивимось 😳

ГРАЄМО В ГОРРОР З МАРТІК, НАЗАРЕТТО І БАТЬОЮ 🤯🤯🤯 https://www.twitch.tv/aleksov https://www.twitch.tv/aleksov https://www.t
ГРАЄМО В ГОРРОР З МАРТІК, НАЗАРЕТТО І БАТЬОЮ 🤯🤯🤯 https://www.twitch.tv/aleksov https://www.twitch.tv/aleksov https://www.twitch.tv/aleksov

світло офнули, стрім приблизно в 19:00 🥺

Якщо світло не вимкнуть, то стрім в 17:00, подивимось нарізки і сьогодні стаком зі стрімерами в горрор кооп крутий 😳

А це я сьогодні в 6 ранку стояв 2 години в черзі на потяг в Україну, що в Краків їхав 25 годин і купа затримок було, що назад
А це я сьогодні в 6 ранку стояв 2 години в черзі на потяг в Україну, що в Краків їхав 25 годин і купа затримок було, що назад їхав і знову затримки… везе мені 🙂

Краків WW
+5
Краків WW

Хто ще не бачив - https://youtu.be/n9Kom7kbUl8
Хто ще не бачив - https://youtu.be/n9Kom7kbUl8

Відеоповідомлення00:24

Відеоповідомлення00:17

Буду вдячний за підтримку - https://youtu.be/n9Kom7kbUl8