uk
Feedback
ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

Відкрити в Telegram

Про мене,стріми та життя 🙃 Твіч - https://www.twitch.tv/aleksov Інст - https://www.instagram.com/aleksovqq/

Показати більше
3 528
Підписники
-324 години
-67 днів
-6730 день
Архів дописів
Завтра плануємо подорож з вами 🧳 (в обід десь стрім) - Додивився Рєзік, піздата гра - Майже виздоровів, сподіваюсь сьогодні фінальний день, бо далі маємо плани)) - Роздупляюсь після завалів і хвороби

Рєзік сьогодні вийшов, грав колись ще на плойці першій, а зараз лору взагалі не знаю, але прям залип на проходженнях

Бля весь тиждень був вдома, захворів позавчора, вже 3 день ніякий, це тупо пізда, як я єбав хворіти, ще й не знаю як я захворів, будучи вдома)))

ЙО СТРІМ - twitch.tv/aleksov

Не поняв блять…

Не пройшло й 4 роки як знову сів за механіку, катались сьогодні з інструктором 2 години, це вперше, що я їду по Києву на механіці, спочатку страшно було, потім чілл, кайфанув піздєц

ПАБГ З ІВОНЯКОМ ТА МАРТІК - twitch.tv/aleksov

КООП ГОРРОР З ІВОНЯКОМ (МАКСИМАЛЬНО НА ДОБРОМУ) - twitch.tv/aleksov

Сьогодні в 20:00 стрім, будемо з Івоняком грати в кооп ахуєнний і горіти 🫢

🦦

ІРЛ З МІСЦЯ ПОДІЙ (здав чи нє?)- twitch.tv/aleksov
ІРЛ З МІСЦЯ ПОДІЙ (здав чи нє?)- twitch.tv/aleksov

З 11 ранку тут)) бля сьогодні день пріключєній в мвс, це мєм

Бля як все хуйово зроблено в МВС, цілий день торчу з цією здачею теорії, це повна пізда

Друзі, звертаюся до вас із важливим проханням. Прошу підтримати петицію про присвоєння звання Герой України (посмертно) війсь
+3
Друзі, звертаюся до вас із важливим проханням. Прошу підтримати петицію про присвоєння звання Герой України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України, моєму дядьку Остапчуку Ігорю Олексійовичу 📅 16.12.1981 – 05.04.2025 Ігор був людиною честі, гідності та совісті. Він не шукав слави чи нагород — просто пішов захищати Україну, усіх нас, наше право жити, працювати, виховувати дітей і мріяти. Він воював на Херсонському, Миколаївському та Донецькому напрямках, був там, де було найважче, і навіть на території ворога. Він віддав найдорожче — своє життя. На жаль, він більше ніколи не повернеться додому, не обійме рідних, не побачить, як ростуть діти. 🙏 Будь ласка, підпишіть петицію та поширте її. Ігор Остапчук заслуговує на найвищу державну нагороду — звання Герой України. Дякую кожному, хто не залишиться байдужим. Ваша підтримка — це збережена памʼять і справедливість. 🔗 Петиція: https://petition.president.gov.ua/petition/257178 Слава Україні! Героям слава!

нормально?))
нормально?))

Відеоповідомлення00:21

Відеоповідомлення00:05

В ПАБГУ ЙДЕМО З МАРТІК - twitch.tv/aleksov

КУ стрім - twitch.tv/aleksov

Відеоповідомлення00:29